تفاوت کفش دویدن با کفش پیاده روی در چه مواردی است ؟

اگر شما اهل کوهنوردی و طبیعت گردی نیز هستید پس باید کفش مخصوص کوهنوردی نیز تهیه کنید تا در ایام تعطیل راحت به دل طبیعت بزنید. در این حالت ضربه ای که به بدن وارد میشود کمتر بوده و بدن ضربهای معادل یک ونیم برابر وزن را دریافت میکند. از آنجا که دویدن ورزش پرانرژی و با شدتی است، پاهای شما گرم میشود برای همین اکثراً در رویه کفشهای ورزشی از بافت شبکهای و سوراخ دار استفاده میشود که به کاهش وزن کفش و جابهجایی هوا کمک میکند. آموزش های موجود در گاسی وب از تجربه های شخصی است و می توانید در کنار سایت با کسب درآمد از اینستاگرام به درآمد دلخواه خود از اینترنت برسید.

در انتخاب کفش پیاده روی زنانه از کفش های با رویه کتان استفاده کنید تا از بروز حساسیت ها جلوگیری شود. اگر شما یک بار از کفش های اسکیچرز اصل استفاده نمایید شاید دیگر نتوانید کفش دیگری را بپوشید. پوشیدن کفش مناسب مهمترین اصل برای سالم نگه داشتن مفاصل و عضلات در هنگام دویدن، پیاده روی یا گردش در طبیعت است. زیره لاستیکی، کشش عالی را روی سطوح مختلف ارائه می دهد. جهت کاهش فشارهای وارده به پا و کمر شما جنس زیره کفش از پلی اورتان مقاوم ساخته شده است. استفاده از کفش اسپرت اورجینال بدلیل سبکی کفش، تهویه عالی، تکنولوژی های بکار رفته در آن روز به روز در حال افزایش می باشد. امروزه خرید کفش کتونی در بین علاقه مندان به ورزش بسیار رایج شده است، که میتوان علت این امر را در سبکی کفش دو، تهویه عالی، تکنولوژی های به روز و زیبایی دانست. اسکیچرزهای Goga Mat با تکنولوژی Air cooled، کتونی های راحت هستند و دارای فناوری خنک کننده فوق العاده ای هستند.

که بهتر است با آنها کمی آشنا شوید. سالومون نامی آشنا در ساخت کتونی است. اسکیچرز گو واک از محبوب ترین کفش های پیاده روی است که دارای طراحی راحت است. شما باید از کفشی استفاده کنید که لایه زیرین مستحکمتری داشته باشد تا ثبات بیشتری برای شما به همراه بیاورد. نوار های مخصوص شرکت اسیکس در زیر یک لایه پارچه مش قرار گرفته و خود نمایی میکند. در دویدن فشار و ضربات وارد شده به پا بیشتر است و هر بار که پای شما پایین می آید، بدن ضربهای حدود سه برابر وزن شما را جذب میکند. همچنین در پیادهروی توزیع وزن بهتر بوده و در هر قدم و هر پا فشار نسبتاً برابری وارد میشود.

زیره لاستیکی برای کشش بهتر با لاستیک در طرفین داخلی برای پشتیبانی بهتر. فناوری راحتی و ثبات Goga Plus برای تعادل بهتر در زمین های ناهموار. یک کتونی بسیار سبک وزن با کفی Goga Mat برای پشتیبانی و راحتی پا. این اسکچز دارای کفی Goga Mat با ریباند بالا است. دارای روکش های مصنوعی با روکش چرم برای پایداری و دوام ساختاری. زیره لاستیکی با دوام با کشش بالا. Skechers Go Walk 5 جدیدترین مدل از سری Go Walk اسکیچرزهای پیاده روی با دوام با قابلیت کشش بالا و با فناوری خنک کننده هستند. کفش مخصوص پیادهروی ( که تا سال 1365 وجود نداشت) نیازی به داشتن رویی قابل تنفس برای پا یا وزن خیلی کم ندارد در مقابل باید بتوانند از قوس کف پا به خوبی حمایت کنند. زیره ضخیم باعث راحتی در پیاده روی می شود و قابلیت تنفس نیز وجود دارد. زیره لاستیکی با کشش بالا.