کفش های پیاده روی – مطب دکتر پاک منش

استفاده از کفش پیاده روی که دارای رویه هایی با منافذ فراوان می باشد در تهویه کفش برای خنک شدن پا و همچنین جلوگیری از بیماری های قارچی مناسب تر می باشد. پیاده روی اولین کاری است که شما با کفش انجام میدهید، بنابراین مهم است وقتی پاهای خود را داخل آن قرار میدهید و با آنها راه میروید حس خوبی داشته باشید. همچنین کفش های سبک با توجه به جنسی که دارند گردش هوا در آن ها بهتر انجام می شود و پاهای شما داغ نمی کند. در کفش های رانینگ معمولا بخش میانی کف کفش دارای زیرسازی نرم می باشد در حالی که کف میانی کفش های ترینینگ معمولا محکم است تا از طیف وسیعی از حرکات ورزشی پشتیبانی کند. قیمت یک کفش پیاده روی میتواند متشکل از چندین پارامتر باشد که یکی از مهترین های آن اورجینال و غیر اورجینال بودن محصول است که در ایران از نظر کیفی کفش های پیاده روی به چند بخش تقسیم شده اند.

فراموش نکنید که در انتخاب کفش مناسب پیاده روی آنچه اهمیت دارد کیفیت و راحتی کتانی است. عمدهترین ابزار هر ورزش بهویژه دویدن و پیاده روی کفش مناسب و استاندارد است. این بازیگر هر دو بار این لباس عروسکی سفید گلدوزی را با یک جفت صندل سفید بنددار مینیمال ست کرد و فقط کیف و ماسکش را تغییر داد. او این لباس عروسکی سفید را اولین بار برای رفتن به خانه برادر شوهر و جاریاش- نیک جوناس و پریانکا چوپرا- به تن کرد. اولین بار که از این زوج بعد از قرنطینه عکس گرفته شد، سوفی با لباسهای راحت و غیررسمی بود. توجه به نکاتی مهم در حین انجام این ورزش فوقالعاده، نه تنها عملکرد شما را چندین برابر میکند بلکه مانع از آسیب رسیدن به بدن میشود. این طراح که اهل کالیفرنیاست لباسهای تابستانی روشن و سرزنده را با استفاده از پارچههای لینن، نخ و کتان تولید کرد که حس روزهای آفتابی در ساحل را القا میکند.

در زمان اولین بارداری که سوفی ترنر ۲۴ساله بود این بازیگر همراه همسرش خیلی در خیابانهای لس آنجلس دیده میشد. لباس کوتاه آبی سایز بزرگ با کیف و چکمه سیاه رنگ از لباسهای شیک اوایل دوران بارداری سوفی بود. دفعه اول کیف چرم برجسته پوست مار، از برند استاود «staud» مدل moon دستش گرفته بود. با توجه به تولیدات روز افزون مدل های مختلف کار برای انتخاب بهترین کفش سخت شده است به طوری که با انتخاب هر کفش و بعد از استفاده مدل زیبا تر و دلنواز تری به چشم ما میخورد. این برند مورد علاقه سوفی است و هر دوی لباسهای عروسکی سفید و صورتیاش را از این برند انتخاب کرده است. این مادر باحال در دوران اولین بارداریاش لباسهای تابستانی راحت و در عین حال شیک پوشید. البته در حال حاضر چنین خبری تأییده نشده ولی دو سال پیش هم سوفی به طور رسمی بارداری خودش را اعلام نکرده بود اما بعد از ماههای اول که لباسهای گشاد میپوشید، بعد از مدتی هیچ تلاشی نمیکرد که برآمدگی شکمش را پنهان کند.

در صورتی که کفش دارای پاشنه ضخیم خریداری کنید باید این نکته را بدانید که پاشنهی ضخیم سرعت راه رفتن شما را کند میکند و به احتمال زیاد بعد از پیاده روی دچار پا درد شوید. مهم ترین نکته در انتخاب مناسب کفش پیادهروی، سبکی و کم وزن بودن آن است چرا که کتانی سبک از خستگی پا در مسافتهای طولانی جلوگیری میکند. اقدامات ایمنی و بهداشتی چه در خانه و چه در بیمارستان از اولویتهاست. آرایش پیچیده استخوان ها، عضلات، رباط ها، و تاندون ها در پاهای شما، قوس های عرضی و طولی را شکل می دهند. حتما بعد از مقداری پیاده روی برای خرید کفش اقدام کنید، و زمانی که چند ساعت از روز گذشته است یعنی زمانی که پاهای شما در بزرگترین اندازه خود هستند. یکی از ساده ترین و ارزان ترین ورزش ها پیاده روی است. علاوه بر این، برای پذیرایی از زائران پیاده روی امام کاظم علیه السلام، موکب هایی در مسیرهای مختلف راه اندازی شده است که هر کدام خدمات مختلفی ارائه می دهند.