کفش پیاده روی چه ویژگیهایی باید داشته باشد؟

پلی اورتان نوعی پلیمر پیچیده است که به علت ساختار مولکولی خاص، خاصیت ارتجاعی فوق العادهای دارد و باعث ایجاد نرمی و راحتی کفهی کفش هنگام پیاده رویهای طولانی میشود. یک جعبه انگشت که بهاندازه کافی بلند نیست و فضای کافی برای انگشتان پا را فراهم نمیکند میتواند باعث ایجاد درد در اختلالات و بیماریهای پا مانند بونيون و انگشتان چکشی شود. اگر حداقل یک و نیم اینچ (1.3 سانتیمتر) بین بلندترین انگشت پا و انتهای کفش خود ندارید تقریباً بهاندازه عرض انگشت خود اندازه بزرگتری را امتحان کنید. حداقل باید یک و نیم سانتیمتر فضا بین نوک بلندترین انگشت خود و دیواره جلوی کفش داشته باشید. اگر یک پا بزرگتر از پای دیگر است، یک جفت متناسب با پای بزرگتر خود امتحان کنید. در ویژگیهای کفش پیادهروی مهم است بدانيد که قوسهای شما نقش مهمی در نحوه سازگاری با سطوح مختلف هنگام راه رفتن دارند.کفشهای پیادهروی را انتخاب کنید که متناسب با نوع قوس پای شما باشد.

پاها با قوسهای خنثی بیشازحد قوسی نیستند و بیشازحد صاف نیستند. اگر قوسهای خنثی دارید، به دنبال کفشی با کفی میانی محکم و بادوام باشيد که بهطور مستقیم و تا نیمه برش باشد. تراز پیچیده استخوانها، ماهیچهها، رباطها و تاندونها در پاهای شما قوسهای پهلوبهپهلو (متاتارس) و طولی را تشکیل میدهد. رویه این کفش کوتاه بوده تا مچ پا در آن احساس راحتی داشته باشد. به همین دلیل ما بعد از بررسی و تحقیقات فراوان یک لیستی از بهترین کفش رانینگ ها را تهیه کردیم تا با استفاده از آنها در هنگام ورزش کردن دیگر احساس درد نکنید. کفش پیاده روی زنانه لازم است که یک کفی مناسب هم داشته باشد تا در حین پیاده روی ضربه ها را دریافت کند و مانع انتقال آنها به پاها شود. بایستید تا پای خود را اندازه بگیرید تا دقیقترین اندازهگیری را به دست آورید.

پس توجه داشته باشید برای اینکه پای شما در کفش جا به جا و باعث آسیب دیدگی پا نشود، بهتر است از کفشهای ورزشی بنددار استفاده کنید. کیفیت این کفش پیاده روی زنانه و مناسب بودن قیمت آن باعث رضایت اکثر خریداران بعد از خرید این کفش بوده است. ما همیشه شنیده ایم که کفش بعد از چند بار پوشیدن خودش جا باز میکند، اما این مثال اصلاً برای کفش های پیاده روی صدق نمی کند. قیمت یک کفش پیاده روی میتواند متشکل از چندین پارامتر باشد که یکی از مهترین های آن اورجینال و غیر اورجینال بودن محصول است که در ایران از نظر کیفی کفش های پیاده روی به چند بخش تقسیم شده اند. ما در فروشگاه اینترنتی علی ویترین مفتخر به همکاری با برترین آنان هستیم تا لذت یک خرید مطمئن و آسان را به شما مشتریان عزیز هدیه کنیم.

روزانه ۲۰ تا ۶۰ دقیقه ورزش میتواند به تناسب اندام و سلامت روحی و جسمی شما کمک بسزایی کند. 2. افراد دارای کف پای صاف از کفشهایی استفاده کنند که دارای لایه های میانی سفت و سختتری باشد تا از چرخش داخلی پا جلوگیری بیشتری به عمل آورد. در خرید کفش برای ورزش چیزی که بیش از همه باید به آن توجه کرد این است که کفش پای شما را بطور کامل پوشش دهد و باعث پیچخوردگی پای شما نشود. اميدوارم با خواندن اين مقاله بتوانيد کفش مناسب با پای خود را برای پیادهروی بخريد. بهترین کفشهای طراحیشده در جهان اگر مناسب نباشند وظیفه خود را انجام نمیدهند. از ویژگی های مهم کفش پیاده روی سبک وزن بودن آن است، انتخاب کفش پیاده روی از جنس چرم سنگین برای پیاده روی قطعا اشتباه است، البته بسته به فصل مورد نظر تنفس پذیر بودن کفش پیاده روی و تحمل کافی در برابر سرما و نفوذ آب اهمیت می یابد.