چگونه کتونی سفید خود را تمیز کنیم – مقالات – شرکت تولیدی کفش شهپر

اگه در حال خوندن این مقاله هستید احتمالا به اینجا که رسیدید به خودتون میگید کی حوصله داره این همه فکر کنه؛ به ما هم میگید دلتون خوشِ ها یه لباس میخوایم بخریم این همه دَنگ و فنگ دیگه برای چیه؟ تا حدودی حق دارید اطلاعات جمع کردن راجع به این چیزا یکم سختِ. به گزارش «شایانیوز»، جذابیت افراد براساس ویژگی های ظاهری و اخلاق و رفتارشون تعیین میشه؛ بخش اخلاق و رفتار که از حوصله بحث ما خارجِ اما ویژگی های ظاهری اجزاء مختلفی داره که شامل آرایش موی سر، آرایش صورت، لباس و اندام است؛ همون طور که دیدید لباس بخشی از این فرآیندِ البته بخش مهمی است اما این مهم بودن همون طور که گفتیم معناش این نیست که اگه گرون بخرید یعنی این مرحله رو با موفقیت پشت سر گذاشتید اصلا اینجوری نیست بلکه باید براساس یه قاعده و قانونی خرید کنید که طبق اون قانون باید قبل از خرید لباس ها از خودتون چنتا سوال بپرسید بعد از اینکه جواب اون سوالا رو دادید می فهمید که میتونید اون لباس بخرید یا نه؟

سفیدی رنگ کتانی خود به تنهایی در جذابیت ظاهری افراد تأثیری چشمگیر دارد، حال شما آن را با شلوار جین آبی و یا با کت و شلوار بپوشید. اگر ظاهری فوق العاده خاص را ترجیح می دهید، در اینجا به شما روش های ست کردن کتانی سفید را خواهیم گفت. اگه میخواین در کنار شیک پوش بودن خاص پوش هم باشید یعنی یه استایل زیبا و جذاب داشته باشید در عینِ خاص بودن از کنار هم قرار دادن دو رنگ آبی و قهوه ای غافل نشید. رنگ سفید این قابلیتُ داره که آبی رو بارزتر نشون بده و جلوه بیشتری بهش میده. مانتوی آبی آسمانی رو میتونید با شلوار سفید و کیف و کفش صورتی روشن ست کنید میتونید شال و کفشُ به رنگ صورتی انتخاب کنید و کیفُ از طیف های دیگه آبی انتخاب کنید.

اکثر کسایی که دنبال خوش تیپ بودن و جذابیت هستند فکر می کنند که اگه گرون ترین و خوش رنگ ترین لباس ها رو داشته باشن خوش تیپ بودنشون تضمین شدَس؛ غافل از اینکه خوش تیپ بودن یه فرآیندِ که لباس بخشی از اونِ تازه مهم تر از قیمت و رنگ باید اصول صحیحِ لباس خریدن و لباس پوشیدن بلد باشید که متاسفانه خیلیا بلد نیستند به خاطر همین هم با اینکه وقت و هزینه زیادی رو برای خرید لباس صرف می کنند بازم از تیپشون راضی نیستند. ما در این بخش از زیبامون دات کام، مجموعهای از جدیدترین و جذابترین مدلهای کفش اسپرت دخترانه، کتانی دخترونه، کفش اسپرت فانتزی دخترانه و ست کیف و کفش اسپرت دخترانه و زنانه رو برای شما همراهان عزیز گردآوری کردیم تا با ایده گرفتن از این مدلهای جدید و شیک، بتونید انتخابی عالی و خاص برای استفاده روزمره خودتون داشته باشید.

مناسب خانم هایی که به دنبال استایل های خاص می باشند. به خاطر همین ما تصمیم گرفتیم یه سری مقالات راجع به مد و شیک پوشی تهیه کنیم. کتونی هاي سفید یکی از اجزای جدا نشدنی شیک پوشی در فصل تابستان میباشند. مانتو، کفش و شال یا روسری آبی کاربنی در کنار کیف و شلوار کرم قطعا از شما یک خانم شیک پوش میسازه. رنگ آبی یکی از محبوبترین رنگها در بین مردم جهانِ. در مورد چرم اگر کتونی های سفید چرم دارید و مخواهید آن را همواره نو ومرتب نگه دارید، یک پولیش سفید رنگ کفش تهیه کنید. ۱ قاشق غذاخوری آب داغ، ۱ قاشق غذاخوری سرکه سفید و ۱ قاشق غذاخوری جوش شیرین را با هم در یک کاسه مخلوط کنید.