کفش آل استار در ایران

اما با کفش اسپرت هم میتوانید پیادهروی طولانی کنید، هم با آن به باشگاه ورزشی بروید، هم در مسافرت گزینهی مناسبی است، هم با داشتن کفش ورزشی نیاز به کفش کوهنوردی تخصصی نیست، هم میتوان به مدرسه و دانشگاه و اداره و … تنها وسیلهای که برای انجام این ورزش لازم است کفش ورزشی مناسب است. کفشهای ورزشی و اسپرت همیشه یکی از بهترین گزینهها برای حفظ حالت پا و احساسی راحتی آن بودهاند. ما در فروشگاه دیجیتالی ایران و در بخش «کفش زنانه و مردانه»، این امکان را برای شما مهیّا کردهایم که بدون پا درد و کمر درد، مدلهای مختلف کفش را ببینید و انتخاب کنید!

این کار در طرح های بسیار جذاب و فانتزی تولید شده است. این شرکت فعالیت تولیدی خود را در سال ۱۹۰۸ میلادی در ایالات متحده آغاز کرد و در سال ۱۹۲۱ میلادی کفشهای ماندگارو محبوب آلاستار All Star را برای بسکتبالیستی به نام چاک تیلور (Chuck Taylor) طراحی و تولید کرد و سپس به عموم مردم عرضه نمود. با این کار بیشترین تنوع را در استایلتان خلق کنید بدون اینکه هزینه دو چندانی کنید، کمدتان را شلوغ کنید یا حس سردرگمی برای ساخت یک استایل شیک داشته باشید. یک کتانی اسپرت ساده و شیک که همواره به طرح اولیه خود وفادار مانده است. این خستگی و پادرد برای مردانی که همراه همسرانشان به خرید رفتهاند، به مراتب بیشتر است؛ زیرا همانطور که گفتیم آقایان از فرآیند خرید لذّتی نمیبرند و گشت و گذار در فروشگاهها را کاری بیهوده و خسته کننده میدانند و تمایل دارند به اولین مغازهای که رسیدند خرید خود را انجام دهند.

ما هر روز برای انجام فعالیتهای روزانه تحرّک زیادی داریم که پوشیدن کتانیها به سرعت و راحتی در این تحرکات روزمره کمک میکند. اکنون باید سه خط موازی روی کفش خود داشته باشید و هر بند باید در سمت متفاوتی باشد. پای انسان روزانه به دفعات به زمین برخورد میکند و هر فرد حتی اگر ورزشکار نباشد، چندین متر را در روز پیادهروی میکند؛ اینجا است که اهمیت کفش راحت و خوشپوش به خوبی خود را نشان میدهد. همچنین برای دویدن کفشی مناسب است که علاوه بر داشتن ویژگیهای گفته شده بسیار سبک باشد و حرکت انگشتان پا داخل کفش در هر جهت آزادانه انجام شود. ضربهگیر بودن از دیگر ویژگیهای یک کفش پیاده روی خوب است. کفش های آل استار All Star را می گویم، بیش از صد سال از تولد این مدل اسنیکرز های ساده و زیبا می گذرد و هم چنان هم، آل استار روی مد است.

اگر چه این کفش در ابتدا فقط به تعداد محدودی برای آقایان تولید میشد اما کم کم با شدت گرفتن محبوبیت و پیشرفت کانوارس، کفشهای آلااستار تبدیل به کفش رسمی بسکتبالیستان تیم ملی آمریکا شد. کفش های آل استار در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شوند، به همین دلیل هر کسی با هر سلیقه ای را می تواند به سمت خود جلب کند. دارد راه خود را ادامه میدهد. انسان برای داشتن بدنی سالم و متناسب، به ورزش کردن نیاز دارد. قابلیت ست کردن با انواع شلوارهای جین/کتان/ساپورت و… دلیل استقبال قابل توجّه مردم از کفشهای اسپرت و راحتی در سالهای اخیر، در یک کلمه این است که این نوع کفش را با بسیاری از استایلها و در بسیاری از مکانها میتوان پوشید.