کفش پیاده روی و کتانی مردانه از بهترین برند ها (اورجینال) – آل اسپرت

جنس تودوزی این کفش تا حد زیادی نرم است اما همیشه یادتان باشد که کفش های ورزشی را با جوراب بپوشید تا عرق پایتان باعث سر خوردن پا در کفش نشود. این امر به مرور زمان باعث انتقال فشار به کف پا شده و موجب میشود که در این ناجیه و ساق پا، احساس درد نمایید. رویه کوتاه در باعث شده تا پاشنه پا احساس راحتی بیشتری داشته باشد. همانطور که می دانید پا قلب دوم انسان است و بهتر است بدانید که پشت ساق پا دریچه ای و جود دارد که همانند قلب خونی را که به پاها رسیده به اندام های فوقانی پمپاژ می کند ، پس کفش های راحتی یا مخصوص پیاده روی باعث می شوند که خون در پا به جریان بیفتد و از لخته شدن آن جلوگیری میکنند همنطور که می دانید لخته شدن خون در پاها یکی از عوامل اصلی سکته ی قلبی می باشد.

کفش پیاده روی پاما مدل TT یکی از کفش های استاندارد تولید داخل کشور است. کتونی رانینگ اسیکس یکی از حرفه ای ترین کفش هاست. فروشگاه ال اسپورت یکی از فروشگاه های معتبر در زمینه فروش انواع کفش اسپورت و لوازم ورزشی و . تاثیر انواع کتونی در زبان محاوره یا همان کتانی، در استایل کژوال همراه با لباس ورزشی مردانه و حفظ سلامت پا غیر قابل انکار است. قسمت پنچه پا نیز برای راحتی انگشتان کمی پهن طراحی شده است. ضمنا اگر برای خرید کفش پیاده روی یا هر کفش و محصول ورزشی دیگری نیاز به کمک دارید اون رو در بخش نظرات بنویسید. برای شروع اما قبل از هر چیز باید به فکر تهیه یک کفش پیاده روی یا بهتر است بگویم یک کفش ورزشی مناسب باشید. نکته ای که باید در هنگام خرید کفش پیاده روی به آن دقت کرد جنس مسیری است که برای پیاده رودی انتخاب می کنید؛ اعم از آسفالت، چمن و یا روی شنهای کنار ساحل که این مسیر ها در انتخاب نوع کفش مناسب پیاده روی موثر می باشند.

به همین دلیل معمولا رویه کفش های رانینگ را از جنس پارچه مشبک تهیه میکنند. رویه این کتانی از جنس پارچه مشبک مش بوده که سبب بهبود گردش هوا در کفش میشود. کفش ورزشی شما باید با استفاده از ساختار مشبک و روزنههایی برای تهویه هوا، این میزان تعریق را به حداقل برساند. این کفش اسپرت نیز برای کسانی که زانو درد و یا کمردرد دارند انتخاب مناسبی خواهد بود. زیره پلی اورتان این کفش اسیکس بسیار انعطاف پذیر بوده و پنجه پا بر روی آن کاملا راحت است. در ساختار کفهی این کتانی اسپرت دخترانه و پسرانه فناوری اِنکپ نیز دیده میشود که قدرت بالایی در جذب ضربات وارد شده از سطح زمین بر پا را دارد در نتیجه پا در پیاده روی های طولانی خسته نمیشود. این کتونی ورزشی جوان پشند از ترکیب زیبای آبی و مشکی ساخته شده است. سالومون نامی آشنا در ساخت کتونی است. نکته بسیار مهم در این کتونی ورزشی نحوه قرارگیری پاشنه در بخش انتهایی کفش است.

پاشنه ی کفش پیاده روی نباید خیلی ضخیم باشد، این نوع پاشنه منجر به کوبیده شدن پای شما بر زمین خواهد شد، که این امر علاوه بر کند کردن حرکت شما، امکان بروز ساق درد بعد از پیاده روی را افزایش می دهد. پاشنه این کفش یکسره است و فشار در سرتاسر آن پخش و دفع میشود. زیره پلی اورتانی این کتونی کاملا انعطاف پذیر بوده و دفع فشار های وارده را به خوبی انجام میدهد. زیره این کفش در قسمت جلو نازک تر میشود تا در هنگام دویدن انعطاف پذیری بالای آن به خوبی حس شود و به پای شما فشاری وارد نشود.