کتونی اسکیچرز پیاده روی Skechers Go Walk – شهر کفش

انعطاف پذیری به حرکت طبیعی تر پای شما کمک می کند. با امتیاز سبد شما در مجموع : 80 امتیاز که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود معادل : 8,000 تومان. با خرید این محصول شما معادل : 80 امتیاز وفاداری دریافت خواهید کرد. همیشه به عنوان یک پارامتر بسیار مهم برای ارزیابی آن کفش این است که دقت کنید ویژگی آن مطابق با نیازهای شما است یا خیر. پاشنه: دقت داشته باشید در زما خرید کتونی یا کفش دویدن در ناحیه پاشنه دارای ضخامت بیشتری باشد. در مورد آج کفش نیز دقت کنید مهمترین قسمت جهت جلوگیری از خوردن شما آج قسمت پاشنه است. استفاده کنید. این کتونی های راحتی زنانه و دخترانه اورجینال برای روزمره، باشگاه، انواع ورزش و پیاده روی نیز بسیار مناسب هستند.

برای حل این مشکل بزرگ بهتر است از کفش های پیاده روی (رانینگ) و اسپرت طبی بهترین برندهای جهان استفاده شود.این کتونی های راحتی زنانه و دخترانه اورجینال برای روزمره، باشگاه، انواع ورزش و پیاده روی نیز بسیار مناسب هستند. اما یک سری نکات و ویژگی های مهم نیز وجود دارد که نیاز است قبل از خرید کفش پیاده روی به آن ها آشنا شوید. بالشتک: بالشتک در قسمت زیرین و کفی نه تنها باعث راحتی می شود و خستگی پا را کاهش می دهد بلکه ضربه وارد شده به پا را نیز جذب می کند. می توان گفت که ارزشمندترین چیزی که در کفش های پیاده روی زنانه آدیداس می توان دید، کیفیت بالای تولیدات این شرکت است. پیاده روی فواید زیادی برای سلامتی دارد و تنها چیزی که نیاز دارید یک جفت کفش مناسب است. یک قوس بلند نیاز به بالشتک خوب دارد و یک قوس خنثی به ویژگی های پشتیبانی متعادل و بالشتک کمتری نیاز دارد.

ما برای راه رفتن بهتر و محافظت از پای خود به کفش پیاده روی مناسب نیاز داریم. پشتیبانی – پشتیبانی مناسب برای نوع قوس پای شما بسیار مهم است. زیرا شما در اواخر روز بعد از پیاده روی های روزانه حجم پای شما افزایش یافته است. توجه کنید که نوک کفش، پای شما را اذیت نکند و انگشت پا به راحتی در حرکت باشند. مطمئن شوید که کفی کفش شما متناسب با نوع قوس پای شما است. جلوی داخلی کتونی باید طوری باشد که بتوانید انگشتان پای خود را به راحتی باز کنید. مقاومت در برابر لغزش: زیره اکثر کفش های پیاده روی معمولاً از لاستیک با لبه یا آج ساخته شده است تا بتواند چسبندگی و کشش بهتری را در زمین های مختلف ایجاد کند ، که به نوبه خود از بی ثباتی و لغزش و افتادن جلوگیری می کند.

کفش های مخصوص دویدن با کفش های پیاده روی در فرم ارگونومیک خود تفاوت دارند. پس کفش مخصوص دو استقامت باید سرپنجه های آزادی داشته باشد و همچنین کفش از انعطاف خوبی برخوردار باشد. کفشی که برای انگشتان پا جای کافی داشته باشد معیار خوبی برای خریدن است. کتونی اسکیچرز گو واک (Go walk) برای پیاده روی یا مصارف روزمره ایده آل است. پیاده روی روی سطوح سخت می تواند تنش و فشار زیادی به بدن وارد کند ، بنابراین یک جفت کفش مناسب برای این کار ایده آل است. ایده آل برای صافی کف با ویژگی های بالشتک و ثبات اضافی.