12 پیشنهاد برای خرید بهترین کفش پیاده روی زنانه (مخصوص دویدن) – گاسی وب

قبل از خرید کفش با آن راه بروید. شما بعد از خرید از کیفیت آن شگفت زده خواهید شد، زیرا با قیمت مناسب کفش پیاده روی با کیفیت می خرید. از طرفی در حین دویدن فشار بیشتری به کفش وارد میشود ، بنابراین کفش مخصوص دویدن ویژگیهای متفاوتی از کفش مخصوص پیادهروی دارد به همین علت از قیمت بالاتری برخوردار است. در صورتی که دمای پاها افزایش پیدا کند، دمای کل بدن بالا رفته و شما به سرعت احساس خستگی میکنید ولی اگر کفش ورزشی شما قابلیت تهویه هوا را داشته باشد، دمای پا و بدنتان کنترل شده و بیشترین لذت را از ورزش خواهید برد.

رویه کفش باید منافذی برای عبور هوا داشته باشد تا از بروز بیماری های قارچی در قسمت پا جلوگیری شود. استحکام رویه کفش را طوری بسنجید و انتخاب کنید که در طی مدت استفاده با توجه به فشارهای وارده حالت اولیه خود را از دست ندهد باعث پیچ خوردگی پا نشود. در واقع نکته مهمی که برای انتخاب هر کفشی می بایست به آن توجه کرد مورد استفاده و محل مورد استفاده آن کفش است برای مثال نمی توان ازکفش ورزش دومیدانی از کوه و صخره بالا رفت و یا با کفش کوهنوردی تمرین پیاده روی کرد. در واقع نکته مهمی که برای انتخاب هر کفشی می بایست به آن توجه کرد مورد استفاده و محل مورد استفاده آن کفش است برای مثال نمی توان از کفش ورزش دومیدانی از کوه و صخره بالا رفت و یا با کفش کوهنوردی زنانه تمرین پیاده روی کرد.

هیچ نوع بهترین کفش برای نوع خاصی از پا وجود ندارد و راحتی و متناسب بودن کفش باید معیارهای اصلی شما برای انتخاب کفش باشد. از ویژگی های مهم کفش پیاده روی سبک وزن بودن آن است، انتخاب کفش پیاده روی از جنس چرم سنگین برای پیاده روی قطعا اشتباه است، البته بسته به فصل مورد نظر تنفس پذیر بودن کفش پیاده روی و تحمل کافی در برابر سرما و نفوذ آب اهمیت می یابد. در ویژگیهای کفش پیادهروی مهم است بدانيد که قوسهای شما نقش مهمی در نحوه سازگاری با سطوح مختلف هنگام راه رفتن دارند.کفشهای پیادهروی را انتخاب کنید که متناسب با نوع قوس پای شما باشد. بایستید تا پای خود را اندازه بگیرید تا دقیقترین اندازهگیری را به دست آورید. کفی کفش: کف پا و قوس پای شما را پشتیبانی میکند. از تکنولوژی کتانی های پیاده روی و رانینگ می توان به تکنولوژی ADIPRENE در کفش های آدیداس که در کفی کفش وجود دارد و قابلیت ضربه گیری دارد و از اسیب رسیدن به کف و مچ پا جلوگیری می کند اشاره کرد.

بخش رویه کفش های رانینگ اغلب سبک وزن و دارای منافذ ورود هوا هستند در حالی که کفش های ترینینگ رویه ضخیم، مستحکم و با کیفیت بالا دارند. لايه ميانی کفش: کفی ژل، ابر یا هوا در هنگام برخورد پا با زمین و در هنگام راه رفتن، لايه ميانی کفش اگر مناسب باشد به کاهش ضربه کمک میکند. برای راحتی بیشتر در این کفش از کفی طبی قابل تعویض استفاده شده است. کفشی که انتخاب کرده اید از کفی طبی و قابلیت تعویض کفی برخوردار است و مدل پاشنه تخت دارد. خانم ها حساسیت زیادی روی کفش هایشان دارند و معمولا در انتخاب کفش به کوچکترین نقاط و ظرافت کفش پیاده روی زنانه توجه می کنند. ورزشهای زیادی وجود دارد که میتوان برای تناسب اندام انتخاب کرد ولی بعضی از این ورزشها برای بدن سنگین هستند یا برای انجام آن ورزش خاص باید هزینههای ماهیانه زیادی پرداخت کرد، اما برای پیاده روی یا دویدن که ورزش مادر محسوب میشوند، نه پول ماهیانهای باید پرداخت شود و نه وزنههای سنگینی وجود دارد، شما تنها به یک جفت کفش ورزشی مناسب و کمی عزم راسخ نیاز دارید.