همه چیز درباره کفش آل استار All Star Converse

در سال 2003 کفش آل استار یکی از زیر مجموعه های برند نایک ( نایکی ) شد. برای این کار کافی است طبق شکل زیر پایتان را در سطحی صاف قرار دهید و به صورت عمود و دقیق علامت گذاری نمایید. سپس بند سمت راست را در زیر نگه داشته و آن را از روزنه ششم در سمت راست بیرون بیاورید. برای ایجاد خطوط جدید هر بند را از روزنه مربوطه در سمت دیگر رد کنید. آنرا از رو وارد روزنه دوم درسمت چپ میکنیم. اما تا سال ۱۹۶۰ بود که اولین نمونه­های رنگی چاک تایلر در پاسخ به تقاضای تیم­های بسکتبال برای ست کردن رنگ کفش­ها با سایر لوازم ورزشی خود، وارد بازار شد. اگر ترجیح میدهید برای خرید یک جفت بوت زیبا به سراغ آیتمهای خلاقانه و یونیک بروید، به شما بوتهای زنانه آلاستار را پیشنهاد میکنیم.

انداختن کفش هایتان در ماشین لباس شویی، شاید از نظر شما کار راحتی باشد اما این نکته را هم در نظر بگیرید که بعد مدت کوتاهی خراب خواهند شد. در این میان اگر شما هم از آن دسته از خریداران هستید که نمیخواهند کانورس استوک یا کانورس تقلبی بپوشند و همواره کفش اورجینال را به فیک ترجیح میدهند، حتماً سری به دیجی استایل بزنید. چرا که این برند هدف بعدی خود را تولید آیتمهای پترندار گذاشته بود. در جولای 2014 اعضای اصلی تیم اسکیت بورد CONS شامل اندرسون,تراپاسو,باکغا و گلیفبرگ بودند و این در حالی بود که جسی,اندرسون,جولیان دیوید سن,رمیلارد,زرد باست,بن راﺉمرز,جیک جانسون,الی رید,لوﺉیس لپز,سیگ السسر و سن پابلو به تیم اضافه شدند. خودتان تصاویر را مشاهده کنید؛ تا کنون کفش به این زیبایی دیدهاید؟ اگر مایلید کفش زنانه طرح Converse All Star را مشاهده کنید، اینجا را کلیک کنید. چه بخواهید آن را برای رفتن به اداره بپوشید یا اینکه آن را با ظاهری غیررسمی کامل کنید.

همه آمریکایی ها در زندگیشون برای یکبار هم که شده آل استار رو خریدن. با اینکه تغییرات در شکل کفش محبوب آمریکایی ها کمه ولی هنوز هم طرفدار داره. یک جفت کفش آل استار با رنگ دلخواهت به پا کن. حالا دیگه برای هر سلیقه ای میشه کفش با رنگ دلخواه رو پیدا کرد. البته این کفش ها رنگهای محدودی داشتن و برای مردها تولید میشدن. هماکنون میتوانید این مدل کفش ساقدار فوق شیک و محبوب را تهیه کنید که مناسب فصول سرد سال میباشد. چرا که در این بوتیک اینترنتی میتوانید به سادگی کفش اورجینال و دلخواه خود را در رنگ و سایز مناسب سفارش داده و آن را در کوتاهترین زمان، درب منزل خود دریافت کنید. هنگامی که پودر ماشین لباسشویی را درون کاسه آب ریختید و هم زدید، با استفاده از برس زبر تا میتوانید کثیفی کفش را بشویید. این روند را ادامه دهید تا اینکه بستن بند کفش کامل شود.

خودم شخصا دلم نمی آید با این کتانی های زیبا در خیابان راه بروم و خراب شان کنم! در سال 1992 به مناسبت هفتاد و پنجمین سالگرد تولد آل استار، کفش طرح راه راه و ستاره دار از طرف کمپانی کانورس ساخته شد و به موسسه اسمیتسونین Smithsonian که بزرگترین آرشیو نگه داری تاریخ آمریکاست هدیه داده شد. در سال 1921 یک بسکتبالیست معروف به نام چاک تیلور که در کارخانه کانورس کار میکرد، با تبلیغ این کتانیهای ساقدار موجب افزایش فروش آنها شد. روی کفش کتانی آلاستار در سال ۱۹۲۳ یک برچسب گرد چسبانده شد و این کفش از آن سال با نام Converse All Star Chuck Taylor شهرت یافت.