کتونی اسکیچرز پیاده روی Skechers Go Walk – شهر کفش

شما هم میتونید در مورد این مطلب نظر بدین و یا پیشنهاد و تجربه خودتون رو از ورزش پیاده روی و دویدن با ما در بخش نظرات در میون بذارید. اما دمپایی یکی از مفیدترین وسایل سفره که حتما با خودتون همراه داشته باشید. 2. پا در دمپایی رهاست و خیلی پا توش لیز میخوره و جا به جا میشه، این احتمال بروز تاول رو زیاد میکنه. 1. مچ پا در دمپایی ثابت نمیمونه و احتما پیچخوردگی خیلی زیاد میشه. یه نکته مهم: همه خوب میدونیم که کتونی در عین مناسب بودن بدلیل سختی در درآوردن و پا کردن خیلی میتونه آزار دهنده باشه، با این وجود توصیه ما به ویژه برای برادران که مسافت پیادهرویشون زیاد است همون کتونی است اما استثنائا خواهران چون مسافت پیادهرویشون در سفر عرفه کمتر است اگر نخواستند از کتونی استفاده کنند میتونند از یه کفش راحت اسپورت استفاده کنند که البته استاندارد باشه، هر چند همونطوری که قبلا عرض کردیم همه زائران روزانه مسافت زیادی رو باید پیادهروی کنند به ویژه در نجف، بنابراین کتونی مناسب تره ولی انتخاب با خودتون.

انتخاب کردن کفش ورزشی مناسب و خوب زیاد هم کار مشکلی نیست، کافی است با اشتباهاتی که ممکن است هنگام خرید مرتکب آن شوید آشنا شوید. اما در تمامی شرایط یک مورد در میان همه افراد مشترک است و آن هم بحث کیفیت، مرغوبیت و قیمت مناسب هنگام خرید کفش اسپرت پیاده روی می باشد. یک کفش پیاده روی مناسب چندین فاکتور در انتخاب دارد که مهمترین فاکتور برای استفاده کننده باید راحتی آن باشد و بعد از آن موارد دیگه مثل مکان استفاده از آن یا نوع جنس و کفی کفش پیاده روی که هر کدام از این موارد تاثیرات دیگری در انتخاب این کفش ها و کتونی های ورزشی دارد. 2. چون معمولا یه پا سایزش بزرگتر از پای دیگه است کفش مناسب کفشی است که متناسب با سایز پای بزرگتر تهیه بشه. 1. جوراب مناسب هم جورابهای نخی و یا حولهای هستن، جورابهای نخی همون جورابهاییان که بچه مدرسهاییها استفاده میکنن، منتهی در استفاده از جورابهای حوله ایی دقت بفرمایید سایز کفشتون مناسب باشه چون اگر کفشتون یه کم تنگ باشه و یا خیلی دیگه سایز پاتون باشه با جوراب حوله ایی ممکنه پاتون تاول بزنه.

یکی از دلایلی که خیلیها از راه رفتن خوششون نمیاد و مدام دوست دارن با وسیله این طرف و اون طرف برن و تا بهشون میگی بیا این مسیر رو پیاده بریم قاط میزنن اینه که تجربه خوبی از پیادهروی ندارن، یعنی تا یه کم راه میرن کمردرد و پادرد میگیرن، پاهاشون تاول میزنه و … مقاومت در برابر لغزش: زیره اکثر کفش های پیاده روی معمولاً از لاستیک با لبه یا آج ساخته شده است تا بتواند چسبندگی و کشش بهتری را در زمین های مختلف ایجاد کند ، که به نوبه خود از بی ثباتی و لغزش و افتادن جلوگیری می کند.

اگر شما نیز به دنبال یک کفش با کیفیت برای طبیعتگردی هستید سری کفش های سالومون Instinct Pro LTR برای شما گزینه ایی بسیار مناسبی است. کفش سالومون مدل Instinct Pro Ltr از تکنولوژی های جدیدی نظیر EVA و کنتاگریپ Contagrip استفاده می کند که هم به راحتی بیشتر پای شما کمک می کنند هم به حفظ ثبات ما بر روی زمین. یک قوس بلند نیاز به بالشتک خوب دارد و یک قوس خنثی به ویژگی های پشتیبانی متعادل و بالشتک کمتری نیاز دارد. برای قوس پای کم و در افرادی که بیش از حد یا کم تر از حد معمول قوزک داخلی پا خم می شود ، ویژگی هایی که باعث ثبات پا می شود همراه با ویژگی های کنترل حرکت ضروری است.