تفاوت کفش پیاده روی، کفش دویدن و کفش ترینینگ چیست؟

اندازه کفش باید مناسب باشد تا انگشتان پای شما در داخل آن فشرده نشود. به دنبال کفشی با فضای کم در جايگاه انگشتان پا که معروف به جعبه پنجه است باشید. تمامی کفشهایی که از این تکنولوژی بهره میبرند دارای یک منفذ با درپوش هستند که به کمک آن میتوانید فضای بین رویه کفش و تودوزی آن را باد کنید تا پاهای شما کاملاً قالب کفش شود. به همین دلیل ما کفشهایی را در بازار میبینیم که دارای عاج یا گریپ های بسیار متفاوتی هستند. اگر کفش پیاده روی زنانه ای که انتخاب کرده اید کفی مناسبی ندارد می توانید یک کفی طبی خوب از بازار برای آن تهیه کنید تا استاندارد کفش خود را بالا ببرید. حتی اگر یک کفش خوب به نظر می رسد، بعد از حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ مایل، دیگر حفاظت کافی در برابر ضربه را از پای شما به عمل نمی آورد. مشخصات پی یو: مقاوم به سایش بالا، استحکام کششی بالا، جذب رطوبت نسبتاً کم، فوم های آن سبک و دارای سختی مناسب و استحکام خوب و عایق خوبی است.

در این تکنولوژی تلاش شده تا لایه میانی کفش دارای ستونهایی از جنس فوم باشد و در نتیجه منجر به کاهش فشارهای وارده از کف به پا میشوند. به این ترتیب که لایه میانی ساختاری از جنس فوم داشته و علاوه بر وزن بسیار پایین قدرت بالایی در جذب و دفع ضربات ناشی از برخورد کفش با زمین را دارد. نکته مهم دیگری که در انتخاب کفش مخصوص پیاده روی مردانه باید به آن توجه کرد قابلیت تنفس و گردش هوا درون کفش است چرا که پیاده روی به مدت طولانی باعث عرق کردن پا و ایجاد رطوبت درون کفش شده که علاوه بر کلافگی و خستگی زودهنگام شما، زمینه را برای فعالیت باکتری و قارچها فراهم میکند.

روی تقویم علامت بگذارید که چه زمانی به حداکثر پیمایش مورد نظر کفش خود می رسید تا برای شما یادآوری شود که چه زمانی کفش خود را تعویض کنید، و این موضوع را ردیابی کنید که به طور معمول چه مدت زمان طول می کشد تا به پیمایش ۳۰۰ تا ۴۰۰ مایل برسید. هدف از این تکنولوژی ایجاد حسی بهتر در مدت زمان به پا داشتن کفش است. یا تکنولوژی Z Pump در کفش ریباک که باعث مشود کفش قالب پای شما شود. و حتی اگر هنوز هم خیلی راحت به نظر می رسند و ظاهر آنها خیلی فرسوده به نظر نمی رسد، ممکن است دیگر حمایت لازم را از پای شما به عمل نیاورند یا شوک وارده به پای شما را به خوبی جذب نکنند. کفش انتخابی شما با ید به خوبی گودی کف پا را بپوشاند. شستشوی کفش را به دو صورت میتوان انجام داد: دستی ، ماشین لباس شویی .

از دیگر برندهای نام آشنا میتوان به ریبوک، سالومون، اسیکس و اسکچرز اشاره کرد. کفشهایی از برندهای مختلف بپوشید تا بتوانید بین آنها مقایسه کنید. با پوشیدن کفشهایی که از این تکنولوژی بهره گرفتهاند قطعاً احساس راحتی بیشتری خواهید داشت و کمترین میزان فشار به پاشنههای پا را احساس خواهید کرد. کفش باید در همان ابتدا احساس راحتی داشته باشد. طبق تحقیقاتی که از کاربران داشتهایم در زمان بعد از ظهر و نزدیک غروب می توان با خیال راحت کفش پیاده روی خرید زیرا در این ساعات پاها در سایز واقعی شان می باشند. برای خرید کفش از برندهای مختلف هرگز یک سایز را انتخاب نکنید چون هر برند قالب مخصوص به خود را برای ساخت کفش دارد. می باشد ، شما مشتریان عزیز می توانید انواع کفش ورزشی زنانه و مردانه با سایز های مختلف و اورجینال را در انواع مدل های متفاوت و مختلف با کیفیت بالا و قیمتی مناسب و باور نکردنی از سایت ال اسپورت سفارش دهید و جلوی درب منزل خود تحویل بگیرید .