ما برای شما یک راهحل داریم

این شرکت فعالیت تولیدی خود را در سال ۱۹۰۸ میلادی در ایالات متحده آغاز کرد و در سال ۱۹۲۱ میلادی کفشهای ماندگارو محبوب آلاستار All Star را برای بسکتبالیستی به نام چاک تیلور (Chuck Taylor) طراحی و تولید کرد و سپس به عموم مردم عرضه نمود. همین امر نیز موجب شد تا کمتر از دو سال بعد، طراحان آل استار نام او را نیز به برچسب گرد لاستیکی کفش مردانه خود اضافه کنند. به همین خاطر بسیاری این نوع از کفشها را با نام کانورس آل استار چاک تیلور میشناسند. امروز سبد سهام این شرکت شامل محصولاتی با مارک های تجاری ، کونس ، چاک تیلور ال استار ، وان استار ، جک پرسل ، استار چرون است. آل استار هم برای جلب مشتری کفش های رنگی و شاد رو تولید کرد. با آل استار دامن بپوشید و یا پیراهن های دخترانه را با آن همراه کنید,تاپ های پر زرق و برق بپوشید و آرایشهای ملایم کنید.

آل استار هم کفش های مخصوص بسکتبال رو با آرم چاكتيلور روی مچ پای کفش های آل استارها اضافه کرد و شد حامی بسکتبال. در حالیکه مدارس مربیگری بسکتبال میزبان او بودند به تبلیغ مزایای این کفش می­پرداخت. 4 سال بعد ورزشکارهای آمریکایی آل استار رو در بازیهای المپیک به پا کردن! بسکتبال برای نخستین بار در سال ۱۹۳۶ به المپیک راه یافت و تیم ملی آمریکا در فینال این رقابتها در برلین در مقابل کانادا به پیروزی رسید و مدال طلا را تصاحب کرد. این برند از معدود تولیدکنندگان کفش های ورزشی بود که برای بیش از نیم قرن بر بازار انواع کفش های در آمریکا تسلط داشت. تا قبل از دهه 60 کفش های آل استار همگی، سیاه و سفید و قهوه ای بودن. هنگام خرید کتونی الستار بهتر است به اصلی و تقلبی بودن آن توجه فرمایید.

به دلیل متفاوت بودن سایزبندی در برندهای مختلف کفش، توصیه میشود پایتان را به سانتی متر CM اندازه گیری نمایید. کانورس Converse یکی از محبوبترین برندهای تولید کننده کفش در سرتاسر جهان است. در 9 جولای 2003 نایک مبلغ 309 میلیون دلار به کانورس پرداخت کرد و در سالهای 1980 نایک به پیشرفت سال 2005 دست پیدا کرد تا بار دیگر کفش منتخب دهه را به بازار عرضه کند و کفش”چاکز” بار دیگر به عنوان پدیده ی فرهنگی سال معرفی شد.در نتیجه کمپانی نایک برند کانورس را به داد و ستد در زمینه هایی غیر از تولید کفش که بیشتر وابسته به برندهای دیگر بود,ترغیب کرد. پارچه در مقایسه با بسیاری از انواع مواد، موجب بهبود گردش هوا شده و در نتیجه تا حد زیادی مانع تعریق بیش از حد پاها و احساس ناراحتی در فرد میشود. این کفش ها به این فکر میکنند که نکند استایلشان بیش از حد پیش پا افتاده باشد.

خودتان تصاویر را مشاهده کنید؛ تا کنون کفش به این زیبایی دیدهاید؟ البته این کفش ها رنگهای محدودی داشتن و برای مردها تولید میشدن. در سال 1932 چاک تیلور، بسکتبالیست معروف عاشق این کفش ها شد! تنها وسیلهای که برای انجام این ورزش لازم است کفش ورزشی مناسب است. هماکنون میتوانید این مدل کفش ساقدار فوق شیک و محبوب را تهیه کنید که مناسب فصول سرد سال میباشد. کفی کفش طرح طرح کانورس، بسیار نرم و راحت بوده و پاهای شما درون این کفش احساس خوبی خواهند داشت. کانورس در یک رکورد، ۴۵۰ میلیون دلار در سال ۲۰۱۲ فروش داشت. ما در این نوشته توجه خودمان را روی مدل های کفش زنانه all star قرار دادهایم و کمی هم درباره برند کانوارس صحبت میکنیم. به نمونه های ما توجه فرمایید . این رنگ آل استار بسیار چشمگیر است و توجه همگان را به سمت پاهای شما جلب خواهد کرد. این کفشها از زمانی که برای بار اول تولید شدهاند تا به امروز هنوز یکی از آیتمهای محبوب دنیای مد هستند.