خرید کفش مخصوص پیاده روی و دویدن زنانه

اول از همه باید بگوییم که کفش پیاده روی با کفش دویدن فرق میکند. لازم است برای پیاده روی، یک کفش مناسب، شلوار پیادهروی، بلوز یا مانتوی پیادهروی و کلاه و عینک آفتابی به همراه داشته باشید. همانطور که گفتیم، کفشی برای پیاده روی مناسب است که انعطافپذیر باشد. کفش پیاده روی باید انعطافپذیر و راحت باشد تا بتوانید بدون کمردرد و پادرد از پیاده روی کردن لذت ببرید. به همین دلیل کفش را کمی پیچ و تاب دهید تا ببینید چقدر انعطافپذیر است. پیاده روی، ورزشی ساده است که به همهی سنین توصیه میشود. اگر به کامنت من پاسخ داده شد، به من ایمیل بزنید. اگر شما اهل کوهنوردی و طبیعت گردی نیز هستید پس باید کفش مخصوص کوهنوردی نیز تهیه کنید تا در ایام تعطیل راحت به دل طبیعت بزنید.

اغلب مردم در طول روز مسافت زیادی را طی می کنند و برای اینکه به پاهایشان آسیب نرسد و سریع خسته نشوند از کفش های راحتی و مخصوص راه رفتن و یا پیاده روی استفاده میکنند. این کتونی آدیداس با رویه کوتاه و پاشنه یکسره یکی از مناسب ترین کفش های پیاده روی به حساب میاد. این کتونی نایکی یکی از مناسب ترین ها برای پیاده روی و دویدن هستش. متناسب بودن سایز کفش پیاده روی، بدون شک یکی از موارد مهم هنگام پیاده روی خواهد بود ،هنگام پیاده روی حجم پای شما هم از نظر طولی و هم عرضی (حدود 1 سانتی متر) افزایش خواهد یافت، بنابراین وجود فضای کافی در قسمت پنجه ی پا بسیار مهم است، به نحوی که حدود 1 سانتی متر بین انگشتان پای شما و سر کفش فاصله وجود داشته باشد و عرض کفش پیاده روی نیز امکان حرکت آزادانه ی انگاشتانتان را به شما بدهد.

در واقع نکته مهمی که برای انتخاب هر کفشی می بایست به آن توجه کرد مورد استفاده و محل مورد استفاده آن کفش است برای مثال نمی توان از کفش ورزش دومیدانی از کوه و صخره بالا رفت و یا با کفش کوهنوردی زنانه تمرین پیاده روی کرد. در واقع نکته مهمی که برای انتخاب هر کفشی می بایست به آن توجه کرد مورد استفاده و محل مورد استفاده آن کفش است برای مثال نمی توان ازکفش ورزش دومیدانی از کوه و صخره بالا رفت و یا با کفش کوهنوردی تمرین پیاده روی کرد. در این تکنولوژی فضایی در بدنه کفش تعبیه شده است که با باد کردن آن میتوانید سایز کفش را با پایتان هماهنگ کنید.

در ساخت رویهی این کفش از متریال مِش بهره گرفته شده تا با بهبود گردش هوا، ازعرق کردن پا هنگام فعالیت های سنگین ورزشی جلوگیری کند. و برای ست کردن با بقیه البسه ورزشی شما بسیار مناسب است. به علاوه، بسیاری از کفشهای پیاده روی، دارای کفی هستند که مخصوصاً برای افراد سنگینوزن بسیار مناسب است. برای اخرید این کفش رانینگ حتما به سایز بندیش دقت کنید چون ممکنه سایز بندیش با سایز بندی برند های دیگه متفاوت باشه. چون مخصوصاً در هوای گرم، داغ و سنگین میشود و عرق را روی پوست نگه میدارد. جورابهای مدرن که از الیاف با تکنولوژی بالا ساخته شدهاند، از جورابهای جنس پنبه که عرق را روی پوست نگه میدارند بهترند چون تا حدودی از تاول زدن پوست جلوگیری میکنند. زیره کفش از جنس پی یو مرغوب می باشد که دارای انعطاف پذیری است و باعث کاهش فشار وارده به پا می شود. بلوز یا مانتوی پیاده روی بهتر است از جنس پلی پروپیلن باشد تا در تابستان، عرق بدن را از بین ببرد و شما را خنک نگه دارد و در زمستان نیز شما را خشک و گرم کند.