کفش آل استار در ایران

پیراهن های اور سایز البته در استایل هنری دخترانه نیز کاربرد بسیاری دارد و خانم های خوش سلیقۀ هنر دوست از این پیراهن ها در استایل خود استفاده می کنند. طرفداران استایل هنری معمولاً هنردوستان یا هنرمندانی هستند که با توجه به رشتۀ هنری، فعالیت و نگاه خاص خود ترکیب های هنری چشم نوازی را در استایل خود خلق می کنند؛ به بیانی دیگر افرادی که سروکاری با هنر ندارند و چه بسا علاقه ای نیز به آن نشان نمی دهند، نمی توانند به این سبک لباس بپوشند. در مورد رنگ لباس هایتان، سعی کنید از رنگ های خنثی و مشکی پرهیز کنید، به جای آن رنگ های سورمه ای یا سبز، به عنوان یک رنگ مکمل برای قرمز، می تواند بهترین انتخاب باشد. برای داشتن استایل هنری خاص، مهمترین نکته داشتن خلاقیت است؛ به عبارت دیگر استایل هنری به سبکی از پوشش لباس گفته می شود که بیانگر احساسات افراد باشد.

عدم آشنایی به هنر، قدرت جسارت، خلاقیت و فردیت را از افراد سلب می کند؛ بنابراین داشتن پوشش متفاوت نسبت به پوشش اکثریت، برای افرادی که با هنر سروکار ندارند، کاری دشوار است. کانورس از ۱۰۰ سال گذشته در بیزینس تولید کتانی کفش بوده است و توانسته انواع اقسام زیادی از کتانی ها و مدل های متفاوت کفش را تولید کند ولی در واقع آنها بیشتر از هر چیزی برای آل استار های کلاسیکشان شناخته می شوند. آنها را با لباسهای متفاوت همراه کنید و از این کفش های جادویی تا می توانید لذت ببرید. آشکار است که برخی آن را هنر شمرده اند زیرا در غیر این صورت آن را در آنجا نمی یافتیم اما نمی دانیم چرا باید آن را هنر بدانیم زیرا برای داوری کردن ملاک و مفهومی در اختیار نداریم تا بگوید هنر چیست؟

کفش خوشگلی بود ولی در مقایسه با Air Jordan حرفی برای گفتن نداشت. این کمپانی یکی از معدود تولیدکنندگان کفش ورزشی بود و بیش از نیم قرن در زمینه ی تجارت کفش های سالن های ورزشی امریکا فعالیت داشت.کفش های ال استار کانورس با چند ویژگی مثل علامت ستاره ی کمپانی , کف لاستیکی ال استار ، نوک گرد کفش و بندهای آویزان در اطرافش شناخته شده اند. مدیر فروش اسبق کانورس، “جان دین” در مورد او به فیلادلفیا اینکوایرر می­گوید: « زندگیش محسور کننده بود، غیر ممکن بود او را دوست نداشته ­باشید، تایلر همه را میشناخت. همچنین برای دویدن کفشی مناسب است که علاوه بر داشتن ویژگیهای گفته شده بسیار سبک باشد و حرکت انگشتان پا داخل کفش در هر جهت آزادانه انجام شود. کفشهای ورزشی و اسپرت همیشه یکی از بهترین گزینهها برای حفظ حالت پا و احساسی راحتی آن بودهاند. فراموش نکنید که هنر نیاز به پرورده شدن درون افراد دارد؛ اگر هنرمند درونتان را پرورش داده باشید، به راحتی استایل هنری خود را خواهید ساخت.

کفش راحتی بزرگسال مدل Chuck Taylor All Star II از برند کانورس تولید شده است. کانورس هایی که بند نداشته باشند مسلماً یک تفاوت اساسی روی این ترند کلاسیک ایجاد می کنند. سپس بند سمت چپ را به سمت راست بیاورید. با عبور دادن بند سمت راست به سمت چپ و رد کردن ان از رو از روزنه بعدی شروع کنید، و اکنون بند دیگر باید از بین دو خط مورب بیرون بیاید. ترکیب شلوارهای مخمل کبریتی در زمستان و شلوار کتان در فصول گرم یا برعکس با این پیراهن ها به خلاقیت شما بستگی دارد. این پیراهن ها در رنگ های مختلف و طرح های ساده و چهارخانه در بازار موجود هستند که انتخاب هرکدام آن ها به خلاقیت شما بستگی دارد. در کتاب هنر چیست نوشتۀ میشائیل هاوس کلر می خوانیم که: «پاسخ به این سوال که چه چیزهایی هنر است و هنر چیست، هیچ گاه مانند امروز با شک و تردید همراه نبوده است.