تاریخچه و داستان جالب کفش کانورس الستار/ آلستار یا آل استار – All Star Converse

امروزه کتانی آل استار در رنگبندی و طرح های مختلف ارائه می گردد و می توان براساس نوع لباس، یک ست زیبا برای خود ایجاد کنید. در ادامه چند نوع ست کفش آل استار را با هم می بینیم. زمان گذشت و در سال 2008 فروش این کتانی های دوست داشتنی و جالب انگیز از مرز یک میلیارد جفت هم عبور کرد و کتانی های آل استار رکورد فروش در تاریخ را شکستند. تا زمان جنگ جهانی دوم هم زیره و هم رویه ی کفش آل استار مشکی بود و سربازان آمریکایی در جنگ جهانی دوم با کفش آل استار آموزش می دیدند.

علاوه بر آن از کفشهای کانورس برای دوران جشن رنسانس نیویورک,توسط تیم بسکتبال حرفه ای آفریقا و امریکا استفاده شده است.در سال 1962 مرکز Wilt Chamberlain مرتبط به مبارزان فیلادلفیا به دلیل استفاده از کفشهای چاکز در مسابقاتNBA نمره ی 100 را کسب کردند,همینطور در 2 مارس در شهر نیکز نیویورک و در شهر هرشی پنسیلوانیا 169 تا 147 نفر ورزشکاران در مسابقات پیروز میدان شدند و این بدلیل استفاده از کفش کانورس بود. اکنون بند کفش باید یک خط صاف را در طول انتها شکل دهد در حالی که بندها به سمت داخل هستند. رنگ خنثی در لباستان باعث میشود رنگ روشن و بولد آل استاری که انتخاب کرده اید, بیشتر به چشم بیاید و همچنین یک آل استار با رنگ خاص و روشن باعث می شود که تیپ خنثی ای که انتخاب کرده اید بیش از حد سرد نشود. این کتانی ها که در دنیای امروز به اختصار چاکس / Chucks هم نامیده می شوند صد در صد کلاسیک به حساب می آیند و می توان آن ها را چشم بسته با هر لباسی ست کرد حتی با لباس خواب.

دوست دارید که چنین تجربهای را در استایلتان وارد کنید؟ کانورس به سرعت جای خود را در میان غول های بازار کفش پیدا کرد و با استقبال بی نظیری روبرو شد. دوم اینکه هیچ وقت کتانی آل استار را با بند های شل و یا باز نپوشید، استایل این کتانی بخاطر فیت بودنش معروف است و خرابش نکنید! کفش آل استار با شلوار های جین راسته و تنگ خیلی خوب ست می شود، می توانید با توجه به رنگ شلوارتان کتانی خود را انتخاب کنید، مثلا کفش آل استار مشکی با شلوار جین مشکی و سفید و آبی روشن خیلی خوب ست می شود. ٥ .بند سمت راست را به سمت چپ بیاورید و آن را از رو وارد روزنه دوم کنید. سپس بند سمت راست را در زیر نگه داشته و آن را از روزنه ششم در سمت راست بیرون بیاورید. اگر میخواهید آل استار بپوشید بهتر است که سایر لباس های تان را خاص تر انتخاب کنید.

اگر بهدنبال کتانی پارچهای و ساده، در عین حال مقاوم برای استفاده روزمره خود هستید، این مدل میتواند پیشنهاد مناسبی برای شما باشد. در زانویه ی 2013 کانورس تصمیم گرفت ساختمانی جدید به عنوان دفتر مرکزی تاسیس کند و در آوریل 2015 به آنجا انتقال یافت.این ساختمان نزدیک North Station (ایستگاه شمالی) بستون در منطقه ی تاریخی Levojoy Wharf مشرف بر رودخانه ی چارلز ساخته شده که بدلیل دسترسی به اسکله بعنوان پایگاه مهم بررسی های فنی و تعمیرات در نظر گرفته شده بود. تا ۷۵ سالگی تولید آلاستار در سال ۱۹۹۲ بیش از نیم میلیارد جفت کفش به فروش رفته بود که بخش اعظم آن در بازارهای خارج از آمریکا بود. بنابر همین دلایلی که عرض کردم، امروز 0 تا 100 این برند همیشگی را به شما می گوییم، مدل های کتانی آل استار را به شما نشان می دهیم و به شما می آموزیم که چگونه این کفش های کتانی را با لباس های تان ست کنید، پس هم چنان که هستید، با مجله نیک شو همراه بمانید.