ویژگیهای کفش پیادهروی • کفش پیاده روی مناسب چه ویژگی هایی دارد؟

یک کفش مخصوص دویدن تنها برای تحمل وزن و فشار نیست بلکه برای راحتی پا نیز می باشد و باید حالت دویدن یک ورزشکار را به صورت بهینه درآورد تا او بتواند طولانی­ تر و سریع­تر بدود بدون اینکه نگران آسیب دیدگی باشد. یک کفش مخصوص پیادهروی نیز باید دارای وزن نسبتاً کمی باشد و ضربهپذیری مناسبی داشته باشد. اگر کف پای شما قوس کمی دارد، کنترل حرکت خوب را در اولویت قرار دهید. اگر کفشی پیدا کردید که تقریباً از هر نظر عالی به نظر میرسد اما کفی باکیفیتی ندارد، همیشه میتوانید مقداری ژل مخصوص کفی کفش خريده و پشتیبانی موردنیاز خود را به دست آورید.

کفی کفش: کف پا و قوس پای شما را پشتیبانی میکند. در کفش های رانینگ معمولا بخش میانی کف کفش دارای زیرسازی نرم می باشد در حالی که کف میانی کفش های ترینینگ معمولا محکم است تا از طیف وسیعی از حرکات ورزشی پشتیبانی کند. کفش باید در پا محکم و راحت باشد اما نباید آنقدر سفت باشد که نوک انگشتان را فشار دهد و یا روی پا در اثر سفتی بیش از حد بندهای کفش درد بگیرد. قوسهای بالا فشار زیادی به عضلات و مفاصل وارد میکنند زیرا آنها ضربه را نیز جذب نمیکنند. اکثر کفش های پیاده روی جهت بهبود کارکرد کفش از بند برای بستن کفش استفاده میکنند که این مدل هم با بند بسته می شود. هنگام فرو آمدن پا بر روی زمین اولین قسمت پا که روی زمین قرار میگیرد پاشنه ی کفش میباشد. پاشنه ی کفش پیاده روی نباید خیلی ضخیم باشد، این نوع پاشنه منجر به کوبیده شدن پای شما بر زمین خواهد شد، که این امر علاوه بر کند کردن حرکت شما، امکان بروز ساق درد بعد از پیاده روی را افزایش می دهد.

این کفش از پاشنه یکسره استفاده کرده تا انرژی شما در پیاده روی های طولانی به هدر نرود. کفیهای متحرک را میتوان پس از هر بار پیادهروی خارج کرده و بشوريد. را کاهش می دهد ، این ورزش ساده همچنین اکثر اندام های عضلانی بدن را درگیر کرده و همراه با تغذیه ی مناسب می تواند اثر به سزا و مثبتی بر تناسب اندام شما داشته باشد و همچنین روحیه ی قوی تری را برای شما رقم بزند. لوگوی نیوبالانس بر روی زبانه و پشت پاشنه این کفش اورجینال قرار گرفته است. علاوه بر اینها طراحی ظاهری این کفش رانینگ باعث میشه تا دویدن و قدم زدن برای شما یک حس لذت بخش داشته باشه.

هدف از طراحی کفش های رانینگ این است که احساس راحتی در هنگام قدم زدن و دویدن به شما منتقل شود. یکی از مهمترین عواملی که برای پیاده روی و دویدن باید به آن توجه کنیم خرید کفش پیاده روی است چرا که استفاده از کفش نامناسب با صدمه زدن به پا، کمر و زانو میتواند صدمات جبران ناپذیری را به وجود آورده و سلامت بدن را به خطر اندازد. بنابراین استفاده از کتانیهایی که این فناوری را در ساخت زیرهی خود دارند میتواند انتخاب هوشمندانهای برای کتونی های مخصوص پیاده روی باشد. بنابراین مهم است که وقتی با کفش راه میروید چه احساسی در آن داريد. جنس زیره آن از لاستیک مخصوص با قابلیت کاهش فشارهای وارده و مقاوم در برابر سایش ساخت شده است.