12 پیشنهاد برای خرید بهترین کفش پیاده روی زنانه (مخصوص دویدن) – گاسی وب

یا جنس رویه یک کفش ورزشی برای کوه نوردی باید نوذ آب کمتری را داشته باشد که در حال حاضر تکنولوژی های مثل گرتکس پارچه های ضد آب را برای کف های کوه نوردی به ارمغان آورده است. کفش مخصوص پیاده روی زنانه مدل Dharma w از جنس رویه مواد مصنوعی ساخته شده است که این خصوصیت باعث استحکام بیشتر کفش در محیط های ناهموار می شود. در صورت استفاده از زیره کفش فشار وارد شده به پا حین ورزش و پیاده روی کم می شود. اگرچه پیاده روی فشار زیادی به مفاصل وارد نمی کند، انجام آن به صورت دائمی در کفش های نامناسب باعث ناراحتی و آسیب دیدگی می شود. چه کفشی مناسب پیاده روی زنانه است؟ حتی کفش های پیاده روی با کفش های دویدن متفاوت است. کفش های پیاده روی عموما سفت تر و غیر قابل انعطاف هستند.

دونده هایی که قوس کف پای کوتاه و کمی دارند برای جلوگیری از آسیب دیدگی و مصدومیت در حین دویدن، نیاز به کفش هایی دارند که کف آنها محکم تر باشد و استحکام بیشتری داشته باشد. باید بخاطر داشته باشید که اگر دچار مصدومیت و آسیبی در حین فعالیت ورزشی بشوید؛ هزینه های درمان آن به مراتب خیلی بیشتر از خرید یک کفش مناسب و معتبر خواهد شد. زیره پلی اورتان این کفش اسیکس بسیار انعطاف پذیر بوده و پنجه پا بر روی آن کاملا راحت است. زیره لاستیکی، کشش عالی را روی سطوح مختلف ارائه می دهد. جنس زیره این کفش از مواد پلی اورتان عالی استفاده شده که باعث کاهش فشارهای وارده بر پای شما خواهد شد. این ارتفاع در کفش دونده ها ۱۲ میلی متر است. کفش های پاشنه کوتاه، ارتفاع پاشنه بین صفر و ۴ میلی متر دارند. پاشنه این کفش یکسره است و فشار در سرتاسر آن پخش و دفع میشود.

همچنین کفی باکیفیت باعث ثابت ماندن پاشنه پا درون کفش خواهد شد. ارتفاع پاشنه یعنی، تفاوت بین ارتفاع پاشنه پا و ارتفاع قسمت انگشتان پا در کفش است. همیشه باید حدود 2 تا 3 سانتی متر بین شست پای خودتان و جلوی کفش فاصله باشد. بنابراین توصیه ورزش بلاگ به شما این است که موارد لازم و نکات مهم در تهیه و خرید کفش ورزشی مناسب را نادیده نگیرید و از یک برند معتبر کفش خود را خریداری کنید. آدیداس یکی از محبوب ترین برند های تولید و عرضه کفش ورزشی در جهان است. کفش های پاشنه بلند معمولا هنگام دویدن و فعالیت های ورزشی روی پاشنه ی پا فشار وارد می کنند، اما کفش های با پاشنه ی کوتاه یا صفر، بیشتر روی قسمت میانی پا یا انگشتان پا فشار وارد می کنند. ورزشکاران و دونده هایی که قوس کف پای بیشتری دارند، ضربه هایی که بر اثر دویدن به کف پا وارد می شود را به آسانی جذب نمی کنند؛ به همین علت بهترین کفش ورزشی برای این افراد آن است که از راحتی و انعطاف پذیری بیشتری برخوردار باشد.

در دویدن فشار و ضربات وارد شده به پا بیشتر است و هر بار که پای شما پایین می آید، بدن ضربهای حدود سه برابر وزن شما را جذب میکند. تجربه نشان داده است که مدل های جدید کفش، که گران تر از مدل های قدیم هستند، تفاوت چندانی با مدل های قدیمی ندارند و بیشتر فرق آنها در ظاهر کفش است. 30 ساعت تحقیق | بیش از 1000 کتونی و کفش بررسی | بالغ بر 3000 نظر و رای مشتری در نظر | 2 مقاله مرتبط مطالعه. در پایان این مقاله سایت گاسی وب امیدوار است که توانسته باشد در انتخاب یک کفش پیاده روی زنانه ایده آل با قیمت مناسب به شما راهنمایی لازم را کرده باشد. اسکیچرز بدلیل داشتن کفیه طبی راحت ترین کفش پیاده روی می باشد. خرید بهترین کفش ورزشی دغدغه ی همیشگی افرادی است که به ورزش و دویدن علاقه مند هستند. اما کفش های بسکتبال یا تنیس نیاز دارند تا از طرفین و ناحیه مچ پا محکم شوند چون شما هنگام ورزش در این رشته ها پاهایتان را خیلی زیاد به اطراف حرکت می دهید.