خرید کفش پیاده روی، کفش کوهنوردی و کفش ورزشی مخصوص دویدن مردانه

سبک وزن بودن نیز از جمله ویژگی های مهم کفش پیاده روی است، انتخاب کفش های چرمی سنگین برای پیاده روی قطعا اشتباه است، البته بسته به فصل مورد نظر تنفس پذیر بودن کفش و تحمل کافی در برابر سرما و نفوذ آب اهمیت میابد. کفش ها باید دارای نرمی مناسب باشد تا بتوانند از میزان نیرویی که به بدن منتقل می شود جلوگیری کنند.کفش هایی که دارای نرمی بیش از حد می باشند نیز به اندازه کفش هایی که دارای نرمی کمی باشند در خنثی کردن نیروهایی که به بدن منتقل می شوند نا کارامد می باشند.به عاج یا گریپ کف پا نیز کاملا” توجه داشته باشید.کفش ورزشی باید عاج های مناسبی داشته باشد تا از سر خوردن شما هنگام ورزش جلوگیری کند. را کاهش می دهد ، این ورزش ساده همچنین اکثر اندام های عضلانی بدن را درگیر کرده و همراه با تغذیه ی مناسب می تواند اثر به سزا و مثبتی بر تناسب اندام شما داشته باشد و همچنین روحیه ی قوی تری را برای شما رقم بزند.

انعطافپذیری از دیگر خصوصیات کفش پیاده روی مردانه مناسب است، کف کفش باید مناسب با قوس پاها باشد، اگر کفش خاصیت منعطف بودن نداشته باشد، دردهایی در ناحیه تاندون آشیل یا عضلات پشت ساق ایجاد میشود. همانطور که می دانید پا قلب دوم انسان است و بهتر است بدانید که پشت ساق پا دریچه ای و جود دارد که همانند قلب خونی را که به پاها رسیده به اندام های فوقانی پمپاژ می کند ، پس کفش های راحتی یا مخصوص پیاده روی باعث می شوند که خون در پا به جریان بیفتد و از لخته شدن آن جلوگیری میکنند همنطور که می دانید لخته شدن خون در پاها یکی از عوامل اصلی سکته ی قلبی می باشد. این ویژگی این امکان را به ورزشکار می دهد که هر چقدر که می خواهد تحرک داشته باشد بدون اینکه نگران گرم شدن و احساس خفگی در پا بکند، رویه ی این مدل از کفش های نایک هواگیری فوق العاده ای دارند و مخصوص پیاده روی و دویدن هستند.

همواره رقابت شدید بر سر تولید کفش های اسپرت دارند و به دلیل تقاضای بالای مشتریان این محصولات به وفور یافت می شوند. فروشگاه اینترنتی لوازم ورزشی آل اسپرت همواره می کوشد تا در راستای ارائه محصولات با کیفیت، پاسخ گوی هموطنان عزیز باشد. کفشی را انتخاب نمایید تا با مواد اولیه نرم تولید شده باشد. برای انتخاب کفش پیاده روی، نکاتی وجود دارد که باید به آن بسیار دقت کرد در غیر این صورت در دراز مدت پاهای شما دچار آسیب های جدی خواهد شد. نکاتی برای انتخاب کفش مخصوص دویدن و پیاده روی 1- وزن سبک : یکی از فاکتورهای مهمی که ورزشکاران حرفهای در انتخاب لوازم ورزشی خود مورد توجه قرار میدهند، وزن سبک این لوازم میباشد. ما برای راه رفتن بهتر و محافظت از پای خود به کفش پیاده روی مناسب نیاز داریم. در بعدازظهر که پا به بزرگترین میزان خود رسیده است، کار اندازگیری پا را انجام دهید.

کف کفش باید دارای میزان انعطاف کافی باشد تا بتواند در مرحله جدا شدن پا از زمین به میزان کامل خم شود تا سیکل راه رفت یا دویدن به صورت کامل انجام بگیرد. زیره کفش پیاده روی باید دارای قوسهایی در ناحیه میانی کفش باشد تا فشار حاصل از ضربات وارد شده را بهتر به پا منتقل کند. رویه کفش باید دارای منافذی برای عبور هوا باشد. کفش باید همیشه با حرکت پا خم شود. پاشنه ی کفش پیاده روی نباید خیلی ضخیم باشد، این نوع پاشنه منجر به کوبیده شدن پای شما بر زمین خواهد شد، که این امر علاوه بر کند کردن حرکت شما، امکان بروز ساق درد بعد از پیاده روی را افزایش می دهد. بهتر است تا زیره کفش شما، قابلیت استفاده در سطوح مختلفی مانند سطوح سخت وسیمانی، سطوح خیس و لغزنده، سطوح چمن و … یادتان باشد که شما باید بهترین عملکرد را در زمان ورزش داشته باشید و وزن سنگین لوازم ورزشی شما، باعث خستگی زود هنگامتان نگردد.