خرید کفش مخصوص پیاده روی و دویدن زنانه

زیره پلی اورتان این کفش اسیکس بسیار انعطاف پذیر بوده و پنجه پا بر روی آن کاملا راحت است. جنس زیره آن پلی اورتان است و از خصوصیات زیره آن می توان به گردش هوای عالی اشاره کرد این محصول یکی از محصولات با کیفیت ساخت ایران است که در سایزهای ۳۷-۳۸-۳۹-۴۰-۴۱-۴۲-۴۳-۴۴-۴۵ به فروش می رسد. از سویی دیگر، به محض مستهلک شدن پشت کتونی و یا نداشتن احساس خوب در پاهایتان، کفش باید تعوض شود. انعطاف پذیری – یک کفش خوب پیاده روی برای حرکت آسان به انعطاف پذیری در زیره و قسمت بالای آن نیاز دارد. پیاده و راه رفتن با کفش و کتونی ورزشی خوب و حرفه ای باعث می شود احساس فوق العاده خوبی به ما می دهد و باعث می شود در مسیر های طولانی هم احساس خستگی نمیکنید به این دلیل که نسبت به فشار وارد شده به قسمت های مختلف پا و بدن شما توسط این کفش مدیریت شده و از بروز خستگی در ورزش و پیاده رفتن جلوگیری می نماید .

از نظر کیفی نیز این کفش از طرف پزشکان و ورزشکاران حرفه ای تایید شده و توصیه می شود . جنس این کفش با تکنولوژی مدرن و به روز دنیا تطبیق یافته و باعث شده از بروز رایحه بد و نامطبوع جلوگیری کند و دیگر امکانی که در اختیار ما می گذارد این است که به سادگی شسته می شود و تمیز شدن آن بسیار ساده است . فواید این جنس جلوگیری از عرق کردن پا و همچنین در زمستان حفظ گرمای پا می باشد . و برای ست کردن با بقیه البسه ورزشی شما بسیار مناسب است. این فشار وارد شده ممکن است از تنگ بسته شدن بند های کتانیتان نیز باشد. در هر بار پا کردن و از پا درآوردن هیچ تغییری در سایز و محکمی بسته شدن آن نخواهید دید .

سایز برند های مختلف ممکن است با هم فرق بکند. در قسمت داخلی این کفش نیز تکنولوژی اورولیت Ortholite به کار رفته است که باعث می شود پا در برابر قارچ و باکتری ها ایمن باشد و در نتیجه از بوی بد نیز جلوگیری شود. به همین دلیل فوتبالیست ها باید کفش هایی بپوشند که حداقل فشار را به پا وارد می کند. به دلیل ارگونومیک بودن کف کفش هیچ تغییر شکل و فرمی را نمی پذیرد و استایل خود را به صورت کامل حفظ می کند . به این دلیل که بسیار سبک است و گردش هوا بسیار در آن صحیح انجام می شود . کتونی ورزشی باکیفیت در انجام درست حرکات ورزشی تاثیر دارد و در سلامت عضلات بدن، استخوان پا و حتی ستون فقرات شما بسیار حائز اهمیت می باشد . زیره این کفش در قسمت جلو نازک تر میشود تا در هنگام دویدن انعطاف پذیری بالای آن به خوبی حس شود و به پای شما فشاری وارد نشود.

بحث مهم دیگر که باید هنگام خرید کفش بدنسازی مورد توجه قرار گیرد استحکام و مقاومت آن است تا فشاره واره که از طریق وزنه به پا منتقل میشود را به خوبی به زمین هدایت نماید. این جنس از الیاف مصنوعی شکل گرفته است . این کفش سبک نیز رویه ای از جنس پارچه شبکه بندی شده دارد. رویه طعبیه شده در یک کتونی پیاده روی باید حس امنیت و راحتی را در فرد ایجاد کند. بعد از پوشیدن کتانی ورزشی اگر احساس کردید که رویه کفش به پای شما فشار آورده است و کفش به پای شما تنگ است، یک بار دیگر بند کفشها را محکم کنید قبل از آن که سایز بزرگتر را انتخاب کرده باشید.