مدل کفش پسرانه اسپرت

از مدلهای کلاسیکی که همچنان در میان آقایان طرفدار دارد، کفش مردانه آکسفورد است. حتما بعد از پوشیدن کفشی که انتخاب کرده اید، عملکرد و راحتی کفش را با راه رفتن در مغازه امتحان کنید. در این مقاله، شما را با این نوع کفش بیشتر آشنا میکنیم و به شما درمورد خرید کفش اسپرت مردانه راهکارهایی ارائه میکنیم. رنگ خاکستری و خنثی این کفش اسپرت به شما این امکان رو میده تا به راحتی بتونید کفشتون رو با رنگهای مختلف شلوار جین یا ورزشی ست کنید و استایل اسپرت و خوبی داشته باشید. اگر در فصل تابستان بوده یا به دنبال استایل اسپرت بهاره هستید، میتوانید برای ست کردن کفش سفید مردانهتان از تیشرت ساده سفید رنگ یا تیشرتهایی با طرح و نقش سفید استفاده کنید. در واقع اگر تمام مدلهای کفش مردانه را بشناسید، هنگام خرید سردرگم نمیشوید و با توجه با استایل، علاقه و نیاز خود، بهترین انتخاب را میکنید.

در این بخش مدل های مختلف کفش کالج مردانه را مشاهده می کنید. طرح چرم و جیر کالج یکی از مدلهای پرطرفدار در میان پسران جوان است که اهمیت خاصی به تیپ و پوشش خود میدهند. این کفش که با نام Wingtips یا Brogue شناخته شده است، شامل سوراخهایی روی کفش، که خود قصهای به همراه دارد. این مدل کفش به زمانی باز میگردد که دانشجویان سرکش دانشگاه آکسفورد به جای پوشیدن کفش ساقبلند، این مدل را به پا میکردند که به مرور زمان به نام کفش آکسفورد شناخته شد و هویت تازهای پیدا کرد. یکی از مدل های محبوب انواع کفش مردانه که بسیاری از آقایان آن را دوست دارند، کفش مردانه کالج است.

کفش کالج بدون بند است و لازم نیست برای باز و بسته کردن بند وقتی صرف کنید و یکی دیگر از خوبی های این نوع کفش این است که با انواع سبک لباس هماهنگ است. این کفش اسپرت در برابر سایش و آب مقاوم بوده و به طوری طراحی شده که فشار های وارده کاهش یابد. این کفش کتانی و اسپرت طراحی کاملا مردانه داره و جنس رویه آن مخمل بوده و برای پاشنه آن از پلی اورتان سخت استفاده شده است. انتخاب رنگ سال از سوی شرکتهای مختلف بصورت رسمی و غیررسمی همچنین روحیه جمعی در مقبولیت کلی رنگ در کفش تاثیر گذار است. همان طور که می دانید پا قلب دوم انسان می باشد و این کفش مناسب مردانه می تواند از نظر استاندار بودن مناسب پای شما باشد.

ایرلند سرزمین بارانخیزی است که در گذشته هنگامی که آقایان لباس رسمی به تن میکردند و زیر باران میماندند، آب در کفشهایشان جمع میشد. زیرا با تمام رنگ های لباس و شلوار ست میشه و استایل اسپرت و جذابی رو براتون ایجاد میکنه. این مدل کفش ها در انواع رنگ های روشن و تیره موجود است که انتخاب رنگ کفش بهتر است با توجه به رنگ سایر لباس ها انجام شود. این کفش ظاهر ساده ای داره و برای آقایانی که به دنبال یک کفش راحتی و اسپرت با ظاهر معمولی هستند، گزینه مناسبی خواهد بود. این مدل کتانی کانورس سفید از برند Jack Purcell از انتخاب های خیلی عالی برای پسران جوان در فصل تابستان خواهد بود. این برند از کفش مردانه برای هر فردی توصیه می شوند و نسبت به دیگر کفش ها قیمت نسبتا بالایی دارند. برند نایکی یکی از پرطرفدارترین برندهای کفش اسپرت و ورزشی هست که مدل های متنوع و خاصی رو هم برای مردان و هم برای خانوم ها تولید میکنه.