روش های مختلف بستن بندهای کفش آل استار-ون اسکیت(بخش یک) – شرکت تولیدی کفش شهپر

علامت درجه ی نظامی و ستاره بیشتر از علامت All Star که توسط یکی از کارگران کمپانی به نام جیم لابادینی ایجاد شده بود به عنوان لوگوی کفش کانورس روی این کفش باقی ماند و قرار گرفت. این اسنیکرزها ( کفش کتانی )، از متداول ترین و شناخته شده ترین کتانی های بسکتبال بودند و به سبب همین پیشینه و سادگی طرح شان، محبوب و ماندگار باقی ماندند. در دهه 60 ، نود درصد از تیم ها و بازیکنان حرفه ای بسکتبال آل استار به پا میکردند. این کتانی ها که در دنیای امروز به اختصار چاکس / Chucks هم نامیده می شوند صد در صد کلاسیک به حساب می آیند و می توان آن ها را چشم بسته با هر لباسی ست کرد حتی با لباس خواب. از سال 1921 یک بسکتبالیست به نام چاک تیلور که در کارخانه کفش کانورس هم مشغول به کار بود شروع به تبلیغ برای کفش آل استار کرد و در حدی در این مسیر شناخته شد که در سال 1923 برچسب گرد لاستیکی آل استار را به قسمت مچ کفش اضافه کرد و نام خود را بر روی آن نوشت این کفش از آن سال به نام کانورس آل استار چاک تیلور شناخته شد.

است. ملیت این برند آمریکایی است و در سال 1917 متولد شد. ست کردن کتانی های آل استار با لباس ها کار دشواری نیست، فقط نیاز به کمی دقت و سلیقه دارد، کفش آل استار سنت ساده بودن خود را همیشه حفظ کرده و به همین خاطر هم نمی توان با خیلی از لباس های عجیب و غریبی که این روزها مد می شوند این کتانی ها را ست کرد، پس شرط اول این است که شلوار هایی با پاچه های عجیب و غریب نپوشیم. پنهان کردن بند در قسمت زیر کار چیزی است که به این مدل ظاهری منحصر به فرد می بخشد. معمولا انجام این کار زمانی که کفش پایتان نیست و کفش ها رو به شما هستند، آسانتر است. متاسفانه با هجوم کپیبرداریهای غیرمجاز چینیها از آلاستار و وارد شدن پرقدرت رقبای تولیدکننده کفش مانند ریبوک، آدیداس، نایکی و پوما به بازار این برند، روزهای سخت و طاقتفرسایی را میگذراند تا اینکه در سال 2003 برند کانورس توسط برند نایکی خریداری شده و به یکی از زیرمجموعههای آن تبدیل شد.

کمپانی کانورس ال استار محصولات خود را تحت نظر اسامی تجاری چاک تیلور آل استار ، جان وارواتز و جک پورسل تولید کرد.علاوه بر تولید پوشاک و کفش ، کمپانی اقلام دیگری را هم بصورت قانونی و از طریق خرده فروشان بیش از 160 کشور و تقریبا 75 کمپانی خصوصی خرده فروش در ایالات متحده به فروش می رساند و در سال 2015 تعداد 2658 خرده فروش را در کمپانی خود استخدام نمود. ممکن است اسم آلاستار برای شما آشناتر از کانورس به نظر آید. آیتمهای برند کانورس دارای قابلیتهای رفلکتیو یا درخشندگی در تاریکی، ضدآب، مقاوم در برابر آب و گرمنگهدارنده هستند.

این آیتمها نسبت به مدل کلاسیک دارای کفی نرم و لاستیک بادوامتری هستند. از آن زمان تا به امروز این کفشها همراه جداییناپذیر بسکتبالیستان میباشند. تمامی این خلاقیتها در کفشهای آلاستار موفقیت چشمگیری برای برند کانورس رقم زد به طوری که این برند توانست در سال 1992 بیشتر از نیم میلیارد از فروش کفشهای خود در سراسر جهان درآمد داشته باشد. مدل های کفش زنانه all star از لحاظ استایل به سه دسته ساق بلند High، ساق کوتاه Low و متوسط Mid تقسیم میشوند. هر مدل آلاستار از کژوال تا ورزشی میتواند در هر کدام از این سه استایل قرار گیرد. تولید کرد که اکنون مورد استفاده همگان قرار میگیرد. اکنون بند سمت راست باید از روی زبانه کفش عبور کند در حالی که بنده سمت چپ از بین خط صاف اولیه و بند مورب بیرون بیاید.بندی را که رد کردید به سمت چپ بکشید تا مزاحم نباشد.