کفش پیاده روی و کتانی مردانه از بهترین برند ها (اورجینال) – آل اسپرت

پیاده روی یکی از ساده ترین ، ارزان ترین و کارآمدترین روش های حفظ تناسب اندام و سلامت فردی است. کفش مخصوص پیاده روی مردانه چیست؟ هنگام ورزش و فعالیت تعریق بدن و پاها افزایش مییابد، کفش باید قابلیت تنفس داشته و هوا در آن گردش نماید، گردش هوا در کفشهای با رویه پارچهای بهتر انجام میشود. او همچنین شلوار جین زغالی، کفشهای ورزشی خاکستری و ری بن آبی مارک ریفرر زده بود. یکی از استایلهای زیبای سوفی، کت ژیوانشی (دقیقا ZARAهم کتی شبیه به این دارد) با یک تاپ کوتاه سفید و شلوار بارداری است. یک سوییشرت اورسایز مشکی و شلوار تنگ و چسبان یوگا پوشیده بود. او این لباس را روی یک تیشرت سفید و با دمپاییهای خز مصنوعی مشکی پوشیده بود.

در انتخاب کفش پیاده روی باید توجه خاصی به میزان ضربه گیری و انتقال ضربه به پا داشته باشید. آنچه مهم است چگونگی جاگیری پای شما در کفشی خاص و تأثیرگذاری آن بر الگوی گام برداشتنتان است.» برایان هایدرزایت، متخصص ارتوپدی و توانبخشی در دانشگاه ویسکانسین معتقد است: ممکن است کفش پیادهروی همیشه بهترین انتخاب نباشد. ممکن است زود بیدار شدن، به مرور شما را از پیاده روی دلزده کند. پاشنه کفش پیاده روی مردانه نباید خیلی ضخیم یا خیلی نرم باشد، هر کدام ممکن است هنگام راه رفتن مشکلاتی را برای شما به وجود آورند. این فضا بین تودوزی و رویه کفش قرار گرفته است. در درجه اول قیمتی کفش پیاده روی اورجینال و اصلی قرار دارد که قیمت بالایی دارند و پس از آن کفش های های کپی هستند که به کفش های غیر اورجینال خارجی گفته می شود که بیشترین شباهت را به کفش ا.رجینال دارند و قیمت پایینتری دارند.

هنگام پیاده روی ، همه ی تجهیزاتی که نیاز خواهید داشت یک جفت کفش مناسب است. با این اوضاع در حالیکه هیچکس انتظار ندارد یک زن حامله در دوران بارداری آنهم وسط یک بیماری همهگیر لباس شیک بپوشد سوفی ترنر در اولین بارداری خودش که در اوج همه گیری مرحله اول کرونا بود، نشان داد که میشود در زمانهای پراسترس هم ظاهری شیک داشت این بازیگر با انتخابهای درست سبک بارداری غیررسمی را جذاب کرد. همه این مواد نقش محافظ را بازی می کنند و اثر ضربه را کاهش می دهند، زمانی که پای شما با زمین برخورد می کند. البته در حال حاضر چنین خبری تأییده نشده ولی دو سال پیش هم سوفی به طور رسمی بارداری خودش را اعلام نکرده بود اما بعد از ماههای اول که لباسهای گشاد میپوشید، بعد از مدتی هیچ تلاشی نمیکرد که برآمدگی شکمش را پنهان کند.

زیره این کتونی اسکچرز به شکلی خاص طراحی شده تا بیشترین فشار های وارده را به خوبی با حالت ارتجاعی خود دفع کند. به همین دلیل قصد داریم شما را با روش خرید کفش پیاده روی آشنا کنیم. این کفش از پاشنه یکسره استفاده کرده تا انرژی شما در پیاده روی های طولانی به هدر نرود. جیل رابرتز که قبلا طراح لباس بود، برند «honorine» را به عنوان یک خط تولید داخلی در لسآنجلس راهاندازی کرد. وگابوند، یک شرکت تولید کفشهای لوکس و باکیفیت است. این طراح که اهل کالیفرنیاست لباسهای تابستانی روشن و سرزنده را با استفاده از پارچههای لینن، نخ و کتان تولید کرد که حس روزهای آفتابی در ساحل را القا میکند. کیفهای این برند، کیفهایی با فرم خلاقانه اما در دسترس و کاربردی برای زنان عصر حاضر به حساب میآیند.