کفش پیاده روی و طبی

یکی از این تکنولوژیها که برند آدیداس از آن استفاده میکند باعث گردش سرسع هوا در داخل کفش و خنک شدن پا خواهد شد. گردش هوا در کفشهایی با رویه پارچهای بیشتر بوده و به همین دلیل نیز اکثر برندها برای تولید کتانی های واکینگ و رانینگ از پارچههای مخصوص استفاده میکنند. زمانی که میخواهید کتانی یا کفش برای پیاده روی و دویدن انتخاب کنید، به قابلیت تنفس آن خیلی دقت کنید. معمولاً کفشهای پیادهروی و کتانی را بر اساس شیوه استفاده و محیطی که قرار است پوشیده شود، طراحی میکنند. کفش های کنترل حرکت و کفش های با ثبات بیشتر معمولا انعطاف پذیری کمتری دارند زیرا طراحی آن ها با هدف جلوگیری از تحرک بیش از حد پاها داخل کفش انجام شده است. به منظور جذب شوک های وارده ناشی از برخورد کفش به زمین، از بالشتک های تزریقی EVA استفاده میشود.

کفش پیاده روی حتما باید دارای پاشنه بوده و از موادی در این قسمت استفاده شده باشد که خاصیت بالایی در جذب ضربه داشته باشند. یک کفش پیاده روی خوب باید دارای لایه میانی از جنس لاستیکی باشد تا ضربههای ناشی از برخورد پا با کف زمین را جذب کرده و آنها را به پاهای شما انتقال ندهد. هر بار که به خرید کفش میروید، باید پاها را اندازه بگیرید. علاوه بر این، زیره کفش پیادهروی نیز باید دارای طراحی مناسبی باشد تا قوس کف پاهای شما را پوشش داده و باعث وارد شدن آسیب به این ناحیه نشود. اگر کف پای شما صاف است یا قوس آن بسیار زیاد است باید کفشی خریداری کنید که به خوبی کف پای شما را پوشش داده و یا در صورت صاف بودن آن، دارای کفی طبی باشد.

در زمان خرید چندین قدم با کفش بردارید تا از میزان آزادی انگشتان و پنجه پا در آن اطمینان حاصل کنید. پیشنهاد میکنیم در زمان خرید کفش مخصوص پیاده روی حتماً با آن چندین قدم برداشته و تلاش کنید پنجههای پای خود را تا حد ممکن خم کنید تا از انعطاف کافی کفش مورد نظرتان اطمینان حاصل کنید. بنابراین کفشی را انتخاب کنید که دارای زیره لاستیکی است و قابلیت ضد لغزش و ضد سایش دارد. به همین دلیل نیز تقریباً تمامی تولیدکنندگان کفشهای پیاده روی تلاش میکنند تا برای ساخت زیره و کف، از مواد EVA استفاده کنند که میزان انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد. اما در تمامی شرایط یک مورد در میان همه افراد مشترک است و آن هم بحث کیفیت، مرغوبیت و قیمت مناسب هنگام خرید کفش اسپرت پیاده روی می باشد. کفش اسپرت دخترانه سفید یا صورتی و رنگ های روشن بیشتر مورد استقبال قرار میگیرند.

ماهیچهها خشکند پس بیشتر امکان دارد آسیب ببینند. این موضوع برای جلوگیری از ابتلا به کمردرد و آسیب دیدن پاها و زانوها ضروری است. و از آسیب های احتمالی جلوگیری کنید. اگر کفش مخصوص پیاده روی مورد نظر شما دارای کفی طبی نیست میتوانید آن را جداگانه و طبق دستور پزشک خریداری کنید. در بین انواع برندهای داخلی که در عرصه تولید محصولات ورزشی و پوشاک فعالیت میکنند، کفش ورزشی مردانه نهرین و کفش ورزشی مردانه تن تاک توانستهاند با عرضه کفشهای با کیفیت و در عین حال اقتصادی، اعتماد مشتریان را به دست آورده و رضایتشان را جلب کنند. تاثیر انواع کتونی در زبان محاوره یا همان کتانی، در استایل کژوال همراه با لباس ورزشی مردانه و حفظ سلامت پا غیر قابل انکار است. ظاهر کلاسیک این کتونی اورجینال نیزموجب میشود تا بتوان آن را به راحتی با انواع لباس های ورزشی ست کرد این مدل کفش پونی یک انتخاب عالی به عنوان کفش مخصوص پیاده روی می باشد.