خرید کفش پیاده روی، کفش کوهنوردی و کفش ورزشی مخصوص دویدن مردانه

در بین انواع برندهای داخلی که در عرصه تولید محصولات ورزشی و پوشاک فعالیت میکنند، کفش ورزشی مردانه نهرین و کفش ورزشی مردانه تن تاک توانستهاند با عرضه کفشهای با کیفیت و در عین حال اقتصادی، اعتماد مشتریان را به دست آورده و رضایتشان را جلب کنند. با فرا رسیدن فصل بهار و بهتر شدن هوا بسیاری از افراد تصمیم میگیرند تا پیاده روی و دویدن را آغاز کنند. در ضمن پیاده روی در هر زمانی از روز، مزایا و معایب خودش را دارد. در قسمت پاشنه و پنجه ی کتونی کپسول ها ریزی به نام TEP وجود دارد. کفش پیاده روی در قسمت کفی و پاشنه باید پد گذاری شود. به همین دلیل کفش های پیادهروی باید منعطف باشند منظور از منعطف بودن یعنی اگر کفش خود را در دست گرفتید به راحتی بتوانید ان را خم کنید. هر محصول ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد، مثلا اگر کفش پیاده روی را برای کوه نوردی می خواهید باید دنبال محصولات مقاوم بگردید اما مثلا اگر کفش را برای پیاده روی روزمره در خیابان می خواهید یک محصول سبک و راحت نیز می تواند کار شما راه بیندازد.

💰 قیمت این محصولات به صورت هفتگی به روز می شود، برای اطلاع از قیمت روز هر محصول و خرید آن بر روی دکمه زیر هر محصول کلیک کنید. اگر سوالی دارید می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه آن را با ما در میان بگذارید. همچنین اگر نظری دارید آن را از بخش دیدگاه بپرسید. سعی کنید هنگام خرید و یا امتحان کردن کتانی همان جورابی را بپوشید که معمولا آن را به پا میکنید. این قسمت ترجیحا از الیاف کتان باشد و از مواد شیمیایی در ساخت آن کمتر استفاده شده باشد تا برای پوست پا ایجاد حساسیت نکند و حتما دارای منافذی برای تهویه هوا باشد. در طراحی رویه این کفش تماما از پارچه مش استفاده شده که باعث گردش هوای بسیار مناسب و سبکی آن شده است. شما باید کفشی را انتخاب نمایید که با استفاده از تکنولوژیهای خاص و رعایت استانداردهای لازم، وزن سبکی داشته باشد.

به همین دلیل کفشهای دارای فناوری ایوا (EVA)، به دلیل سبکی فوق العادهای که دارند میتوانند انتخابی ایدهآل باشند. این کفش ها معمولا در قسمت و پنجه و پاشنه پا آزادی حرکتی بیشتری دارند. پاشنه پا باید راحت باشد. اول از همه باید بگوییم که کفش پیاده روی با کفش دویدن فرق میکند. هنگام دویدن و پیاده روی حتماً از جوراب استفاده کنید تا ضمن جلوگیری از عرق کردن و سر خوردن پا در داخل کفش، کفش با پا کاملاً جفتوجور شود. همچنین کف داخلی کفش پیاده روی باید حاوی لایه ای مناسب برای حفظ قوس پا و جذب ضربه باشد.

زیره کفش پیاده روی باید دارای قوسهایی در ناحیه میانی کفش باشد تا فشار حاصل از ضربات وارد شده را بهتر به پا منتقل کند. استفاده از کفش هایی که دارای رویه هایی با منافذ فراوان می باشند در تهویه کفش برای خنک شدن پا و همچنین جلوگیری از بیماری های قارچی مناسب تر می باشد.استحکام رویه کفش باید به نحوی باشد که از پیچ خوردگی پا جلوگیری کند و همچنین در برابر فشار های وارده در طی زمان حالت اولیه خود را از دست ندهد. از افزایش وزن جلوگیری میکند تا بتوانید بعد از بارداری، سریعاً به وزن سابق خود برگردید. فروشگاه دیجی استایل محصولات 100 درصد اورجینال را برای فعالیتهای ورزشی، باشگاه، رانینگ، ترینینگ ، پیاده روی و فیتنس در اختیار شما قرار میدهد تا شما با خیال آسوده بتوانید خرید کنید.