معرفی استایل هنری

این کفش­ها از زمان بیبی بومرها یعنی زمانی که جیمز دین با کانورس جک پارسل خود در سال ۱۹۵۰ عکس گرفته ­بود، دوباره به عنوان کفشی راحت پا به عرصه گذاشت. ۶ـ طرفداران کفش آل استار مدل جی پی افرادی همچون جیمز دین و الویس پریسلی هستند که بسیار کم نامی از آن ها به میان آورده شده و تقریبا هیچ کس شناختی از آن ها ندارد. از جمله کفش هایی که بسیار مورد توجه و علاقه افراد است باید به کفش های آل استار اشاره کرد. برند معروف و بزرگ کانورس یا آل استار برندی است که در سال ۱۹۰۸ میلادی در آمریکا شروع به کار کرد. این برند جذاب در سال ۲۰۰۳ خود را به عنوان یکی از زیر مجموعه های برند نایک درآورد و به این ترتیب توانست بیش از پیش در جهان نام خود را پر آوازه کند.خود برند نایک به عنوان یکی از معروف ترین برند های دنیا کفش های کتانی شناخته می شود و عضویت آل استار در این برند معروف باعث می شود که نام آل استار در کنار یکی از معروف ترین برند های جهان آرده شود.

همانطوری که گفتیم برند کانورس مدلهای مختلف زیادی به جز آلاستار دارد؛ اما ما در در ادامه از مدلهایی نام میبریم که آیتمهای آلاستار آنها توسط کانوارس تولید شده است. بخرید و ما به شما اپلیکیشن کمدا را پیشنهاد میکنیم. طی این مطلب می خواهیم چند واقعیتی را که در مورد کفش های آل استار ناگفته مانده را برای شما بیان کنیم تا بیشتر با این کفش ها آشنا شوید پس تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید. شما میتوانید این آلاستارهای کلاسیک را با هر اکسسوری که دوست دارید به راحتی ست کنید. این مدل از کفش های آل استار در اصل مخففی از نام جک پرسل است که با علامت جی پی شناخته می شود.نکات بسیاری در مورد این مدل از کفش های آل استار وجود دارد که بهتر است آن ها را در نظر داشته باشید.

ایالات متحده آمریکا این افتخار را دارد که یکی از کمپانی های معروف تولید کفش را در خود جای دهد. پس نگران این که مجبور هستید با آل استار فقط و فقط لباس های اسپرت بپوشید نباشید و آزادانه از هر چیزی که می خواهید استفاده کنید. کفش اسپرت است که در بین جوانان طرفداران زیادی دارد . کفش های کتانی آل استار آن هنگام که به عنوان کفش رسمی تیم ملی بسکتبال آمریکا انتخاب شدند از ارزش بالتری بهره مند شده و توانستند در سراسر جهان جای پای خود را محکم کنند. بسکتبال در سال ۳۶ میلادی به مسابقات المپیک راه پیدا کرد و تیم ملی بسکتبال توانست به مرحله نهایی راه یافته و مقابل حریف کانادایی خود توانست به موفقیت دست یافته و مدال طلا را برای خود بدست آورد.

۵ـ کانورس توانست در سال ۱۹۷۰ میلادی تمام حقوق جک پرسل را از شرکت گود ریچ که در کانادا فعالیت می کرد را خریداری نماید و به نام خود کند. ۴ـ جک پرسل قهرمانی بود که در قرن بیست میلادی توانست جایزه ای تحت عنوان بهترین قهرمان کانادایی را برای خود تصاحب کند و همین امر باعث شد کفش های جی پی بیش از پیش مورد علاقه مردم قرار بگیرند. دوم اینکه هیچ وقت کتانی آل استار را با بند های شل و یا باز نپوشید، استایل این کتانی بخاطر فیت بودنش معروف است و خرابش نکنید! ۷ـ از کفش های کتانی آل اتستار مدل جی پی دو نوع وجود دارد که با نام های جی پی جک و جی پی سیناتور شناخته می شوند و شما می توانید بسته به سلیقه ونظر خود یکی از این دو نوع کتاتنی جذاب را برای خود انتخاب کنید.