کفش پیاده روی مردانه زنانه و معرفی و بررسی 10 کفش مناسب پیاده روی

کفشی را انتخاب نمایید تا با مواد اولیه نرم تولید شده باشد. همچنین باید به پاشنه کفش نیز دقت داشته باشید تا این ضربه گیر با عملکردی مناسب سلامت پاهای شما را تضمین کند. کفش باید ضربه را تاحد زیادی دفع کند. کتونی رانینگ اسیکس یکی از حرفه ای ترین کفش هاست. به همین دلیل معمولا رویه کفش های رانینگ را از جنس پارچه مشبک تهیه میکنند. همچنین برای ورزشهای مختلف بهصورت تخصصی کفش تولید میکنند. همچنین زیره آن نیز باید قوس داشته باشد تا جلوی ضربه های اضافه را بگیرد. روی یک پا بایستید و به دیوار ضربه بزنید. در انتخاب کفش پیاده روی باید توجه خاصی به میزان ضربه گیری و انتقال ضربه به پا داشته باشید. پنجه کفش ورزشی باید مقداری بزرگ باشد. برای انتخاب کفش مناسب برای پیاده روی های طولانی و دویدن باید به نکات زیادی توجه کرده و اهمیت بدهیم. بهتر است تا زیره کفش شما، قابلیت استفاده در سطوح مختلفی مانند سطوح سخت وسیمانی، سطوح خیس و لغزنده، سطوح چمن و …

زیره این کفش در قسمت جلو نازک تر میشود تا در هنگام دویدن انعطاف پذیری بالای آن به خوبی حس شود و به پای شما فشاری وارد نشود. و در آخر تکنولوژی Sensfit که باعث میشود کفش کاملا با پای شما فیت شود. در بخش کفی این کفش از کفههای طبی اورتولایت استفاده شده است که بهترین نوع کفه های ارگونومیک میباشند که نه تنها از ساختار کف پا حمایت میکنند بلکه با خاصیت ضد میکروبی خود از بو گرفتن پا هنگام فعالیتهای ورزشی نیز جلوگیری میکنند (اگر شما هم مشکل عرق کردن پا دارید می توانید راه های از بین بردن بوی بد پا را در این مقاله بخوانید). کفش ها باید دارای نرمی مناسب باشد تا بتوانند از میزان نیرویی که به بدن منتقل می شود جلوگیری کنند.کفش هایی که دارای نرمی بیش از حد می باشند نیز به اندازه کفش هایی که دارای نرمی کمی باشند در خنثی کردن نیروهایی که به بدن منتقل می شوند نا کارامد می باشند.به عاج یا گریپ کف پا نیز کاملا” توجه داشته باشید.کفش ورزشی باید عاج های مناسبی داشته باشد تا از سر خوردن شما هنگام ورزش جلوگیری کند.

هنگام خرید حتما از جوراب استفاده کنید. طبق تحقیقاتی که از کاربران داشتهایم در زمان بعد از ظهر و نزدیک غروب می توان با خیال راحت کفش پیاده روی خرید زیرا در این ساعات پاها در سایز واقعی شان می باشند. گزینه های زیادی برای خرید و انتخاب کفش مخصوص پیاده روی مردانه وجود دارد. یا تکنولوژی Z Pump در کفش ریباک که باعث مشود کفش قالب پای شما شود. برند های مختلف برای راحتی هرچه بیشتر کفش های پیاده روی از تکنولوژی هایی خاص در آنها استفاده کرده اند. یا جنس رویه یک کفش ورزشی برای کوه نوردی باید نوذ آب کمتری را داشته باشد که در حال حاضر تکنولوژی های مثل گرتکس پارچه های ضد آب را برای کف های کوه نوردی به ارمغان آورده است. نکاتی برای انتخاب کفش مخصوص دویدن و پیاده روی 1- وزن سبک : یکی از فاکتورهای مهمی که ورزشکاران حرفهای در انتخاب لوازم ورزشی خود مورد توجه قرار میدهند، وزن سبک این لوازم میباشد.

هر محصول ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد، مثلا اگر کفش پیاده روی را برای کوه نوردی می خواهید باید دنبال محصولات مقاوم بگردید اما مثلا اگر کفش را برای پیاده روی روزمره در خیابان می خواهید یک محصول سبک و راحت نیز می تواند کار شما راه بیندازد. هرچه وزن کفش سبک تر باشد دویدن و قدم زدن برای شما راحت تر خواهد بود. مسترنکست برای این مطلب تحقیقات زیادی کرده تا توانسته به یک راهنمای مناسب برای انتخاب کفش برسد و آن را در اختیار شما قرار بدهد. در قسمت بند ها مهم این است که کفش به پای شما بچسبد یا به قول معروف قالب پای شما باشد. همچنین ارتفاع داخلی کفش در قسمت پاشنه باید نسبتا بالا باشد تا در صورت اتفاق ناگهانی از امکان پیچ خوردن مفصل مچ و آسیب دیدگی بکاهد. همچنین اگر نظری دارید آن را از بخش دیدگاه بپرسید.