دانلود و خرید کتاب کتونی سفید

اگه یه شلوار جین با هر رنگی داشته باشید میتونید اونُ با همه طیف های آبی ست کنید. همه طیف های آبی میتونن با طوسی ترکیب بشن. اما به غیر از آن، با توجه به بقیه استایلتان شلوارهای پارچهای که قدشان تا بالای قوزک پا یا همان اصطلاح قد نود، باشد هم یک ترکیب خاص را میسازد که ترند این روزهای مد هم هست. کنار هم قرار دادن یک لباس تمرینی و کتانی سفید جذاب، می تواند انگیزه شما برای کم کردن وزن را بالا تر ببرد. لباس شب کوتاه یا جذب با کتونی سفید عالی می­شود . کت جین خود را با انواع پیراهن بلند و کوتاه یا هرشکل و طرحی میتوانید ترکیب کنید . اگر فکر می­کنید که کتونی سفید فقط با شلوار جین می­آید سخت در اشتباهید، زیرا کلی استایل و سبک وجود دارد که می­توانید با کتونی سفید خود سِت کنید، کتونی سفید از آن آیتم­هایی است که قابلیت ست شدن بالایی دارد بنابراین حتما یک جفت کتونی سفید داشته باشید تا به راحتی بتوانید با هر لباسی آن را ترکیب کنید.

تنها نقطه ضعف کفشهای سفید این است که یاد بگیرید چگونه آنها را تمیز کنید، زمانی که خراشی روی کفش سفید ظاهر میشود خودش را کاملا نشان خواهد شدا، اما یکی از معایب دیگر که رنگ سفید دارد مشکل کثیف شدن ان است که بهتر است در زمانهایی که هوا بارانی است از کفش سفید استفاده نشود. باید بدانید ضربهگیر بودن از دیگرخصوصیات اصلی ی یک کفش پیاده روی خوب و استاندارد است. در مورد چرم اگر کتونی های سفید چرم دارید و مخواهید آن را همواره نو ومرتب نگه دارید، یک پولیش سفید رنگ کفش تهیه کنید. شاید در سال­های گذشته از کتونی سفید دخترانه به عنوان کتونی ورزشی استفاده میکردیم، اما امروزه به ما کمک می­کند تا استایلی جذاب داشته باشیم. به طور خلاصه، کفشهایتان شاید هرگز دیگر مثل روز اول نشود! کتونی­های ورزشی سفید مثل رانینگ یا اسنیکرز معمولا با هر سبکِ پوششی هماهنگ هستند. یکی از سوالاتی که معمولا از خودمون می پرسیم اینِ که چجوری شیک پوش و جذاب باشیم؟

مثلا شما خانومی بسیار خوش پوش هستید، آیا در تابستان هم بوت یا شلوار نارنجی با کتونی نارنچی می­پوشید؟ سعی کنید جوراب شما از داخل کتانی دید نداشته باشد و شلوار کمی کوتاه بوده تا حدی که مچ پای شما دیده شود. مانتوهای کتی یا مانتوهای کوتاه که سبک اسپرات دارد با انتخاب کتونی سفید عالی می­شود. پوشیدن دامن کوتاه یا شلوارک لی با جوراب شلواری در کنار کتونی سفید فوقالعاده استایلی دخترانه و متفاوت است. بهتر است در هنگام پوشیدن این مدل کتانی، فاصلهی مابین شلوار و کتانی خالی باشد. می­توانید با کت و شلوار مشکی با بلیز سفید هم این ست کتونی سفید دخترانه را بپوشید . خب کادای به شما کمک میکند تا کت جین مورد علاقه خود را با لباسای موجود کمد خود و یک جفت کتونی سفید دخترانه سِت کنید.

کتانی سفید یکی از پر کاربردترین کفشهاییست که هر کسی حداقل یک جفت از آن داخل کمدش دارد و احتمالا برای همه این سوال پیش میآید که با کتونی سفید چه بپوشیم؟ کتونی سفید به دلیل محبوبیت بالایی که دارد بسیار پر طرفدار است. همه ما تک کت­هایی داریم که نمی­دانیم برای ست کردنش نمی­دانیم چه کنیم. تک کت با شلوار جین عالی می­شود و شلوتر جین با کتونی سفید بسیار جذاب که می­توانید در ست خود بگنجانید. هم استایل شیک شما حفظ می شود و هم کت جین مورد علاقه خود را به تن کرده اید. حتما شما هم مانند دیگر خانومها یک کت جین در کمد لباس خود دارید که نمیدانید با چی سِت کنید.