کفش آل استار ساقدار در انواع طرح های شیک و متنوع پاخور راحت

با کمک این کفشها کانورس یک برند تصویری را توسعه بخشید و آنرا به عنوان کفش ورزشی مورد نیاز ورزشکاران معرفی کرد.در سالهای 1970 کانورس حق و حقوق داد و ستد تجاری اسنیکرهای جک پرسل را از B.F.Goodrich خریداری نمود. از کتونی الستار ساق کوتاه می توان برای استایل رسمی استفاده نمود. این کفش درست مانند تمام کفشهای آل استار طراحی شده است و علاوه بر این ساق بلندی دارد. با ورود تولید کنندگان چینی و رقبایی چون پوما، آدیداس، نایکی و ریبوک عرصه بر آلاستار تنگ شد تا اینکه در نهایت این شرکت در سال ۲۰۰۱ اعلام ورشکستگی کرد، همه کارخانههای آن در آمریکا بسته شدند.

روی کفش کتانی آلاستار در سال ۱۹۲۳ یک برچسب گرد چسبانده شد و این کفش از آن سال با نام Converse All Star Chuck Taylor شهرت یافت. علامت درجه ی نظامی و ستاره بیشتر از علامت All Star که توسط یکی از کارگران کمپانی به نام جیم لابادینی ایجاد شده بود به عنوان لوگوی کفش کانورس روی این کفش باقی ماند و قرار گرفت. این خستگی و پادرد برای مردانی که همراه همسرانشان به خرید رفتهاند، به مراتب بیشتر است؛ زیرا همانطور که گفتیم آقایان از فرآیند خرید لذّتی نمیبرند و گشت و گذار در فروشگاهها را کاری بیهوده و خسته کننده میدانند و تمایل دارند به اولین مغازهای که رسیدند خرید خود را انجام دهند. طبق تحقیقات انجام شده مردم برای خرید کفش، بیشتر به مدل و قیمت آن توجه میکنند نه به راحتی و مناسب بودن آن برای پا. ما هر روز برای انجام فعالیتهای روزانه تحرّک زیادی داریم که پوشیدن کتانیها به سرعت و راحتی در این تحرکات روزمره کمک میکند.

پای انسان روزانه به دفعات به زمین برخورد میکند و هر فرد حتی اگر ورزشکار نباشد، چندین متر را در روز پیادهروی میکند؛ اینجا است که اهمیت کفش راحت و خوشپوش به خوبی خود را نشان میدهد. باشگاه­های ورزشی که به دنبال مربی میگشتند تمام وقت با او در تماس بودند». هر مدل آلاستار از کژوال تا ورزشی میتواند در هر کدام از این سه استایل قرار گیرد. چرا که بانوان از خود خرید و گردش در مغازهها و دیدن اجناس و کالاهای مختلف لذّت میبرند؛ حتی اگر چیزی نخرند! چرا که در این بوتیک اینترنتی میتوانید به سادگی کفش اورجینال و دلخواه خود را در رنگ و سایز مناسب سفارش داده و آن را در کوتاهترین زمان، درب منزل خود دریافت کنید. از طرفی نیازی نیست برای کوهنوردی معمولی هزینهی زیادی صرف کرد و کفش مخصوص کوهنوردی خریداری کرد؛ چرا که با کفش ورزشی و کتانی، نیز میتوان کوهنوردیهای معمولی و تفریحی (غیرحرفهای) را انجام داد.

پیادهروی و دویدن بهترین، همگانیترین و ارزانترین ورزش برای همهی مردم در تمامی سنین است که برای انجام آن نیاز به لوازم و تجهیزات و مکان خاصی نیست. انسان برای داشتن بدنی سالم و متناسب، به ورزش کردن نیاز دارد. اما با کفش اسپرت هم میتوانید پیادهروی طولانی کنید، هم با آن به باشگاه ورزشی بروید، هم در مسافرت گزینهی مناسبی است، هم با داشتن کفش ورزشی نیاز به کفش کوهنوردی تخصصی نیست، هم میتوان به مدرسه و دانشگاه و اداره و … این کفش زیبا در عین راحتی، به ظاهر شما جلوهی اسپرت میبخشد. کفی آن بسیار انعطاف پذیر بوده و در آن احساس راحتی میکنید.