همه چیز درباره کفش آل استار All Star Converse

لاستیکی در سالهای 1980 متداول بودند اما کانورس روی برند “All Star” وابستگی و تعصب خاصی داشت.در حالیکه داد و ستد در سالهای 1989 و 1990 توسط امریکاییها با رکود اقتصادی شدیدی مواجه شده بود و علاﺉم دهه ی رکود دستخوش واکنشهای وحشتناکی قرار گرفته بودند.در نیمه ی دوم سالهای 1990 آنچه که سالیان سال توسط کانورس رشته شده بود تماما پنبه شد و به هدر رفت.این در حالی بود که به دلیل وجود رقابت شدید بر سر محصولات,مشتریان محصولات کانورس را به آنها برگرداندند. وقتی حرف از پوشیدن آل استار و کانورس می رسد خودتان را در یک رنگ محدود نکنید و تا جایی که می توانید با رنگ ها بازی کنید و از آن ها استفاده ببرید. برای اینکه باعث شوید رنگ آل استارتان بیشتر هم به چشم بیاید و بهتر بدرخشد, آن را با لباس هایی که رنگ خنثی دارند همراه کنید.

ساق کوتاه و بلند : کفش های کانورس در دو مدل ساق بلند و کوتاه عرضه می شود (بیشتر مدل ها ساق بلند می باشند) و همه مدل ها با بند بسته می شوند. شما کدام یک از مدل های کفش زنانه all star را در کمدتان دارید و بیشتر از سایر آیتمها میپوشید؟ کانورس در یک رکورد، ۴۵۰ میلیون دلار در سال ۲۰۱۲ فروش داشت. این کفش­ها از زمان بیبی بومرها یعنی زمانی که جیمز دین با کانورس جک پارسل خود در سال ۱۹۵۰ عکس گرفته ­بود، دوباره به عنوان کفشی راحت پا به عرصه گذاشت. در غیر این صورت با پوشیدن آل استار هایی که بند ندارند اگر خوب عمل نکنید، ممکن است تیپ شما شلخته به نظر برسد. کفش های کانورس با بسیاری از ویژگی ها مثبت از جمله نشان ستاره این شرکت ، راحتی ، خراب نشدن (شکست ناپذیر بودن) کتانی و کهنه نشدن سبک کفش های آل استار می باشد.

کفش راحتی زنانه کانورس در همه کشورهای دنیا از جمله ایران در بین دخترها و خانم ها طرفداران زیادی دارد. مقاوت بالا : اگر قسمت نظرات کفشهای کانورس را بخوانید همه به کیفیت (عدم پاره شدن) کفش های کانورس اشاره می کنند. یک مدل اصلاح شده از کفش چاک تیلور آل استار(2) به نام چاک تیلور(2) در جولای 2015 توسط مدیریت کمپانی به بازار عرضه شد.این کفشها در 28 جولای همین سال ثبت فن آوری نایک را به نمایش گذاشتند و این فن آوری شکل ظاهری اورجینال محصول را حین استفاه از کفی سبک و جدید,برای ایجاد راحتی پا در کفش و کاهش خستگی پا در آن محفوظ نگه میدارد.تغییرات ایجاد شده در اسنیکرهای جدید شامل برداشتن پوشش اطراف نوار,پارچه ی کتان اضافی همراه با دوخت با کیفیت عالی تر و یک زبانه ی محکم میباشد.قیمت اسنیکرهای جدید برای اسنیکرهای ساق بلند,75 دلار و برای ساق کوتاهها ,70 دلار بوده در حالیکه قیمت آل استارهای اورجینال ساق بلند ,55 دلار و برای ساق کوتاهها ,50 دلار بوده است.

هشدار : مراقب کفش راحتی زنانه کانورس ، تقلبی (فیک) باشید ، زیرا از نظری ظاهری دقیقا مشابه اصلی هستند اما از نظر ساختاری بی کیفیت هستند. تضادها و شباهت های بین دنیای کانورس و جی دبلیو آندرسون یک فضای پرتنش فرهنگی ایجاد میکند که این آرزوی هر طراح است.کفش کانورس ایکس جی دبلیو آندرسون حدودا بین ۱۲۰ تا ۱۴۰ یورو قیمت دارد.در آخر باید گفت در دوره ای که هر سال با یک طرح جدید از کتانی ها روبرو هستیم، ماندگاری یک طرح (با تغرات بسیار جزیی) به مدت یک قرن بی سابقه است. در دهه ۶۰ ، نود درصد از تیم ها و بازیکنان حرفه ای بسکتبال آل استار به پا میکردند. بازیکنان تیم آمریکا در اولین بازی بسکتبال المپیک کفش آل استار کانورس پا کردند.