ما برای شما یک راهحل داریم

بند های آل ستار هایی را که تعداد روزنه های آنها زوج است را می توان به شکل ضربدری بست. اگر تعداد روزنه های کفش شما فرد باشد، باز هم میتوانید از روش ضربدری استفاده کنید اما باید به نحوی روش خود را تعدیل کنید. اکنون بند سمت راست باید از روی زبانه کفش عبور کند در حالی که بنده سمت چپ از بین خط صاف اولیه و بند مورب بیرون بیاید.بندی را که رد کردید به سمت چپ بکشید تا مزاحم نباشد. لاستیکی در سالهای 1980 متداول بودند اما کانورس روی برند “All Star” وابستگی و تعصب خاصی داشت.در حالیکه داد و ستد در سالهای 1989 و 1990 توسط امریکاییها با رکود اقتصادی شدیدی مواجه شده بود و علاﺉم دهه ی رکود دستخوش واکنشهای وحشتناکی قرار گرفته بودند.در نیمه ی دوم سالهای 1990 آنچه که سالیان سال توسط کانورس رشته شده بود تماما پنبه شد و به هدر رفت.این در حالی بود که به دلیل وجود رقابت شدید بر سر محصولات,مشتریان محصولات کانورس را به آنها برگرداندند.

اگر احساس میکنید که به آیتمی بهتر از این کفشها نیاز دارید، میتوانید بوتهای گرمایی این برند را که به صورت اختصاصی برای این نیاز طراحی شدهاند، بپوشید. روی این کفشها پترنهای خلاقانه و زیبایی میبینید که در هیچ فروشگاه یا مراکز خریدی وجود ندارد و اگر کمی جسارت به خرج داده باشید و از آنها بپرسید که این مدل کفشها را کجا میفروشند، در جواب شنیدهاید که هیچجا. دو سر بند را گرفته بالا میکشیم و هم اندازه میکنیم و هرکدام را در سمت خود پایین می اوریم. کمدا شما را به هزاران خانم با سلیقه و شیک وصل میکند که مدل های کفش زنانه all star کاملا نو یا در حد نوی خود را با تحفیفهای عالی برای فروش گذاشتهاند. آن را از رو وارد روزنه سوم کنید.

شما میتوانید این آلاستارهای کلاسیک را با هر اکسسوری که دوست دارید به راحتی ست کنید. متاسفانه با هجوم کپیبرداریهای غیرمجاز چینیها از آلاستار و وارد شدن پرقدرت رقبای تولیدکننده کفش مانند ریبوک، آدیداس، نایکی و پوما به بازار این برند، روزهای سخت و طاقتفرسایی را میگذراند تا اینکه در سال 2003 برند کانورس توسط برند نایکی خریداری شده و به یکی از زیرمجموعههای آن تبدیل شد. یکی از کفشهای مورد علاقه اکثر خانمها آیتمهای کانورس آلاستار است. این مدل کفشهای آلاستار با نام چاکس هم شناخته میشوند و برای خانمهایی که عاشق مدلهای کلاسیک هستند، آیتمهای جذاب ساق بلند و کوتاه دارد. کفشهای آلاستار امروزی شما در اصل کفشهای بسکتبالی بودند که سال 1917 کارخانه کانورس آنها را تولید کرد.

کمپانی کانورس در سال 1908 توسط مارکوئیز میلز کانورس تاسیس شد و از سال 2003 مسولیت شرکت تابعه ی نایک را عهده دار شد. تغییر اساسی کمپانی در سال 1917 اتفاق افتاد,زمانیکه کفش بسکتبال Converse All Starبه بازار عرضه شد.سپس در سال 1921 یک بسکتبالیست به نام چارلز ایچ “چاک تیلور” از درد پاهایش شکایت کرد.کانورس به او کاری را محول کرد:او به عنوان فروشنده و پیک کار تبلیغات کفشها را در اطراف ایالات متحده به عهده داشت و در سال 1932 امضای تیلور با لوگوی All Starروی اسنیکرهای کلاسیک و نوک دار قرار گرفت.او این کار را در مدت زمان کوتاهی یعنی پیش از فوتش در سال 1969 ادامه داد. شما با خرید یک کفش آلاستار سفید، سیاه یا هر رنگی که مدنظرتان هست طرحهای رنگی، مدرن و حتی نقاشیهای زیبایی از اثرهای هنری مشهور مانند نقاشیهای ونگکوک را روی آنها بکشید یا از یک نقاش باتجربه برای این کار کمک بگیرید تا هر استایل خلاقانه، هنری و متفاوتی که میخواهید با این آیتمها برای خودتان بسازید.