ما برای شما یک راهحل داریم

متاسفانه با هجوم کپیبرداریهای غیرمجاز چینیها از آلاستار و وارد شدن پرقدرت رقبای تولیدکننده کفش مانند ریبوک، آدیداس، نایکی و پوما به بازار این برند، روزهای سخت و طاقتفرسایی را میگذراند تا اینکه در سال 2003 برند کانورس توسط برند نایکی خریداری شده و به یکی از زیرمجموعههای آن تبدیل شد. اما طبیعتا استفاده از آنها می تواند تا حدی سخت باشد. اآل استار هایی که مدلی قدیمی دارند بامزه هستند, ساده می توان آنها را پوشید, راحت هستند و هیچ وقت از مد نمی افتند. با آل استار دامن بپوشید و یا پیراهن های دخترانه را با آن همراه کنید,تاپ های پر زرق و برق بپوشید و آرایشهای ملایم کنید.

شما می توانید آل استار بپوشید و همچنان با کمک روشهای متفاوتی که از آن استفاده میکنید خاص جلوه کنید. از کفش کتانی طرح آل استار ساقدار زنانه، میتوان در فضاهای باز از قبیل خیابان و پارکها و سایر مکانها استفاده کرد.دیگر دورهی کفشهای قیصری با پاشنههای عجیب و غریب گذشته است؛ از طرفی کفشهای مجلسی را نیز فقط در بعضی مکانها و مجالس میتوان پوشید. ست کردن کتانی های آل استار با لباس ها کار دشواری نیست، فقط نیاز به کمی دقت و سلیقه دارد، کفش آل استار سنت ساده بودن خود را همیشه حفظ کرده و به همین خاطر هم نمی توان با خیلی از لباس های عجیب و غریبی که این روزها مد می شوند این کتانی ها را ست کرد، پس شرط اول این است که شلوار هایی با پاچه های عجیب و غریب نپوشیم. در واقع اگر آل استار پوشیده اید تمام تلاشتان را به کار ببرید که بالانس خوبی بین اسپرت و دخترانه داشته باشید تا تیپتان خاص تر به نظر برسد.

فقط این که آل استار پوشیده اید به این معنا نیست که مجبور هستید تیپ اسپرت و پسرانه بزنید . می توانید یک ال استار کلاسیک سفید را با یک لباس گشاد و یا یک بلوز بلند بپوشید و روی آن نیز یک کت زیبا تنتان کنید. این کفش ساق بلند است و توسط بند بسته میشود. در جولای 2014 اعضای اصلی تیم اسکیت بورد CONS شامل اندرسون,تراپاسو,باکغا و گلیفبرگ بودند و این در حالی بود که جسی,اندرسون,جولیان دیوید سن,رمیلارد,زرد باست,بن راﺉمرز,جیک جانسون,الی رید,لوﺉیس لپز,سیگ السسر و سن پابلو به تیم اضافه شدند. در دهه 60 ، نود درصد از تیم ها و بازیکنان حرفه ای بسکتبال آل استار به پا میکردند. کفش آل استار کانورس برای اولین بار در سال 1917 معرفی شد! یا میتوانید آل استارتان را با یک دامن کوتاه بپوشید تا حس و حالی دخترانه و کم سن و سال به خودتان بدهید.

All Star / آل استار، در گذشته با بعضی از برندها همانند: میسونی Missoni یا Maison Martin Margiela در زمینه طراحی همکاری داشته است، اما کمتر کسی پیدا می شود که از یک طراح تازه کار در لندن برای همکاری درخواست کند. به همین دلیل شروع به طراحی برای گروه سنی کودکان و نوجوانان کرد. این است که امروزه گرایش به کفشهای اسپرت و راحتی بیش از پیش شده است. در پایان مدل ها و شات های زیبایی از کفش های آل استار را می بینیم. پس نگران این که مجبور هستید با آل استار فقط و فقط لباس های اسپرت بپوشید نباشید و آزادانه از هر چیزی که می خواهید استفاده کنید.