عکس کتونی دخترانه مدل ال استارall Star

تا رسیدن به سن 75 سالگی کتانی های آل استار، حدود نیم میلیارد جفت از این کتانی ها به فروش رفته بود، و جالب اینجاست که قسمت بزرگی از فروش این کتانی ها در بازار های خارج از کشور آمریکا بوده است. این برند از معدود تولیدکنندگان کفش های ورزشی بود که برای بیش از نیم قرن بر بازار انواع کفش های در آمریکا تسلط داشت. مارکز کانورس (Converse Marquis (کارخانه کفش Rubber Converse را در سال ۱۹۰۸ تاسیس کرد ، کانورس در اصل کفشهایی برای بازی فوتبال و نتبال (نوعی از بسکتبال که به بسکتبال بانوان معروف است) طراحی میکرد.سپس به تولید کفش های بسکتبال روی آورد. مارکز کونورز ” Marquis Converse” کارخانه “Converse Rubber Shoe Company” را در سال ۱۹۰۸ تاسیس کرد که در آغاز تولید آن فقط کفشهای زمستانی بود و بعدا به تولید کفشهای ورزشی (بسکتبال، کشتی، تنیس، ماهیگیری و غیره) نیز روی آورد.

اگر به عنوان یک اسکیتبوردر به دنبال کفشهای باکیفیت هستید، آیتمهای مخصوص اسکیتبورد کانوارس مانند Pro Skate، One Star و… روی لوگو و کف کفش خطوط میهن ­پرستانه قرمز و آبی نقش بسته بود(رنگهای پرچم امریکا) این طرح از زمان جنگ جهانی دوم برای کفشهای ورزشی رسمی در نظر گرفته شده ­بود. در حالیکه مدارس مربیگری بسکتبال میزبان او بودند به تبلیغ مزایای این کفش می­پرداخت. تایلر کفش­ها را برداشت و طرحی برای تبلیغ آن در نظر گرفت، سرتاسر آمریکا را با یک کادیلاک سفید که صندوق آن پر از کانورس آل استار بود طی کرد. یک مدل اصلاح شده از کفش چاک تیلور آل استار(2) به نام چاک تیلور(2) در جولای 2015 توسط مدیریت کمپانی به بازار عرضه شد.این کفشها در 28 جولای همین سال ثبت فن آوری نایک را به نمایش گذاشتند و این فن آوری شکل ظاهری اورجینال محصول را حین استفاه از کفی سبک و جدید,برای ایجاد راحتی پا در کفش و کاهش خستگی پا در آن محفوظ نگه میدارد.تغییرات ایجاد شده در اسنیکرهای جدید شامل برداشتن پوشش اطراف نوار,پارچه ی کتان اضافی همراه با دوخت با کیفیت عالی تر و یک زبانه ی محکم میباشد.قیمت اسنیکرهای جدید برای اسنیکرهای ساق بلند,75 دلار و برای ساق کوتاهها ,70 دلار بوده در حالیکه قیمت آل استارهای اورجینال ساق بلند ,55 دلار و برای ساق کوتاهها ,50 دلار بوده است.

اما از آنجایی که کفش های کانورس و آل استار به شدت رایج هستند و زیاد از آنها به پای دیگران دیده می شود، خیلی از خانم ها هنگام پوشیدن این کفش ها به این فکر میکنند که نکند استایلشان بیش از حد پیش پا افتاده باشد. باز هم می گوییم که: کتانی را با شلوار پارچه ای نپوشید، هرچند اگر سلبریتی ها هم این کار را انجام دهند، باز هم کتانی با شلوار پارچه ای هیچ گونه هم خوانی ندارد! تغییر اساسی کمپانی در سال 1917 اتفاق افتاد,زمانیکه کفش بسکتبال Converse All Starبه بازار عرضه شد.سپس در سال 1921 یک بسکتبالیست به نام چارلز ایچ “چاک تیلور” از درد پاهایش شکایت کرد.کانورس به او کاری را محول کرد:او به عنوان فروشنده و پیک کار تبلیغات کفشها را در اطراف ایالات متحده به عهده داشت و در سال 1932 امضای تیلور با لوگوی All Starروی اسنیکرهای کلاسیک و نوک دار قرار گرفت.او این کار را در مدت زمان کوتاهی یعنی پیش از فوتش در سال 1969 ادامه داد.

کانورس در سال ۱۹۳۲ به دلیل تاثیرگذاری تایلر در بازاریابی و تکامل کفش، اسم او را در کنار آن قرار داد، و امضای او را به هر دو طرف لوگو آل ­استار با وصله­ای اضافه کرد که باعث تقویت مچی کفش می­شد. در آن دوره با معرفی آل استار چاک تایلر مشکی لژ سفید در سال ۱۹۴۹ و آکسفورد ساق­ کوتاه چاک در سال ۱۹۵۷، طراحی در مسیرهای جدیدی قرار گرفت. اگر مربی بودید و دنبال کار می­گشتید به چاک تایلر زنگ می­زدید. ورژن تمام سفید چاک تیلور در تابستان سال ۱۹۳۶ به عنوان کفش رسمی تیم بسکتبال آمریکا معرفی شد. شهرت واقعی کفش کتانی آل استار زمانی آغاز شد که به کفش رسمی تیم ملی بسکتبال آمریکا تبدیل شد.