خرید کفش مخصوص پیاده روی و دویدن زنانه

نکته بسیار مهم در این کتونی ورزشی نحوه قرارگیری پاشنه در بخش انتهایی کفش است. از طرف دیگر نحوه شستشوی کفشهای دارای مش بسیار آسان است که میتوانید نکات آن را به طور کامل در مقاله راه های شستشو کفش های اورجینال مطالعه نمایید. بنابراین از کتانیهای اسپرت خاصی استفاده کنید که در لایه رویی خود دارای جنس کشی بوده و مناسب با اندازه پا تغییر پیدا کرده و در عین حال فشار بیش از حد به پا وارد نکند. رویه این کفش کوتاه بوده تا مچ پا در آن احساس راحتی داشته باشد. از طرفی دیگر پنجهی پا درون کتونی باید راحت بوده و فشاری را احساس نکنند. در ساخت رویهی این کفش از متریال مِش بهره گرفته شده تا با بهبود گردش هوا، ازعرق کردن پا هنگام فعالیت های سنگین ورزشی جلوگیری کند. این کفش با ارگونومی فوق العاده ای که دارد فرم پنجه و شکل پا را بعد از مدتی استفاده به خود گرفته و باعث ایجاد حس بسیار خوشایندی هنگام استفاده طولانی مدت میگردد.

این قسمت ترجیحا از الیاف کتان باشد و از مواد شیمیایی در ساخت آن کمتر استفاده شده باشد تا برای پوست پا ایجاد حساسیت نکند و حتما دارای منافذی برای تهویه هوا باشد. در این مدل کفش پونی نیز از رویه مش و الیاف مصنوعی برای ایجاد سبکی و درعین حال بهبود سیستم گردش هوای کفش استفاده شده است مش به کار رفته در این مدل کتانی دخترانه و پسرانه دارای خاصیت آنتی باکتریال است که از بوگرفتن پا هنگام دویدن جلوگیری می کند. سعی کنید هنگام خرید و یا امتحان کردن کتانی همان جورابی را بپوشید که معمولا آن را به پا میکنید.

مهم ترین نکته در انتخاب مناسب کفش پیادهروی، سبکی و کم وزن بودن آن است چرا که کتانی سبک از خستگی پا در مسافتهای طولانی جلوگیری میکند. نکته مهم دیگری که در انتخاب کفش مخصوص پیاده روی مردانه باید به آن توجه کرد قابلیت تنفس و گردش هوا درون کفش است چرا که پیاده روی به مدت طولانی باعث عرق کردن پا و ایجاد رطوبت درون کفش شده که علاوه بر کلافگی و خستگی زودهنگام شما، زمینه را برای فعالیت باکتری و قارچها فراهم میکند. هنگام ورزش و فعالیت تعریق بدن و پاها افزایش مییابد، کفش باید قابلیت تنفس داشته و هوا در آن گردش نماید، گردش هوا در کفشهای با رویه پارچهای بهتر انجام میشود. به یاد داشته باشید که در هنگام خرید کفش مخصوص دویدن و پیاده روی هردو جفت کفش را پوشیده و مدتی با آن راه بروید. عمدهترین ابزار هر ورزش بهویژه دویدن و پیاده روی کفش مناسب و استاندارد است.

برای حل این مشکل بزرگ بهتر است از کفش های پیاده روی (رانینگ) و اسپرت طبی بهترین برندهای جهان استفاده شود.این کتونی های راحتی زنانه و دخترانه اورجینال برای روزمره، باشگاه، انواع ورزش و پیاده روی نیز بسیار مناسب هستند. همچنین استفاده از کفه های اورتولایت (Ortholite) نیز راحتی این کفش را دوچندان می کند. این کفش نیو بالانس مردانه و زنانه با استفاده از تکنولوژیهای روز دنیا میتواند انتخاب بسیار مناسبی برای پیاده روی باشد. به یاد داشته باشید هنگام پوشیدن کفش مخصوص پیاده روی مردانه از جوراب نخی استفاده کنید. در این مدل کتونی دخترانه و پسرانه نیو بالانس نیز از مش و چرم طبیعی برای ایجاد جریان هوا استفاده شده است. ال اسپورت یکی از سایت های برتر فروش انواع لوازم ورزشی ، پوشاک ورزشی ، و .