کفش آل استار در ایران

هر مدل آلاستار از کژوال تا ورزشی میتواند در هر کدام از این سه استایل قرار گیرد. کتونی آل استار سال ۱۹۱۷ به عنوان یک کفش ورزشی آغاز به کار کرد و به سرعت به کفش شماره یک بسکتبال تبدیل شد. تری رولینز (Rollins Tree (آخرین بسکتبالیست NBA در سال ۱۹۷۹ بود که کفش آل ستار به پا کرد. همه جا میتونی کفشتو با خیال راحت به پا کنی.دختر و پسرهای همه دنیا برای مدرسه یا دانشگاه رفتن آل استار می پوشن.این کفش برای یک قرار دوستانه در کافی شاپ بهترین انتخابه. امیدواریم با مطالعه مطالب ارائه شده بتوانید بهترین مدل کتونی آل استار را با توجه به نوع استفاده و سلیقه خود انتخاب و خریداری نمایید. تاپ های بلند میتوانند به استایل شما بالانس بدهند و آنها را می توانید راحت در مهمانی ها استفاده کنید. این کتانی ها که در دنیای امروز به اختصار چاکس Chucks هم نامیده میشوند صد در صد کلاسیک محسوب میشوند و می توان آن ها را چشم بسته با هر لباسی ست کرد حتی لباس شب.

در این میان کفش های اسپرت می توانند بیشترین هماهنگی را در ست لباس و پوشش شما ایجاد کنند و با طرحهای متنوع و زیبای خود باعث درخشیدن استایل شما گردند. این مدل به راحتی با شلوار جین و تی شرت یا پیراهن ست می شود و برای یک استایل اسپرت مناسب است. اکنون بند کفش باید یک خط صاف بین دو روزنه انتهایی ایجاد کند در حالیکه بندها به سمت داخل کفش هستند. آل استار اکنون از مرز سنی خاص عبور کرده و بر پای پدران و مادران به همراه فرزندانشان نیز دیده میشود. از من گفتن بهترین کار برای تمیز کردن آل استار،اینه که به خشک شویی بدی.

آل استارهای سفید ساق کوتاه یکی از بهترین انتخاب های برای روزهای گرم تابستان هستند. از زمانی که کتونی الستار به کفش تخصصی تیم ملی بسکتبال امریکا تبدیل شد محبوبیت زیادی بین بازیکنان بسکتبال سراسر دنیا پیدا کرد. با گذشت زمان آلاستار برای اینکه بتواند بازار بیشتری برای کفشهای خود داشته باشد و مشتریان جدیدی برای آنها پیدا کند، شروع به طراحی با اضافه کردن رنگهای شاد و زیبا برای گروه سنی کودکان و نوجوانان و همچنین بانوان کرد. این برند با اضافه کردن رنگهای شاد و زیبا موفق شد تا آلاستارهای مناسب خانمها را هم به مجموعه مدلهای کفش خود اضافه کند. در ادامه چند نوع ست کفش آل استار را با هم می بینیم. کتونی های آل استار از نظر نوع استفاده، استایل، الگو، طراحی، پلتفرم و … اگر دوست دارید که این مدل های کفش زنانه all star را بخرید به آیتمهایی رنگی و پترندار آن را از دست ندهید.

می توانید یک کفش ال استار جدید بخرید که مدل آن کاملا کلاسیک است و ان را با جین مشکی و یک تیشرت ساده یا گرافیکی مخلوط کنید تا یک تیپ شیک شهری داشته باشید. داشتن یک کفش زیبا و شیک باعث جذابیت استایل شما می شود. این مدل برای استفاده روزمره مناسب است و زیره و کفی آن به نحوی طراحی شده است که باعث راحتی پا می شود.کتونی الستار کژوال برای استایل روزانه مناسب است و با اکثر لباسها ست می شود. حس نوستالژیک این کفش باعث شده تا به ظاهر شخصیتی محبوب بده. آل استار در گذر زمان موفق بوده و بدون شک یکی از شیکترین و برجستهترین کفشهای کتانی است که یک نفر تا به حال داشته است. از کتونی الستار ساق کوتاه می توان برای استایل رسمی استفاده نمود. کفش راحتی مدل Chuck Taylor All Star نیز ازجمله تولیدات خوشساخت و کلاسیک این برند است که برای استفاده روزمره میتواند بهترین انتخاب باشد.

0 دیدگاه دربارهٔ «کفش آل استار در ایران;

دیدگاهتان را بنویسید