12 پیشنهاد برای خرید بهترین کفش پیاده روی زنانه (مخصوص دویدن) – گاسی وب

تو پیادهروی های طولانی این فشارها منجر به بروز تاول در مناطق تحت فشار میشن. در حالی که در پیاده روی این فشار به پاشنه پا وارد می شود. 2. پا در دمپایی رهاست و خیلی پا توش لیز میخوره و جا به جا میشه، این احتمال بروز تاول رو زیاد میکنه. خرید بهترین کفش ورزشی دغدغه ی همیشگی افرادی است که به ورزش و دویدن علاقه مند هستند. این تقسیم بندی برای این است که ارتفاع و قوس کف پای افراد با هم متفاوت است. اگر شما نیز به دنبال یک کفش با کیفیت برای طبیعتگردی هستید سری کفش های سالومون Instinct Pro LTR برای شما گزینه ایی بسیار مناسبی است.

2. چون معمولا یه پا سایزش بزرگتر از پای دیگه است کفش مناسب کفشی است که متناسب با سایز پای بزرگتر تهیه بشه. یکی از دلایلی که خیلیها از راه رفتن خوششون نمیاد و مدام دوست دارن با وسیله این طرف و اون طرف برن و تا بهشون میگی بیا این مسیر رو پیاده بریم قاط میزنن اینه که تجربه خوبی از پیادهروی ندارن، یعنی تا یه کم راه میرن کمردرد و پادرد میگیرن، پاهاشون تاول میزنه و … 3. کف کفش باید دارای قوسهای مطابق با قوسهای طبیعی پا باشه بصورتی که در زمان تحمل وزن بدن بتونه از قوسهای پا حمایت کنه، پس این کفش ته صافها هستن خیلی هم ظاهرشون قشنگ به نظر میرسه، همونها رو میگم که دلتون رو از پشت ویترین میبره اونها بدرد نمیخورن، یکی از دلایل پیرمرد و پیرزن شدن زودرستون همین کفشان! کف کفش باید انعطاف کافی داشته باشه تا بتونه در مرحله جدا شدن پا از زمین به میزان کامل خم بشه تا سیکل راه رفتن یا دویدن به صورت کامل انجام بگیره.

همه این موارد بستگی به انتخاب شما و نوع فعالیت ورزشی شما دارد، اما دویدن روی انگشتان پا باعث فعال شدن و تقویت تعدادی از عضلات بدن می شود و تغییر پاشنه کفش ها بدون توجه به این موضوع باعث آسیب دیدگی می شود. یه نکته مهم: همه خوب میدونیم که کتونی در عین مناسب بودن بدلیل سختی در درآوردن و پا کردن خیلی میتونه آزار دهنده باشه، با این وجود توصیه ما به ویژه برای برادران که مسافت پیادهرویشون زیاد است همون کتونی است اما استثنائا خواهران چون مسافت پیادهرویشون در سفر عرفه کمتر است اگر نخواستند از کتونی استفاده کنند میتونند از یه کفش راحت اسپورت استفاده کنند که البته استاندارد باشه، هر چند همونطوری که قبلا عرض کردیم همه زائران روزانه مسافت زیادی رو باید پیادهروی کنند به ویژه در نجف، بنابراین کتونی مناسب تره ولی انتخاب با خودتون.

5. رویه کفش هم باید دارای مناطقی برای تهویه باشه، یه جورایی باید پنجره داشته باشه، که هم از بوی بد پا جلوگیری میکنه و هم احتمال بیماریهای قارچی در پاها رو کم میکنه. مقاومت در برابر لغزش: زیره اکثر کفش های پیاده روی معمولاً از لاستیک با لبه یا آج ساخته شده است تا بتواند چسبندگی و کشش بهتری را در زمین های مختلف ایجاد کند ، که به نوبه خود از بی ثباتی و لغزش و افتادن جلوگیری می کند. اگر به راحتی مچ پای شما پیچ می خورد بهتر است که از این نوع کفش ها استفاده نکنید. لازم به ذکر است که چرمی که برای قسمت روی این کفش استفاده شده است از نوع چرم نبوک است. تکنولوژی کنتاگریپ Contagrip که مربوط به آج های زیر کفش می باشد و ضد لغزش می باشند به گونه ای طراحی شده است که حرکت بر روی مسیر های سخت مانند کوه ها، جنگل ها را آسان تر می کند.