همه چیز درباره کفش آل استار All Star Converse

بند راست در سمت راست و بند چپ را در سمت چپ نگه دارید. بند سمت چپ را در زیر نگه داشته و آن را از روزنه پنجم در سمت چپ بیرون بیاورید. چگونه آل استارهایتان را تمیز کنید؟ کفش ها به سرعت کثیف می شوند و آل استار ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. در این مقاله از سایت زیبامون میخواهیم تعدادی از این روشها را برای پوشیدن کفش آل استار با استایل های مختلف به شما آموزش بدهیم با ما همراه باشید. هنگام پوشیدن کفش های آل استار، تیپی غیر رسمی را انتخاب کنید که با کفش های ال استار تان جور در آید.

هنگامی که پودر ماشین لباسشویی را درون کاسه آب ریختید و هم زدید، با استفاده از برس زبر تا میتوانید کثیفی کفش را بشویید. هر چند وقت یکبار بسته به مقدار استفاده تان یک بار آنها را بشویید تا همیشه جذاب به نظر برسند. حالا که با تاریخچه این برند محبوب آمریکایی آشنا شدید، وقت آن است که شما را با محبوبترین و پرفروشترین مدلهای کفش کانورس آشنا کنیم با چی بپوشم همراه باشید. با توجه به تنوعی که در کفش های آل استار وجود دارد، اگر در پوشیدن یا ست کردن آنها دچار مکشل شدید، ما شما را راهنمایی می کنیم تا جذاب ترین تیپ خود را ارائه دهید. برای بالاتنه تان هم سعی کنید بلوزی کلاسیک به تن کنید که به تیپ مشکی که زده اید نیز بیاید. اگر می خواهید جذاب ترین تیپ خود را بزنید، آل استارسفیدتان را با یک شلوار رنگ روشن، مانند جین روشن، ست کنید.

اگر می خواهید این رنگ آل استار را به پا کنید، شلوار جین بهترین گزینه برای همنشینی با این مدل کفش خواهد بود. شلواری که با این مدل کفش به تن می کنید بهتر است شلوار مشکی و دمپا تنگ باشد تا کفش خودش را بیشتر نشان دهد. شلواری که به تن می کنید نباید گشاد باشد. سعی کنید لباس هایی که به همراه این کفش به تن می کنید، به رنگ تیره باشد. بعد از موفقیت در طراحی این کفش، برند کانورس مدلهای دیگری نظیر One Star، The Star Player، Weapon، Jack Purcell، CONS و… کفش آل استار JP، در سال 1935 وارد بازار شد ( jack purcell )، در ابتدا این کتانی ها طوری طراحی شده بودند که از پاها در زمین بدمینتون مراقبت کامل کنند، در سال 1970 همزمان با محبوب شدن این مدل کتانی در بین مردم، آقای کانورس تمام حقوق جک پرسنل را از کمپانی گود ریچ ( کانادا ) خریداری کرد.

در سال ۲۰۰۳ شرکت نایکی که زمانی رقیب آلاستار بود، این مارک را به قیمت ۳۰۵ میلیون دلار خریداری و تولید آن را از سر گرفت. آلاستار را حالا میتوان بر پای مدیران هنری که بالای ۴۰ سال سن دارند نیز دید. روش اول : بندها را جدا کنید! اما از آنجا که تضاد رنگی نیز اهمیت زیادی دارد، سعی کنید بلوز یا حتی کت تان را تیره تر انتخاب کنید تا رنگ های روشن خیلی توی ذوق نزنند. کفش آل استار یکی از قدیمیترین و محبوب ترین مدلهای کفش اسپرت است که در بین جوانان طرفداران زیادی دارد. کفش اسپرت است که در بین جوانان طرفداران زیادی دارد . پس نگران این که مجبور هستید با آل استار فقط و فقط لباس های اسپرت بپوشید نباشید و آزادانه از هر چیزی که می خواهید استفاده کنید. در تابستان رنگ های روشن و در زمستان رنگ های تیره تر بپوشید.