کفش آل استار دخترانه 2256 – شیکسون

کفشهای مخصوص پیادهروی باید پاشنههای مناسب داشته باشند و از انعطافپذبری خوبی برخوردار باشند. پای انسان روزانه به دفعات به زمین برخورد میکند و هر فرد حتی اگر ورزشکار نباشد، چندین متر را در روز پیادهروی میکند؛ اینجا است که اهمیت کفش راحت و خوشپوش به خوبی خود را نشان میدهد. گفتنی است، لایه محافظ از پنجه، بهراحتی بیشتر پا در کفش کمک میکند. آل استار در گذشته با برخی از برندهای در زمینه طراحی همکاری داشته است، مثل میسونی Missoni یا Margiela Martin Maison ، اما کمتر کسی پیدا می شود که از یک طراح نوپا لندن برای همکاری درخواست کند. اما با کفش اسپرت هم میتوانید پیادهروی طولانی کنید، هم با آن به باشگاه ورزشی بروید، هم در مسافرت گزینهی مناسبی است، هم با داشتن کفش ورزشی نیاز به کفش کوهنوردی تخصصی نیست، هم میتوان به مدرسه و دانشگاه و اداره و … پیادهروی و دویدن بهترین، همگانیترین و ارزانترین ورزش برای همهی مردم در تمامی سنین است که برای انجام آن نیاز به لوازم و تجهیزات و مکان خاصی نیست.

طبق تحقیقات انجام شده مردم برای خرید کفش، بیشتر به مدل و قیمت آن توجه میکنند نه به راحتی و مناسب بودن آن برای پا. دلیل استقبال قابل توجّه مردم از کفشهای اسپرت و راحتی در سالهای اخیر، در یک کلمه این است که این نوع کفش را با بسیاری از استایلها و در بسیاری از مکانها میتوان پوشید. علاوه بر پیراهن اور سایز، انواع جوراب های هنری یکی دیگر از آیتم های محبوب در استایل هنری زنانه و مردانه هستند که باوجود مدل های متنوع و جذاب، قدرت انتخاب شما را برای انتخاب جوراب مناسب استایل هنری بسیار بالابرده اند. از طرفی نیازی نیست برای کوهنوردی معمولی هزینهی زیادی صرف کرد و کفش مخصوص کوهنوردی خریداری کرد؛ چرا که با کفش ورزشی و کتانی، نیز میتوان کوهنوردیهای معمولی و تفریحی (غیرحرفهای) را انجام داد.اینکه در سالهای اخیر کتانی به محبوبترین کفش در میان تمامی سنین تبدیل شده است بر کسی پوشیده نیست و تولید روز افزون و متنوع این محصولات، هماهنگی آسان آنها با انواع پوشش رسمی و غیررسمی و همچنین فروش بالای آنها نشاندهنده برتری این کفشها در مقایسه با انواع دیگر کفشها است.

یکی از کفش های اسپرت که علاقه مندان زیادی دارد و یک مدل منحصر به فرد و خاص می باشد کتونی آل استار است. این آیتمها نسبت به مدل کلاسیک دارای کفی نرم و لاستیک بادوامتری هستند. مثلاً کفشهای مجلسی فقط به درد مهمانی و مجلس میخورند یا کفش اداری را نمیتوان در باشگاه پوشید و یا با کفش ورنی نمیتوان به کوهنوردی رفت! بند کفشهای آل استار که در اصل به انها کفشهای ون اسکیت گفته میشود را میتوان به روشهای مختلف بست، مثل مدل ضربدری یا مدل موازی. کفش آل استار ساقدار از معروف ترین مدل هاست. بزودی مدل “ساقکوتاه” کفش کتانی آل استار هم روانه بازار شد و در جنگ جهانی دوم از این کفش نیز هنگام آموزش بدنی سربازان استفاده شد. این مدل کفش، اصطلاحاً «طرح اصل» شمرده میشود؛ به این معنی که بسیار مشابه محصول اصلی ساخته شده و شما به جای پرداخت چند صد هزارتومان، فقط چند ده هزار تومان میپردازید!

از سالهای 1970 به بعد,کانورس به دلیل رقابت با رقبای جدیدی همچون پوما,آدیداس,نایک و در دهه ی بعدتر ریباک که طراحیهای جدیدی را در زمینه ی داد و ستد ورزشی انجام داده بود,امتیاز انحصاری خودش را از دست داد.طولی نکشید که توانست هویت خود را در زمینه ی تولید کفشهای رسمی انجمن ملی بسکتبال بدست آورد و سالیان سال از این امتیاز خود بهره ببرد. امروزه همه هنرها می توانند الهام بخش طراحان باشند و بسیاری هنر و مد را یک روح می دانند. استایل هنری هم از همین آثار و البته سبک شخصی طراحانشان سرچشمه می گیرد، از استایل مجموعه جدید طراح در هفته های مد گرفته تا سبک شخصی لباس پوشیدن طراح. 214000 فوت مربع(معادل 19900 متر مربع) از ساختمان اداری به استودیوی ضبط موسیقی برای پروژه ی جدید “Converse Rubber Tracks” ,5000 فوت مربع(معادل 460 متر مربع) برای ورزش ژیمناستیک و استودیوی اختصاصی ورزش یوگا که با همکاری کمپانی نایک طراحی شده بود ,همینطور اختصاص 3500 فوت مربع(معادل 330 متر مربع) برای مهمترین انبار خرده فروشی اختصاص داده شده بود.