مانتوی آبی رو با شلوار چه رنگی بپوشیم تا خوش تیپ تر شیم؟

برای روزمره و صرف وقت با دوستان می توانید، مانتو رنگی روشن و ساده را با شلوار جین (ترجیحاً آبی روشن) و کتونی سفید بپوشید. اکثر کسایی که دنبال خوش تیپ بودن و جذابیت هستند فکر می کنند که اگه گرون ترین و خوش رنگ ترین لباس ها رو داشته باشن خوش تیپ بودنشون تضمین شدَس؛ غافل از اینکه خوش تیپ بودن یه فرآیندِ که لباس بخشی از اونِ تازه مهم تر از قیمت و رنگ باید اصول صحیحِ لباس خریدن و لباس پوشیدن بلد باشید که متاسفانه خیلیا بلد نیستند به خاطر همین هم با اینکه وقت و هزینه زیادی رو برای خرید لباس صرف می کنند بازم از تیپشون راضی نیستند. به گزارش «شایانیوز»، جذابیت افراد براساس ویژگی های ظاهری و اخلاق و رفتارشون تعیین میشه؛ بخش اخلاق و رفتار که از حوصله بحث ما خارجِ اما ویژگی های ظاهری اجزاء مختلفی داره که شامل آرایش موی سر، آرایش صورت، لباس و اندام است؛ همون طور که دیدید لباس بخشی از این فرآیندِ البته بخش مهمی است اما این مهم بودن همون طور که گفتیم معناش این نیست که اگه گرون بخرید یعنی این مرحله رو با موفقیت پشت سر گذاشتید اصلا اینجوری نیست بلکه باید براساس یه قاعده و قانونی خرید کنید که طبق اون قانون باید قبل از خرید لباس ها از خودتون چنتا سوال بپرسید بعد از اینکه جواب اون سوالا رو دادید می فهمید که میتونید اون لباس بخرید یا نه؟

اگر ظاهری فوق العاده خاص را ترجیح می دهید، در اینجا به شما روش های ست کردن کتانی سفید را خواهیم گفت. کتونی ورزشی سفید ممکن است جالبترین کفش شما نباشد ولی کمتر کسی را میتوان یافت که آن را دوست نداشته باشد. کفش کفش مردانه اف ویت بهترین انتخاب فصل زمستان و پاییز است و به سبب اصتحکام بالا مدت زیادی می توانید از آن استفاده نمایید و به قول معورف حالشو ببرید. بدین صورت که از اسپری تمیز کننده چند منظوره استفاده کنید. البته شاید با خواندن تیتر، تصور کنید که کتانی سفید را فقط باید با لباس های روشن بپوشید! مسلماً اینطور نیست و رنگ های خنثی و مات مثل طوسی، ترکیب ایده آلی را به وجود می آورد. این رنگ خیلی کار راه اندازِ اگه یه شلوار مشکی داشته باشید به راحتی میتونید اون با همه رنگ مانتو ست کنید حالا با بعضی رنگ ها قشنگ تر میشه اما میتونیم بگیم که با همه رنگ ها هارمونی زیبایی رو ایجاد میکنه.

تمیز کردن این کفشها بسیار ساده است، برای این کار به مقداری جوش شیرین و سرکهی سفید احتیاج دارید. ست کردن مانتو آبی با شلوار طوسی یه انتخاب بسیار جذاب و زیباست که میتونه خوش تیپ بودن شما رو تضمین کنه. اما روشهای زیادی برای ست کردن اسنیکر یا کتانی سفید وجود دارد در ادامه با ما همراه شوید و با نحوه استایل کردن کتانی سفید برای خانم ها آشنا شوید. اگه در حال خوندن این مقاله هستید احتمالا به اینجا که رسیدید به خودتون میگید کی حوصله داره این همه فکر کنه؛ به ما هم میگید دلتون خوشِ ها یه لباس میخوایم بخریم این همه دَنگ و فنگ دیگه برای چیه؟ تا حدودی حق دارید اطلاعات جمع کردن راجع به این چیزا یکم سختِ.

البته که رنگ مشکی جزء رنگ های جذابیه که به همه لباس ها میاد اما خُب رنگ های دیگه ای هم هستند که اگه در کنار هم قرار بگیرن هارمونی جذابی رو ایجاد میکنن پس از نقش شلوار برای خوش تیپ بودن غافل نشید. این کفش دارای بندی مشکی و وریه ای سفید و مشکی رنگ طراحی شده و رویه آن با طرح دوخت زیبایی به این کفش کتونی سفید داده است. خواب در قرآن بنام حُلم آمده است و گاهی هم به صورت جمع آن یعنی احلام ، و گاهی منام و رویا.در احادیث به صورت رویا آمده است و از خواب های خوب بنام مبشرات نام برده شده است. کتونی سفید مردانه خیلی خوب با شلوار های آبی، مشکی و انواع دیگر رنگ ها ست می شود. شلوار مشکی با مانتوی آبی به خصوص آبی روشن ترکیب جذابی رو ایجاد میکنه. اگه بگیم که رنگ طوسی پادشاه رنگ های مکملِ اغراق نکردیم چرا که این رنگ با رنگهای دیگه هارمونی خوبی رو ایجاد میکنه.