ما برای شما یک راهحل داریم

تا رسیدن به سن 75 سالگی کتانی های آل استار، حدود نیم میلیارد جفت از این کتانی ها به فروش رفته بود، و جالب اینجاست که قسمت بزرگی از فروش این کتانی ها در بازار های خارج از کشور آمریکا بوده است. مدل کفش آل استار 2021 : ما در ادامه حدود 50 عکس از جدیدترین طرح های بروز را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم. اینکه شما سمت راست خود را در نظر بگیرید یا کفش مهم نیست. ٥ .بند سمت راست را به سمت چپ بیاورید و آن را از رو وارد روزنه دوم کنید. مدل های مختلفی از کفش زنانه all star وجود دارند که به لحاظ تنوع در پلتفرم دستهبندی میشوند. در سال 1992 به مناسبت هفتاد و پنجمین سالگرد کفش ، کفش طرح راه راه و ستاره دار از طرف کمپانی کانورس ساخته شد و به موسسه اسمیتسونین Smithsonian که بزرگترین آرشیو نگه داری تاریخ آمریکاست هدیه داده شد.

کتانی آل استار کانورس ساقدار به دلیل دوام بالا ، طرحهای متنوع و اسپرت، طرفداران زیادی در تمامی سنین دارد. زیره کتانی آل استار کانورس ساقدار از لاستیک باکیفیت و بادوام در برابر فرسایش تولید شده است. تا به زمان جنگ جهانی دوم هم زیره و هم رویه ی کفش آل استار مشکی بود و سربازان آمریکایی در جنگ جهانی دوم با کفش آل استار آموزش می دیدند. بسکتبال برای نخستین بار در سال ۱۹۳۶ به المپیک راه یافت و تیم ملی آمریکا در فینال این رقابتها در برلین در مقابل کانادا به پیروزی رسید و مدال طلا را تصاحب کرد.

فروش کفش آلاستار در سال ۲۰۰۸ از مرز یک میلیارد جفت عبور کرد که بدینترتیب موفقترین مدل کفش در تاریخ است. این روند را ادامه دهید تا اینکه بستن بند کفش کامل شود. دوم اینکه هیچ وقت کتانی آل استار را با بند های شل و یا باز نپوشید، استایل این کتانی بخاطر فیت بودنش معروف است و خرابش نکنید! کفش های آل استار All Star را می گویم، بیش از صد سال از تولد این مدل اسنیکرز های ساده و زیبا می گذرد و هم چنان هم، آل استار روی مد است. کمپانی کانورس ال استار محصولات خود را تحت نظر اسامی تجاری چاک تیلور آل استار ، جان وارواتز و جک پورسل تولید کرد.علاوه بر تولید پوشاک و کفش ، کمپانی اقلام دیگری را هم بصورت قانونی و از طریق خرده فروشان بیش از 160 کشور و تقریبا 75 کمپانی خصوصی خرده فروش در ایالات متحده به فروش می رساند و در سال 2015 تعداد 2658 خرده فروش را در کمپانی خود استخدام نمود.

این اسنیکرزها ( کفش کتانی )، از متداول ترین و شناخته شده ترین کتانی های بسکتبال بودند و به سبب همین پیشینه و سادگی طرح شان، محبوب و ماندگار باقی ماندند. از سال 1921 یک بسکتبالیست به نام چاک تیلور که در کارخانه کفش کانورس هم مشغول به کار بود شروع به تبلیغ برای کفش آل استار کرد و در حدی در این مسیر شناخته شد که در سال 1923 برچسب گرد لاستیکی آل استار را به قسمت مچ کفش اضافه کرد و نام خود را بر روی آن نوشت این کفش از آن سال به نام کانورس آل استار چاک تیلور شناخته شد. چاک تیلور که در کارخانه کانورس کار میکرد و خودش بسکتبالیست بود، از سال ۱۹۲۱ شروع به تبلیغ برای استفاده از این کفش در بین بسکتبالیستها کرد.