خرید کفش پیاده روی، کفش کوهنوردی و کفش ورزشی مخصوص دویدن مردانه

وقتی یک جفت کفش را برای خرید پا میکنید، انگشتان پا را در آن بچرخانید و ببینید فضای کافی برای انگشتان دارد یا خیر. برای خرید کفش پیاده روی بهتر است قبل از هر چیز با کفش مناسب پیاده روی آشنا شوید. این تکنولوژی نایکی برای قالب شدن بهتر پا یا بهتر نشستن کفش بر روی پا ابداع شده است. برای پاسخ به این سوال با ما همراه باشید تا آنچه که باید در خرید و انتخاب یک کفش خوب و مناسب در نظر بگیریم برایتان توضیح دهیم. اندازه کفش باید مناسب باشد تا انگشتان پای شما در داخل آن فشرده نشود. Endofit در کفش سالومون که تودوزی شبیه به جوراب داشته و باعث راحتی بیشتر پا می شود.

فناوری ENCAP استفاده شده از جنس EVA است که باعث پشتیبانی و دوام بیشتر می گردد. اما مهمترین هدف از تولید کفش مخصوص پیاده روی، احساس راحتی بیشتر در زمان تحرک و البته ورزش کردن است. هدف از این تکنولوژی ایجاد حسی بهتر در مدت زمان به پا داشتن کفش است. به همین دلیل قصد داریم شما را با روش خرید کفش پیاده روی آشنا کنیم. به منظور خرید بهترین کفش مخصوص پیاده روی باید ابتدا فاکتورهایی که کیفیت آن را مشخص میکنند آشنا شوید. شما باید کفشی را انتخاب نمایید که با استفاده از تکنولوژیهای خاص و رعایت استانداردهای لازم، وزن سبکی داشته باشد.

در لایه میانی کفش از مادهای شیمیایی به نام TPU استفاده میشود که نوعی ترموپلاستیک پلیاورتانی است. قوس کم یا صافی کف پا ممکن است در برخی افراد باعث تشديد استرس عضلانی و مشکلات مفصلی شود. و حتی اگر هنوز هم خیلی راحت به نظر می رسند و ظاهر آنها خیلی فرسوده به نظر نمی رسد، ممکن است دیگر حمایت لازم را از پای شما به عمل نیاورند یا شوک وارده به پای شما را به خوبی جذب نکنند. این تکنولوژی برای ساخت لایه میانی کفش بکار رفته است. متاسفانه بسیاری از کفش های تبلیغاتی که به عنوان کفش های پیاده روی عرضه می شود به هیچ وجه منعطف نبوده و برای تناسب اندام مناسب نیستند. در انتخاب کفش شما به هیچ وجه نباید راحتی را فدای زیبایی کنید زیرا پا قلب دوم بدن ماست و در نتیجه مراقبت از آن به منزله تپیدن نبض زندگی خواهد بود پس حتما کفشی انتخاب کنید که به شما حس راحتی را القا کند.

پا قلب دوم بدن ماست و در نتیجه مراقبت از آن به منزله تپیدن نبض زندگی خواهد بود. از طرفی این تکنولوژی در قسمت رویه برخی از کفشها برای کاهش وزن استفاده میشود. رویه کفش نباید به حدی تنگ باشد که پاهای شما را تحت فشار قرار دهد. مچ پا و پاهای همه افراد، حداقل در طول روز متورم میشود. همچنین این قابلیت مانع از ایجاد بوی نا مطبوع در داخل کفش میشود. در نتیجه محصولات مورد نظر این برند به نحوی تودوزی شدهاند که شما در زمان پوشیدن کفش احساس راحتی بیشتری خواهید داشت. این نوع کفشها باید دارای وزن کمی باشند تا در زمان پیاده روی یا دویدن احساس خستگی نکنید. با پوشیدن کفشهایی که از این تکنولوژی بهره گرفتهاند قطعاً احساس راحتی بیشتری خواهید داشت و کمترین میزان فشار به پاشنههای پا را احساس خواهید کرد. تمامی کفشهایی که از این تکنولوژی بهره میبرند دارای یک منفذ با درپوش هستند که به کمک آن میتوانید فضای بین رویه کفش و تودوزی آن را باد کنید تا پاهای شما کاملاً قالب کفش شود.