ما برای شما یک راهحل داریم

تی شرت سفید به همراه ژاکت یا کت تیره رنگ، بهترین انتخاب برایتان خواهد بود. “تایلر” در دبیرستان بازیکن بسکتبال بود و علاقه­ی شدیدی به کانورس آل استار داشت؛ او کار خود را به عنوان بازاریاب و فروشنده در سال ۱۹۲۱ آغاز کرد. مایکل ریچاردسون دفاع تیم­های نیویورک نیکس، گلدن استیت واریرز، نیوجرسی نتز از سال ۱۹۷۸ تا ۱۹۸۶ به خاطر می­آورد: « بازیکنان NBA چاک تایلرز می­پوشیدند و بهترین بودند، برای همین همه می­خواستند این کفش را بپوشند. طرحی که چاک تیلور (Chuck Taylor) طراح معروف کفش های شرکت، آن را ارائه کرده است. برند کانوارس در دهه 70 به مناسبت جشن تولید آلاستار چاک تیلور مدل دیگری از کفشها را تولید کرد که دارای جزئیات مدرنتری نسبت به آلاستارهای چاک تیلور بودند و به نام آیتمهای “چاک 70” معرفی شدند.

این کمپانی که در قرن گذشته در زمینه تولید کتانی و کفش بسیار خوش درخشیده است و توانسته انواع اقسام و مدل های مختلفی از کفشهای زنانه و مردانه با استایل های بی نظیر را به بازار عرضه کند، همچنان با قدرت دارد راه خود را ادامه میدهد. از کفش کتانی طرح آل استار ساقدار زنانه، میتوان در فضاهای باز از قبیل خیابان و پارکها و سایر مکانها استفاده کرد.دیگر دورهی کفشهای قیصری با پاشنههای عجیب و غریب گذشته است؛ از طرفی کفشهای مجلسی را نیز فقط در بعضی مکانها و مجالس میتوان پوشید. آل استار یکی از آن کفش هایی است که می تواند دست شما را باز بگذارد و هنگام پوشیدن آن قرار است به شما حسابی خوش بگذرد.

کفش ها به سرعت کثیف می شوند و آل استار ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. در نتیجه اگر شما تصمیم گرفته که آل استار بپوشید از آنجایی که آل استار نیز لباس پایه محسوب میشود نباید آن را با لباس های پایه دیگر همراه کنید. در زانویه ی 2013 کانورس تصمیم گرفت ساختمانی جدید به عنوان دفتر مرکزی تاسیس کند و در آوریل 2015 به آنجا انتقال یافت.این ساختمان نزدیک North Station (ایستگاه شمالی) بستون در منطقه ی تاریخی Levojoy Wharf مشرف بر رودخانه ی چارلز ساخته شده که بدلیل دسترسی به اسکله بعنوان پایگاه مهم بررسی های فنی و تعمیرات در نظر گرفته شده بود. تا ۷۵ سالگی تولید آل استار در سال ۱۹۹۲ بیش از نیم میلیارد جفت کفش به فروش رفته بود که بخش اعظم آن در بازارهای خارج از آمریکا بود. اگر می خواهید این رنگ آل استار را به پا کنید، شلوار جین بهترین انتخاب برای همنشینی با این مدل کفش خواهد بود.

آل استارهای سفید ساق کوتاه یکی از بهترین انتخاب های برای روزهای گرم تابستان هستند. هنگام پوشیدن کفش های آل استار، تیپی غیر رسمی انتخاب کنید که با کفش هایتان جور در آید. آل استار سفید از آن جهت که هم ساده است و هم با هر رنگ لباسی جور در می آید، باید حتما در کلکسوین کفش های آقایان وجود داشته باشد. آل استارسیاه و سفید برای بسیاری از موقعیت ها مناسب است. اگرچه آل استارسفید ساق بلند مخصوص روزهای گرم تابستان است اما آل استارمشکی ساق کوتاه تنها برای روزهای سرد زمستان جان می دهد. این رنگ آل استار چشمگیر است و توجه همگان را به سمت پاهای شما جلب می کند. را به شما پیشنهاد میکنیم اما باید توجه کنید که این مدل کفشها آلاستار نیستند. به نمونه های ما توجه فرمایید .