کفش آل استار دخترانه 2256 – شیکسون

اگر تصمیم گرفته اید که آل استار مشکی را انتخاب کنید بهتر است که همراه آن جین پاره مشکی بپوشید و یک تاپ سفید با آن همراه کنید و برای کت روی آن یک رنگ شاد بردارید. در کنار آنها جوراب شلواری بپوشید و یا یک دامن رنگی و شاد با آنها همراه کنید. فروش کفش آلاستار در سال ۲۰۰۸ از مرز یک میلیارد جفت عبور کرد که بدینترتیب موفقترین مدل کفش در تاریخ است. اگرچه که وقتی بحث از آل استار به وسط میآید شما مقدار زیادی انتخاب و مدل کفش برای بررسی و خریداری دارید.اما اینکه چگونه از آنها استفاده کنید نیز مهم است.

کفش های کانورس با بسیاری از ویژگی ها مثبت از جمله نشان ستاره این شرکت ، راحتی ، خراب نشدن (شکست ناپذیر بودن) کتانی و کهنه نشدن سبک کفش های آل استار می باشد. اگر میخواهید تا درباره این مدلهای جذاب و خوشساخت بیشتر بدانید، این مقاله رادیومدا را از دست ندهید. اگر می خواهید تیپی مناسب با استایل کلاسیک تان داشته باشید از امتحان استایل ها و رنگ های متفاوت فراری نباشید و با شجاعت آنها را انتخاب کنید. کفش کتانی طرح Converse All Star ساقدار، مناسب خانمهایی است که اهل ورزش و پیادهروی هستند. قابلیت ارتجاعی کفش : انعطاف کفش برای پیاده روی و دویدن (خیلی کوتاه) مناسب است. اما از آنجایی که کفش های کانورس و آل استار به شدت رایج هستند و زیاد از آنها به پای دیگران دیده می شود، خیلی از خانم ها هنگام پوشیدن این کفش ها به این فکر میکنند که نکند استایلشان بیش از حد پیش پا افتاده باشد.

مهمترین چیزی که نباید فراموش کنید این است که هنگام استفاده از آل استار ابداً برای خودتان حد و حدود نگذارید. را به شما پیشنهاد میکنیم اما باید توجه کنید که این مدل کفشها آلاستار نیستند. این آیتمها نسبت به مدل کلاسیک دارای کفی نرم و لاستیک بادوامتری هستند. شکل ظاهری : اکثر مدلهای این برند، دارای نوک گرد و پنجه نسبتا باریک هستند. یک مدل اصلاح شده از کفش چاک تیلور آل استار(2) به نام چاک تیلور(2) در جولای 2015 توسط مدیریت کمپانی به بازار عرضه شد.این کفشها در 28 جولای همین سال ثبت فن آوری نایک را به نمایش گذاشتند و این فن آوری شکل ظاهری اورجینال محصول را حین استفاه از کفی سبک و جدید,برای ایجاد راحتی پا در کفش و کاهش خستگی پا در آن محفوظ نگه میدارد.تغییرات ایجاد شده در اسنیکرهای جدید شامل برداشتن پوشش اطراف نوار,پارچه ی کتان اضافی همراه با دوخت با کیفیت عالی تر و یک زبانه ی محکم میباشد.قیمت اسنیکرهای جدید برای اسنیکرهای ساق بلند,75 دلار و برای ساق کوتاهها ,70 دلار بوده در حالیکه قیمت آل استارهای اورجینال ساق بلند ,55 دلار و برای ساق کوتاهها ,50 دلار بوده است.

بر اساس نام “CONS”,کانورس در سال 2009 با همکاری یک تیم به همراهی فرستادگان ویژه ای مثل کنی اندرسون,آنتونی پاپالاردو,نیک تراپاسو,سامی باکا,اتان فولر,ریموند مولینار و ران گلیفبرگ برنامه ای برای تولید اسکیت بورد ترتیب داد و اصطلاحا آغاز کرد. می توانید یک ال استار کلاسیک سفید را با یک لباس گشاد و یا یک بلوز بلند بپوشید و روی آن نیز یک کت زیبا تنتان کنید. تاپ های بلند میتوانند به استایل شما بالانس بدهند و آنها را می توانید راحت در مهمانی ها استفاده کنید. برای جلوگیری از این مورد و برای اینکه خیالتان از این بابت راحت باشد ما لیست زیر را به شما معرفی می کنیم که گارانتی اصالت کالا دارد و در صورت عدم رضایت کفش را مرجوع کنید. میتوانید جین های تنگی که تا حدی پارگی دارند بپوشید و یا همراه آنها یک بلوز سفید راحت به تن کنید.