کفش های پیاده روی – مطب دکتر پاک منش

اما مهمترین هدف از تولید کفش مخصوص پیاده روی، احساس راحتی بیشتر در زمان تحرک و البته ورزش کردن است. هنگامیکه کنارهها یا پایین زیره فرورفتگیهایی دارد به علت از بین رفتن ضربهگیر، زمان خریدن کفش جدید است. ژل، فوم، یا تخت متخلخل میانی. این مدل کتانی سبک و طبی پونی در ساخت لایه میانی خود از سیستم ایوا بهره برده که علاوه بر انعطاف فوق العاده، تبدیل به نوعی عایق حرارتی شده است، که این کفش اورجینال را برای استفاده در تمام فصول سال مناسب میکند. کفش پیادهروی طراحی شده با زیرهای ضخیمتر و ساختاری خشک (انعطافناپذیر)، معروف به کفش مقاوم یا پُردوام، باعث افزایش بار زانو در مقایسه با پابرهنه راه رفتن یا پوشیدن کفشهای کتانی انعطافپذیر با زیرهای نازکتر میشود. نکته: اینطور نیست که همه کفش های پیاده روی کفی یا پدهای ژله ای داشته باشند، هر چند بسیاری از آنها ممکن است ویژگی هایی داشته باشند که مقاومت و حفاظت از پا را به همراه دارند.

بندهای هر دو لنگهی کفش را ببندید و در فروشگاه راه بروید. برخلاف کفش دوندگی که باید بعد از هر ۳۰۰ تا ۵۰۰ مایل عوض شود، کفش پیادهروی نیروی کمتری را جذب میکند و میتواند بسیار بیشتر دوام داشته باشد. او میگوید: «کفشهای پیادهروی میتوانند بسیار خشک (انعطافناپذیر) و سفت باشند، این مسئله میتواند در الگوی گام برداشتن طبیعیتان تداخل ایجاد کند و بار زانویتان را تغییر دهد و درد را بدتر کند. کفش پیادهروی خوب باید بهآسانی خم شود. کفشی را بردارید و پنجه را در جهت بندهای کفش خم کنید. همچنین زیرهی کفش را ازنظر تغییر ارتفاع از پنجه به پاشنه بررسی کنید. محافظ تاندون آشیل. این بخش از کفش با قفل کردن کفش دور پاشنه، فشار وارده به تاندون آشیل را کاهش می دهد. همه این مواد نقش محافظ را بازی می کنند و اثر ضربه را کاهش می دهند، زمانی که پای شما با زمین برخورد می کند.

کفشی که پاشنهی مرتفعتری دارد روی خم شدن زانو اثر میگذارد و فشار بیشتری به مفصلها وارد میکند. در ویژگیهای کفش پیادهروی مهم است بدانيد که شیارها و آجها میتوانند به حفظ چسبندگی و عدم افتادن در اثر ليز خوردن، کمک کنند. همان جورابی را بپوشید که در طول پیادهروی میپوشید. کفش پیادهروی را از فروشگاه تخصصی کفش بخرید، جایی که کارکنانش به ساختار پای شما و راه رفتنتان توجه میکنند و بر اساس نیازهای خاص شما پیشنهادهایی میدهند. در اين حالت، هنگام راه رفتن، شما بیشترین وزن خود را بر روی قسمت داخلی پاها میگذارید. لوگوی نیوبالانس بر روی زبانه و پشت پاشنه این کفش اورجینال قرار گرفته است. این تفاوت که معمولا با واحد میلی متر بیان می شود برای پیاده روی باید کمتر از 8 میلی متر باشد، اگرچه اندازه های 4 میلی متر و کمتر از آن ترجیح داده می شود.

اینکه یک کفش چطور ساخته شده است در مناسب بودن و عملکرد آن تفاوت ایجاد می کند. برای مثال، کفش مناسب برای فردی که کف پای صاف دارد و فردی که دارای پا با قوس زیاد است، متفاوت است. پاشنهی کفش دارای کاسهای است که باید نرم و ثابت باشد و تکان نخورد. کفی های کفش که قابل برداشتن هستند را می توان بین جلسات پیاده روی شست یا خارج کرد. راحتیِ کفش مناسب، بلافاصله خود را نشان میدهد و لازم نیست صبر کنید تا پایتان به کفش پیادهروی عادت کند یا جا باز کند. رویه کفش. کفش را روی پای شما نگه می دارد و معمولا از چرم،تور، یا مواد مصنوعی درست می شود. کفش های پیاده روی از ویژگی هایی برخوردارند که دیگر کفش ها از آنها بی بهره هستند. در این مقاله مهمترین ویژگی های یک کفش پیاده روی و کفش هایی متناسب با ویژگی های بیان شده از برترین برندهای ورزشی ارائه خواهند شد.