تاریخچه و داستان جالب کفش کانورس الستار/ آلستار یا آل استار – All Star Converse

این کتانی ها که در دنیای امروز به اختصار چاکس / Chucks هم نامیده می شوند صد در صد کلاسیک به حساب می آیند و می توان آن ها را چشم بسته با هر لباسی ست کرد حتی با لباس خواب. استفاده از کفش کتانی آل استار در سالهای دهههای ۶۰ و ۷۰ میلادی از محدوده سالنهای بسکتبال خارج شد و به کفش روزمره نسل جوان و ستارههای سرکش دنیای موزیک و سینما تبدیل شد. کفشی که برای استفاده روزمره انتخاب میکنید باید علاوه بر دارا بودن راحتی و کیفیت خوب، طراحی زیبایی داشته باشد. امنیت کفش : گفتنی است لایه محافظ از پنجه علاوه بر امنیت انگشتان پا ، بهراحتی بیشتر پا در کفش کمک میکند. اینبار اما دیگر تنها بر پای جوانان نیست که دیده میشود. را به شما پیشنهاد میکنیم اما باید توجه کنید که این مدل کفشها آلاستار نیستند. این مدل از کفشهای کانورس، به دلیل دوام بالا، طرحهای متنوع و اسپرت، طرفداران زیادی در تمامی سنین دارد.

اگرچه که وقتی بحث از آل استار به وسط میآید شما مقدار زیادی انتخاب و مدل کفش برای بررسی و خریداری دارید.اما اینکه چگونه از آنها استفاده کنید نیز مهم است. این کمپانی که در قرن گذشته در زمینه تولید کتانی و کفش بسیار خوش درخشیده است و توانسته انواع اقسام و مدل های مختلفی از کفشهای زنانه و مردانه با استایل های بی نظیر را به بازار عرضه کند، همچنان با قدرت دارد راه خود را ادامه میدهد. بعد از موفقیت در طراحی این کفش، برند کانورس مدلهای دیگری نظیر One Star، The Star Player، Weapon، Jack Purcell، CONS و… روی این کفشها پترنهای خلاقانه و زیبایی میبینید که در هیچ فروشگاه یا مراکز خریدی وجود ندارد و اگر کمی جسارت به خرج داده باشید و از آنها بپرسید که این مدل کفشها را کجا میفروشند، در جواب شنیدهاید که هیچجا.

اکنون باید دو خط موازی روی کفش خود داشته باشید و هر دو بند در سمت چپ باشند. کانورس به سرعت جای خود را در میان غول های بازار کفش پیدا کرد و با استقبال بی نظیری روبرو شد. در آخر باید گفت در دوره ای که هر سال با یک طرح جدید از کتانی ها روبرو هستیم، ماندگاری یک طرح (با تغرات بسیار جزیی) به مدت یک قرن بی سابقه است. تایلر کفش­ها را برداشت و طرحی برای تبلیغ آن در نظر گرفت، سرتاسر آمریکا را با یک کادیلاک سفید که صندوق آن پر از کانورس آل استار بود طی کرد. در حالیکه مدارس مربیگری بسکتبال میزبان او بودند به تبلیغ مزایای این کفش می­پرداخت.

چاک تیلور “Chuck Taylor” که در کارخانه “Converse” کار میکرد و خودش بسکتبالیست بود از سال ۱۹۲۱ شروع به تبلیغ برای استفاده از این کفش در بین بسکتبالیستها کرد. اگر به دنبال چنین محصولی هستید پس کفش کانورس مدل Chuck Taylor All Star High انتخابی عالی برایتان خواهد بود. به زودی مدل «ساق کوتاه» کفش کتانی آل استار هم روانه بازار شد. کانورس یکی از مشهورترین برندهایی است که کفشهای محبوب آل استار را با رنگها متنوع میکند. حالا که با تاریخچه این برند محبوب آمریکایی آشنا شدید، وقت آن است که شما را با محبوبترین و پرفروشترین مدلهای کفش کانورس آشنا کنیم با چی بپوشم همراه باشید.