همه چیز درباره کفش آل استار All Star Converse

از طرفی نیازی نیست برای کوهنوردی معمولی هزینهی زیادی صرف کرد و کفش مخصوص کوهنوردی خریداری کرد؛ چرا که با کفش ورزشی و کتانی، نیز میتوان کوهنوردیهای معمولی و تفریحی (غیرحرفهای) را انجام داد. از طرفی نیازی نیست برای کوهنوردی معمولی هزینهی زیادی صرف کرد و کفش مخصوص کوهنوردی خریداری کرد؛ چرا که با کفش ورزشی و کتانی، نیز میتوان کوهنوردیهای معمولی و تفریحی (غیرحرفهای) را انجام داد.اینکه در سالهای اخیر کتانی به محبوبترین کفش در میان تمامی سنین تبدیل شده است بر کسی پوشیده نیست و تولید روز افزون و متنوع این محصولات، هماهنگی آسان آنها با انواع پوشش رسمی و غیررسمی و همچنین فروش بالای آنها نشاندهنده برتری این کفشها در مقایسه با انواع دیگر کفشها است. پارچه در مقایسه با بسیاری از انواع مواد، موجب بهبود گردش هوا شده و در نتیجه تا حد زیادی مانع تعریق بیش از حد پاها و احساس ناراحتی در فرد میشود.

عدم وجود داد و ستد موجب ورشکستگی کمپانی کانورس در 22 ژانویه ی 2001 گردید.در آوریل همان سال حق مالکیت کفش به مارسدن کیسن و بیل سیمون واگذار و برند از ورشکستگی در آمد.علاوه بر آن رقبای کانورس همچون جک بویز,جیم استروسر,لیزا کمپا و دیوید فادکز کمپانی ورزشی اورجینال امریکایی را به حالت اولیه اش برگرداندند. کفشی که به نماد جوانی و “جوان ماندگان” تبدیل شده است. آل استار سفید از آن جهت که هم ساده است و هم با هر رنگ لباسی جور در می آید، باید حتما در کلکسوین کفش های آقایان و همچنین خانم ها وجود داشته باشد. آیا میتوان کتانی کانورس را با هر لباسی پوشید؟

برند کانورس یک شرکت کفش آمریکایی است که کتانی ، کفش اسکیت ، کفش مناسب انواع سبک زندگی ، پوشاک و لوازم جانبی را طراحی ، تولید می کند . اگر شما نیز به دنبال یکی از کفشهای دوستداشتنی و زیبای برند کانورس هستید، مدل « All Star Lean» انتخابی خوب برایتان خواهد بود. علی­رغم میراث کانورس به عنوان پرفروش ­ترین کفش بسکتبال همه­ی دوران، سرنوشت برای کفش­های آلاستار چاک تایلر تغییر کرد. از سالهای 1970 به بعد,کانورس به دلیل رقابت با رقبای جدیدی همچون پوما,آدیداس,نایک و در دهه ی بعدتر ریباک که طراحیهای جدیدی را در زمینه ی داد و ستد ورزشی انجام داده بود,امتیاز انحصاری خودش را از دست داد.طولی نکشید که توانست هویت خود را در زمینه ی تولید کفشهای رسمی انجمن ملی بسکتبال بدست آورد و سالیان سال از این امتیاز خود بهره ببرد.

این مدل از کفشهای کانورس، به دلیل دوام بالا، طرحهای متنوع و اسپرت، طرفداران زیادی در تمامی سنین دارد. برای قسمت بالا تنه هم بهتر است که لباس هایتان را به صورت لایه لایه ای روی هم به تن کنید تا جذابیتَ ظاهرتان دو برابر شود. به زودی مدل «ساق کوتاه» کفش کتانی آل استار هم روانه بازار شد. به عنوان مثال یک تی شرت سفید می تواند بهترین انتخاب برای شما عزیران باشد. برند کانورس یا همان آل استار در سال ۱۹۰۸ میلادی تاسیس شد و در سال ۲۰۰۳ به عنوان یکی از زیر مجموعههای برند نایک درآمد. مقاوت بالا : اگر قسمت نظرات کفشهای کانورس را بخوانید همه به کیفیت (عدم پاره شدن) کفش های کانورس اشاره می کنند.