کفش پیاده روی و طبی

اصلی ترین تفاوت این دو کفش در مقدار فشاری است که به پا وارد می شود. امروزه با افزایش مشکلات کمر درد و پا درد خرید کفش طبی اسپورت بسیار رایج شده است. به هیچ وجه نباید در خرید کفش پیاده روی زنانه عجله کرد. با خرید این محصول شما معادل : 80 امتیاز وفاداری دریافت خواهید کرد. این مقالا دارای راهنمای انتخاب خرید کفش نیز می باشد. جذب شوک: کفش های پیاده روی خوب دارای فن آوری جذب شوک هستند که از پاها ، به ویژه پاشنه و گوی پا در برابر ضربه محافظت می کند ، فشار را بر پاها ، مفاصل تحتانی ، کمر و باسن کاهش می دهد و در مقابل از درد و خستگی جلوگیری می کند. پوشیدن کفش مناسب مهمترین اصل برای سالم نگه داشتن مفاصل و عضلات در هنگام دویدن، پیاده روی یا گردش در طبیعت است.

قابلیت تنفس و گردش هوا: هر کفش مناسب پیاده روی باید قابلیت گردش هوا داشته باشد تا پاها خنک شود و تهویه مناسب داشته باشند. جریان هوا در آن بسیار خوب است. نوار های مخصوص شرکت اسیکس در زیر یک لایه پارچه مش قرار گرفته و خود نمایی میکند. میتوانید با خم کردن پنجه و نگه داشتن پا در آن حالت راحتی پای خود را بسنجید. انعطاف پذیری به حرکت طبیعی تر پای شما کمک می کند. انعطاف پذیری – یک کفش خوب پیاده روی برای حرکت آسان به انعطاف پذیری در زیره و قسمت بالای آن نیاز دارد. پشتیبانی – پشتیبانی مناسب از قوس پا و ویژگی هایی مانند کنترل حرکت و ثبات، به جلوگیری از کج شدن بیش از حد پا کمک می کند و پشتیبانی کافی را برای نوع پای خاص شما ارائه می دهد.

هرچقدر کفش شما همراه پای شما راحت تر خم بشود ( همانند زمانی که کفش به پا ندارید ) فشار کمتری به پای شما وارد خواهد کرد. جلوی داخلی کتونی باید طوری باشد که بتوانید انگشتان پای خود را به راحتی باز کنید. و از آسیب های احتمالی جلوگیری کنید. مطمئناً این هزینه اضافی که برای خریدن یک کفش پیاده روی ایده آل می کنید، به شما این اطمینان را می دهد که دچار آسیب دیدگی، بی ثباتی و درد پا نخواهید شد. کتونی اسکیچرز گو واک (Go walk) برای پیاده روی یا مصارف روزمره ایده آل است. پیاده روی روی سطوح سخت می تواند تنش و فشار زیادی به بدن وارد کند ، بنابراین یک جفت کفش مناسب برای این کار ایده آل است. سایزبندی کفش اسپرت مردانه از 40 تا 46 می باشد که بهتر است قبل از ثبت سفارش از موجودی هر کفش استعلام بگیرید. در انتخاب کفش پیاده روی زنانه از کفش های با رویه کتان استفاده کنید تا از بروز حساسیت ها جلوگیری شود.

وزن کفش را چک کنید. این کفش از پاشنه یکسره استفاده کرده تا انرژی شما در پیاده روی های طولانی به هدر نرود. بدن شما نسبت به انواع مختلف ورزش، بخصوص دویدن و پیادهروی، واکنش متفاوتی نشان میدهد زیرا شما در هر ورزش به گونهی متفاوتی از پاهایتان استفاده میکنید. رویه ی کفش فوتبال باید ضد آب، سازگار با انواع شرایط آب و هوا و از جنس چرم باشد تا هوا به راحتی در جریان باشد. فن آوری گوگا مت خنک شونده با هوا (ایر کول). زیره دارای جاذب شوک با چگالی دو طرفه و زیره لاستیکی کشش بالا. دارای چند گزینه رنگی برای انتخاب . دارای کفی مموری فوم Goga Mat برای بالشتک سازی و راحتی پا.