کفش کتونی و پیاده روی

کتونی ورزشی باکیفیت در انجام درست حرکات ورزشی تاثیر دارد و در سلامت عضلات بدن، استخوان پا و حتی ستون فقرات شما بسیار حائز اهمیت می باشد . جنس کف و زیر کفش هم از بروز ترین تکنولوژی دنیا به نام ای وی ای E-V-A استفاده شده که در کفش های ورزشی بسیار اهمیت بالایی دارد . پیاده روی طولانی مدت سبب چرخیدن پا به داخل یا بیرون می شود که حرکتی طبیعی به حساب می آید ولی گاهی باعث آسیب رسانی به پا شده و بعث ایجاد درد می شود. رویه کوتاه در باعث شده تا پاشنه پا احساس راحتی بیشتری داشته باشد. در کتونی های پیاده روی بخشی وجود دارد که مانع از چرخیدن پا می شود. بیشتر کتانی ها دارای زیرهی لاستیکی می باشند و از این لحاظ فرقی بین آنها وجود نخواهد داشت.

جنس زیره اکثر کفش ها لاستیکی است و تفاوت بین آن ها بیشتر از طراحی زیره نشأت میگیرد. وزن باید بین 200 تا 400 گرم باشد. این کفش هم برای فصل های گرم بسیار کاربری است و هم برای فصل هایی که هوا سرد است . در کف داخلی کفش برجستگی هایی تعبیه شده که علاوه بر ماساژ پا، این امکان را به شما میدهد تا برای قوس و گودی کف پای شما مشکلی پیش نیاید و به صورت کاملاً طبی قوس پا را پوشش می دهد و در ورزش و پیاده روی سخت و طولانی کف پای شما نسوزد و تاول نزند و احساس درد نکنید . و هر دو به دلیل فوایدی که برای سیستم قلبی و عروقی بدن دارند به ضربان هر چه قوی تر قلب کمک میکنند تا شما زندگی شما شاداب تری داشته باشید.

نکته ای که باید در هنگام خرید کفش پیاده روی به آن دقت کرد جنس مسیری است که برای پیاده رودی انتخاب می کنید؛ اعم از آسفالت، چمن و یا روی شنهای کنار ساحل که این مسیر ها در انتخاب نوع کفش مناسب پیاده روی موثر می باشند. به دلیل ارگونومیک بودن کف کفش هیچ تغییر شکل و فرمی را نمی پذیرد و استایل خود را به صورت کامل حفظ می کند . در هر بار پا کردن و از پا درآوردن هیچ تغییری در سایز و محکمی بسته شدن آن نخواهید دید . کشی بودن بند کتونی باعث می شود که وقتی نسبت به سایز پای خود آن را بستید، فیکس شود و دیگر نیازی به بستن و باز کردن بند آن نباشد. بعد از پوشیدن کتانی ورزشی اگر احساس کردید که رویه کفش به پای شما فشار آورده است و کفش به پای شما تنگ است، یک بار دیگر بند کفشها را محکم کنید قبل از آن که سایز بزرگتر را انتخاب کرده باشید.

پیاده و راه رفتن با کفش و کتونی ورزشی خوب و حرفه ای باعث می شود احساس فوق العاده خوبی به ما می دهد و باعث می شود در مسیر های طولانی هم احساس خستگی نمیکنید به این دلیل که نسبت به فشار وارد شده به قسمت های مختلف پا و بدن شما توسط این کفش مدیریت شده و از بروز خستگی در ورزش و پیاده رفتن جلوگیری می نماید . بخرید. اگر شما هم هنگام فعالیت های روزمره و پیاده روی های طولانی سریع خسته شده و از دردهای ناشی از کمر و زانو رنج میبرید پیشنهاد میکنیم این کتانی های اسپرت اورجینال مخصوص پیاده روی را امتحان کنید تا با بهبود کمردرد و زانو درد، تجربه جدیدی از راه رفتن پیدا کنید. اگر به دنبال یک کفش پیاده روی با کیفیت، سبک و نرم ایرانی هستید، ما به شما این کفش را پیشنهاد می کنیم. افرادی که برای طولانی مدت به ورزش پیاده روی می پردازند می توانند از ویژگی های خاص کتونی پیاده روی نیز بهره مند شوند.