ما برای شما یک راهحل داریم

تیم ملی بسکتبال آمریکا در سالی که برای اولین بار کفشهای آلاستار را برای مسابقات به پا کرد توانست، 7 مدل طلا ببرد. بعد از روانه شدن این کفشها به بازار، کانورس با فروش بالا و استقبال بسکتبالیستها از این آیتم روبرو شد و این کفشها به نام “کانورس آلاستار چاک تیلور” معروف شدند. کمپانی کانورس در سال 1908 توسط مارکوئیز میلز کانورس تاسیس شد و از سال 2003 مسولیت شرکت تابعه ی نایک را عهده دار شد. باتوجه به کیفیت بالای مدل های کفش زنانه all star شما با خرید یک جفت کفش مناسب میتوانید برای بارها آنها را نقاشی کنید و هر بار ظاهری جذاب و منحصربفردتر از قبل داشته باشید. با گذشت زمان آلاستار برای اینکه بتواند بازار بیشتری برای کفشهای خود داشته باشد، تصمیم گرفت تا مشتریان جدیدی برای آنها پیدا کند.

شما با خرید یک کفش آلاستار سفید، سیاه یا هر رنگی که مدنظرتان هست طرحهای رنگی، مدرن و حتی نقاشیهای زیبایی از اثرهای هنری مشهور مانند نقاشیهای ونگکوک را روی آنها بکشید یا از یک نقاش باتجربه برای این کار کمک بگیرید تا هر استایل خلاقانه، هنری و متفاوتی که میخواهید با این آیتمها برای خودتان بسازید. مدل های کفش زنانه all star بسیار باکیفیت هستند چرا که در تولید آنها از متریالهای مرغوبی نظیر چرم، کنواس، جیر، گورتکس و مواد بازیافتی استفاده میشود. در این قسمت به چند ویژگی کاربردی از مدل های کفش زنانه all star اشاره میکنیم که ممکن است به هنگام خرید متوجه آنها شوید. همه ما حداقل یکی از مدل های کفش زنانه all star را در کمدمان داریم. در 9 جولای 2003 نایک مبلغ 309 میلیون دلار به کانورس پرداخت کرد و در سالهای 1980 نایک به پیشرفت سال 2005 دست پیدا کرد تا بار دیگر کفش منتخب دهه را به بازار عرضه کند و کفش”چاکز” بار دیگر به عنوان پدیده ی فرهنگی سال معرفی شد.در نتیجه کمپانی نایک برند کانورس را به داد و ستد در زمینه هایی غیر از تولید کفش که بیشتر وابسته به برندهای دیگر بود,ترغیب کرد.

اگر احساس میکنید که به آیتمی بهتر از این کفشها نیاز دارید، میتوانید بوتهای گرمایی این برند را که به صورت اختصاصی برای این نیاز طراحی شدهاند، بپوشید. برند کانوارس در دهه 70 به مناسبت جشن تولید آلاستار چاک تیلور مدل دیگری از کفشها را تولید کرد که دارای جزئیات مدرنتری نسبت به آلاستارهای چاک تیلور بودند و به نام آیتمهای “چاک 70” معرفی شدند. شما میتوانید کفشهای آلاستار لژدار ساده، چند لایه یکسره، ضخیم پاشنه بلند و… این مدل کفشهای آلاستار با نام چاکس هم شناخته میشوند و برای خانمهایی که عاشق مدلهای کلاسیک هستند، آیتمهای جذاب ساق بلند و کوتاه دارد. اگر کفش های شما بیش از ۶ جفت روزنه دارد این الگو را در صورت لزوم تکرار کنید، بعد از تکمیل شدن هر دوخط در طرف های مقابل ادامه دهید. اگر مشتاق شدید که مدل های کفش زنانه all star ساده، نقاشی شده، پترندار و… شما میتوانید این آلاستارهای کلاسیک را با هر اکسسوری که دوست دارید به راحتی ست کنید.

سپس بند سمت راست را در زیر نگه داشته و آن را از روزنه ششم در سمت راست بیرون بیاورید. اکنون بند سمت راست باید از روی زبانه کفش عبور کند در حالی که بنده سمت چپ از بین خط صاف اولیه و بند مورب بیرون بیاید.بندی را که رد کردید به سمت چپ بکشید تا مزاحم نباشد. بندی که تازه رد کردید را به سمت چپ بکشید تا مزاحم کار نباشد. آنرا از رو وارد روزنه دوم درسمت چپ میکنیم. آن را از رو وارد روزنه سوم کنید. فقط مراحل را به ترتیب انجام دهید نتیجه پایانی یکسان خواهد بود.