12 پیشنهاد برای خرید بهترین کفش پیاده روی زنانه (مخصوص دویدن) – گاسی وب

زیره کفش فاکتور مهم بعدی است که باید به آن دقت کرد، بخصوص در ورزشهایی همچون پیاده روی و دویدن که میزان استحکاک زیاد است باید دارای زیرهای مقاوم و با کیفیت باشد تا به پاشنه و پنجه پا فشار نیاید و از شوکهای وارده به پا جلوگیری کند. جهت کاهش فشارهای وارده به پا و کمر شما جنس زیره کفش از پلی اورتان مقاوم ساخته شده است. مشخصات ایوا: ضد آب و مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش است. توجه کافی به اندازه بودن سایز کفش با پای شما بسیار حائز اهمیت است. اندازه پاها باگذشت زمان میتواند کمی تغییر کند. این شيارها به هنگام کشیده شدن باعث ایجاد اصطکاک میشود که میتواند از لغزش و افتادن شما جلوگیری کند. هر بار که پای شما هنگام راه رفتن به زمین برخورد میکند، همه این مواد کار بالشتک و کيسه هوا را انجام داده و ضربه را به حداقل میرسانند.

این فناوری نه تنها حس راحتی بینظیری را برایتان فراهم میکند، بلکه دوام و ماندگاری کفش را نیز افزایش میدهد. همچنین استفاده از کفه های اورتولایت (Ortholite) نیز راحتی این کفش را دوچندان می کند. در این فناوری لایهای از جنس پلی اورتان را در کفه ی کفش قرار میدهند. جنس خود کفش نیز چرم بوده و بسیار راحت است و پاخور شیکی دارد. در این مرحله اینکه ضربه وارد شده از طرف زمین بهخوبی در کفش جذب شود یا خیر بستگی به جنس پاشنه کفش دارد. کف پاهای شما باید در کفشهای پیادهروی شما بهخوبی قرار بگيرند. با کفیهای باکیفیت میتوانید از جذب ضربه ناگهانی بهخوبی اطمینان حاصل کنید. اطمینان حاصل کنید که لایههای ميانی کف کفش از ماده بالشتکی ساختهشدهاند.

اطمینان حاصل کنید که هنگام پوشيدن کفش، پاشنه پای شما کاملاً راحت باشد و خیلی تنگ نباشد. قمست پنچه این کفش در حالت عادی کمی بالاتر از سطح زمین است تا در هنگام دویدن بتوانید پنچه پایتان را بدون فشار زیاد خم کرده و بدوید. اگر محافظ پاشنه در کفش مناسب باشد، پاشنه پا نيز در جای درست خودش قرارگرفته و باعث میشود که هنگام راه رفتن، پاهایتان از حالت خميده و داشتن برآمدگی طبيعي، خارج نشوند. در هنگام خرید کفش برای پیاده روی بهتر است که کفشهای سبک را انتخاب کنید. در اين حالت، هنگام راه رفتن، شما بیشترین وزن خود را بر روی قسمت داخلی پاها میگذارید. Pronating يعنی پاشنه پای شما به سمت بیرون قرار دارد. این مدل از کفش مردانه به دلیل برق بالایی که دارد نظر همگان را به سمت شما و تیپ و استایل شما جلب خواهد کرد. آج های کف این بخش از کفش بیشترین تاثیر را در جلوگیری از سر خوردن شما روی سطوح دارند.

از تکنولوژی کتانی های پیاده روی و رانینگ می توان به تکنولوژی ADIPRENE در کفش های آدیداس که در کفی کفش وجود دارد و قابلیت ضربه گیری دارد و از اسیب رسیدن به کف و مچ پا جلوگیری می کند اشاره کرد. در انتخاب کفش پیاده روی زنانه از کفش های با رویه کتان استفاده کنید تا از بروز حساسیت ها جلوگیری شود. کفش پیاده روی (راحتی) Armax270 rose از رویه جنس پارچه مش و مواد مصنوعی درجه یک ساخته شده که گردش هوا در کفش و حس خوب در پیاده روی را برای شما به ارمغان می آورد. در حالی که کفش های کتانی انعطاف پذیرتر بالایی دارند و به راحتی خم می شوند. انعطاف پذیری این کفش همانی است که از یک کفش رانینگ باید انتظار داشته باشید.