12 پیشنهاد برای خرید بهترین کفش پیاده روی زنانه (مخصوص دویدن) – گاسی وب

اگر مطمئن نيستيد که قوس پای شما از کدام نوع است حتماً با پزشک متخصص مشورت کنيد و يا از تستهایی که میتوانید آنها را سرچ کنيد برای کشف اين موضوع استفاده کنيد و بعدازآن از کفی مناسب پای خود استفاده کنيد. پاشنه ی کفش پیاده روی نباید خیلی ضخیم باشد، این نوع پاشنه منجر به کوبیده شدن پای شما بر زمین خواهد شد، که این امر علاوه بر کند کردن سرعت پیاده روی، امکان بروز ساق درد بعد از پیاده روی را افزایش می دهد. هنگام فرو آمدن پا بر روی زمین اولین قسمت پا که روی زمین قرار میگیرد پاشنه ی کفش میباشد. از خصوصیات کفش پیادهروی اين است که بدانيد کفشهایی که رطوبت را به دام میاندازند میتوانند باعث ایجاد تاولهای دردناک و ناراحتی بعد از پیادهروی شوند. در خصوصیات کفش پیادهروی مهم است بدانيد که در درجه اول شما بايد بتوانيد با کفش خود پیادهروی کنيد.

همان جورابهایی را که هنگام راه رفتن میپوشید بپوشید یا جورابها را با خود به فروشگاه ببرید. به بخشی از کفشهای شما که با زمین تماس دارند، زیره گفته میشود. هر بار که پای شما هنگام راه رفتن به زمین برخورد میکند، همه این مواد کار بالشتک و کيسه هوا را انجام داده و ضربه را به حداقل میرسانند. کفش های مخصوص دویدن پاشنه های پهنی دارند تا ثبات مورد نیاز دوندگان هنگام ضربه زدن به زمین با پنجه یا بخش میانی کف پا تامین شود. همیشه ۲ سانتیمتر بین انگشتان پا تا نوک کفش فاصله باشد، به طول، عرض و قوس کف کفش دقت نمایید. وقتی یک جفت کفش به پا کردید، انگشتان پا را تکان دهید و ببینید آیا فضای کافی در آن دارند. آیا اتو مو باعث ریزش مو می شود؟

این مقالا دارای راهنمای انتخاب خرید کفش نیز می باشد. همواره رقابت شدید بر سر تولید کفش های اسپرت دارند و به دلیل تقاضای بالای مشتریان این محصولات به وفور یافت می شوند. زیرا هر چقدر پیاده روی به سلامت بدن شما کمک کند ، پوشیدن کفش نامناسب به بدن شما آسیب می رساند. یا خودتان پاها را با سایز کفشی که در فروشگاه است اندازه بگیرید یا اينکه میتوانید با کمک يک دوست، عضوی از خانواده یا کارمند فروشگاه، در حالت ایستاده هر دو پا را اندازه بگیرید. در پایان این مقاله سایت گاسی وب امیدوار است که توانسته باشد در انتخاب یک کفش پیاده روی زنانه ایده آل با قیمت مناسب به شما راهنمایی لازم را کرده باشد.

نکاتی برای انتخاب کفش مخصوص دویدن و پیاده روی 1- وزن سبک : یکی از فاکتورهای مهمی که ورزشکاران حرفهای در انتخاب لوازم ورزشی خود مورد توجه قرار میدهند، وزن سبک این لوازم میباشد. وزن یکی از ویژگیهای کفشهای ورزشی از جمله کفش پیاده روی است، کفش پیاده روی باید سبک باشد تا هنگام دویدن یا قدم زدن در آن احساس راحتی و سبکی نماییم، معمولاً وزن کفش پیاده روی استاندارد بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ گرم است. بهتر است کفشی تهیه کنید که بعد از پوشيدن آن کمی آزاد باشد تا اينکه بسيار تنگ باشد. اطمینان حاصل کنید که لایههای ميانی کف کفش از ماده بالشتکی ساختهشدهاند. این ناحیه کفش بین قسمت بالایی کفش و آج است، کفی ميانی را با دست خود احساس کنید تا نرمی و انعطافپذیری آنها را ارزیابی کنید. علاوه بر اینها طراحی ظاهری این کفش رانینگ باعث میشه تا دویدن و قدم زدن برای شما یک حس لذت بخش داشته باشه.